Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Yok sen şimdi hamilesin ya kokular mideni bulandırır falan bebiş rahatsız olur hem kendini yorma bence
Koku hassasiyetim hiç olmadı Ama yorulduğum doğrudur, yemek yapmamak için kırk takla atıyorum, el mahkum mutfağa tıpış tıpış gidiyorum yine
Ne yapacaksın rakipleri tek tek kaçıracak mısın?

Koku hassasiyetim hiç olmadı Ama yorulduğum doğrudur, yemek yapmamak için kırk takla atıyorum, el mahkum mutfağa tıpış tıpış gidiyorum yine
Ne yapacaksın rakipleri tek tek kaçıracak mısın?
Pes de edebilirim konuya gelen herkesin maşallah madalyası var TSK ya döndü burası herkes rütbeli ben er Hele Nevreste maşallah albay olmuş

Pes de edebilirim konuya gelen herkesin maşallah madalyası var TSK ya döndü burası herkes rütbeli ben er Hele Nevreste maşallah albay olmuş
Bu da senin için avantaj sayılır aslında, oy verenler hepsinin madalyası var AhlarAgacinin da olsun diyebilir
Doğru menü, iyi sunum, biraz şans al sana madalya, başlamadan pes etme tabi

Bu da senin için avantaj sayılır aslında, oy verenler hepsinin madalyası var AhlarAgacinin da olsun diyebilir
Doğru menü, iyi sunum, biraz şans al sana madalya, başlamadan pes etme tabi
İyi gazladın beni çok sağ ol şöyle iyice düşünüp misafirli günde yapmam lazım
Bu nicki unutma Pink dönüşüm çok afilli olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…