Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Hazır topiğe girmişken oyumu da kullandım, tamamen midesel nedenlerle oyum
"Süzme Kırmızı Mercimek Çorbası,Kürdan Kebabı,Kalbura Bastı Tatlısı" sunumuna gitmiştir.
Tüm yarışmacıların emek veren elleri dert görmesin, başarılar diliyorum.

Karnıyarık tarifine oy verenler kimdir necidir bakabildiniz mi? Çoğu yeni üye. İçlerinde üyelik tarihi bugün olanlar, bu ay olanlar 3 mesajı olanlar, hiç mesajı olmayanlar.
Sanırım bugün google da karnıyarık tarifi aratıp ooo o da ne en güzel tarif burda dur üye olup oy vereyim demişler. Başka açıklama bulamıyorum.

Merhaba,
- Oylar sabah ki gibiyken sorun yoktu ama şeytan dürtünce kötü fikirlere büründünüz. (ki oyum size gitmişti)
- Burada hakarete uğradınız karşı taraf ceza verdik, önce kendi çekildi yarışmadan olayı uzattı diye ben diskalifiye ettim. (geldi 2. üyeli kaldı durumu izah edeyim derken yarışan başka yarışmacıya oy verdi, kazansa dahi kaybedecek zira 2. üyelik ile oy verdi)
- O kadar emek harcandı özel bir aydayız emeklere terbiyesizlik yapmayalım sınırlar içinde tüm tarfileri kabul edelim dedik başımıza bunlar geldi....

Adalet bekliyorsanız bu soruları oylama başlamadan önce sormalıydınız.

hata bende ki olanlara üzüldüm, sonra ne oldu merhametime yenildim, üzülünecek hale düştüm.

bu operasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

şimdi bu mesajdan sonra küser yarışmadan da çekilirsiniz...

Birde arkadaşına oy verip hala oylarda ki adaletsizliği sorgulayanlar var....

yazık

Karnıyarık tarifine oy verenler kimdir necidir bakabildiniz mi? Çoğu yeni üye. İçlerinde üyelik tarihi bugün olanlar, bu ay olanlar 3 mesajı olanlar, hiç mesajı olmayanlar.
Sanırım bugün google da karnıyarık tarifi aratıp ooo o da ne en güzel tarif burda dur üye olup oy vereyim demişler. Başka açıklama bulamıyorum.
dikkatiniz için teşşekkür ederim:KK200::KK36::KK36:En Büyük KK

Merhaba,
- Oylar sabah ki gibiyken sorun yoktu ama şeytan dürtünce kötü fikirlere büründünüz. (ki oyum size gitmişti)
- Burada hakarete uğradınız karşı taraf ceza verdik, önce kendi çekildi yarışmadan olayı uzattı diye ben diskalifiye ettim. (geldi 2. üyeli kaldı durumu izah edeyim derken yarışan başka yarışmacıya oy verdi, kazansa dahi kaybedecek zira 2. üyelik ile oy verdi)
- O kadar emek harcandı özel bir aydayız emeklere terbiyesizlik yapmayalım sınırlar içinde tüm tarfileri kabul edelim dedik başımıza bunlar geldi....

hata bende ki olanlara üzüldüm, sonra ne oldu merhametime yenildim, üzülünecek hale düştüm.

yazık
Bizi aydinlattiginiz icin cok tesekkur ederiz. Bu konuda soru sorup sormamakta cok kararsizdim.yinede dayanamadim:)
Her zamanki gibi en adaletli sekilde davrandiginiz icin tekrar tesekkur ederim.

Merhaba,

yazık
oyunuz için çok teşekkür ederim
cidden diskalifiye olan bir tarifin geri gelip gelemiyeceği hakkında bilgi sahibi değildim ve merak ettim
aramızda baya oy varken birden üstüste oy alınca şüphelendim (ki herkes şüphelenir)
zaten siteye öyle sık giremiyorum
bazı girdiğim yarışmaların sonucuna 10 gün sonra bile bakmışlığım var
pilavlarda mesela 2 kişinin 1. olduğunu çok sonradan öğrendim
önemli olan da 1. olmak falan değil.
hatta bana oy veren arkadaşlar beni etiketleyince oylamanın başladığını farkettim
sadece işin içinde haksızlık olsun istemiyorum
amacım birilerini kırmak değildi . Olamaz da.....

Bu bölüm bu bölüm olalı böyle olaylı geçmedi herhalde.
Tartışmanın itirazların biri gidiyor biri geliyor,
Bence herkesin katılması iyi olmuş herkes emek vermiş,
Hak eden kazanır inşallah ama bu sürekli huzursuzluk nedir ?
Ayıp ediyorsunuz...

oyunuz için çok teşekkür ederim
cidden diskalifiye olan bir tarifin geri gelip gelemiyeceği hakkında bilgi sahibi değildim ve merak ettim
aramızda baya oy varken birden üstüste oy alınca şüphelendim (ki herkes şüphelenir)
zaten siteye öyle sık giremiyorum
bazı girdiğim yarışmaların sonucuna 10 gün sonra bile bakmışlığım var
pilavlarda mesela 2 kişinin 1. olduğunu çok sonradan öğrendim
önemli olan da 1. olmak falan değil.
hatta bana oy veren arkadaşlar beni etiketleyince oylamanın başladığını farkettim
sadece işin içinde haksızlık olsun istemiyorum
amacım birilerini kırmak değildi . Olamaz da.....
Bu arada ben de oyumu size verdim.
Yarışmada bol şans diliyorum.Emeğinize sağlık.
Sofranız muhteşem olmuştu.

Şahsen kendi adıma konuşayım bu kategoriyi çok seviyorum ve eğlenmek için katılıyorum öyle de oluyor özellikle yarışma başlaması oylama süreci güzel heyecan oluyor her ne kadar hep sonuncu olsamda :KK70: şaka bi yana beni de böyle bi kategori de tartışmanın olması benide üzdü
Hakeden kazansın tüm arkadaşlarıma yeniden başarılar dilerim :KK200:

Umarım hakeden kazanır diyorum ben de..

X