Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Ben de 1 kere poğaça yaptım ama hamurişi pişi,börek ,el yapımı makarna ve kuru yufkadan börek çok yaptım .
Bizimkiler yumurta haşlaması yemiyorlar sahurda,gerçi normalde de fazla sevmiyorlar :olamaz:
Biz de normalde haşlanmış yumurtayı çok fazla yemiyoruz.Bu Ramazanda hergün yumurta haşladım.:KK45:Benim kızlar ekmek bile yemiyor zaten:KK12:Başka ne tutar o kadar saat:KK45:

Aynen öyle söylüyor.Bu Ramazan sana kaç kilo getirdi:skandal:
Getirmedi kilo, daha doğrusu getirmemiştir galiba, sanırsam:KK45:Ben fedakarlık yapıp yemedim yedirdim:KK53:Oglum bir taraftan yiyor bir taraftan spor yapıyor kilo problemi yok ,eşim desen göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer :ıslık:Ha eşim değişken zeytinyağlı barbunya istedi senin mutfağında vardı havuclu falan,tarif şimdi bulamadım linki versene, olmadı göz kararı yaparım:kk77:

Getirmedi kilo, daha doğrusu getirmemiştir galiba, sanırsam:KK45:Ben fedakarlık yapıp yemedim yedirdim:KK53:Oglum bir taraftan yiyor bir taraftan spor yapıyor kilo problemi yok ,eşim desen göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer :ıslık:Ha eşim değişken zeytinyağlı barbunya istedi senin mutfağında vardı havuclu falan,tarif şimdi bulamadım linki versene, olmadı göz kararı yaparım:kk77:
İyi o zaman sorun yok:KK45:Bizim de kilo problemimiz yok.Eşim benimle yarışıyor:KK11:Ama sağlık açısından fazla hamur işine yüklenmiyoruz.:KK53:

X