Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Ne var ki yapmada çocuk oyuncağı ,çocuklar bile yapar :KK45:(laf aramızda ben bile bu çocuk gibi güzel açamıyorum:KK53:)

Heh iste çocuk sarip boyle şap diye aciyo ya,acamiyorum iste deynebim bilmiyorum cok mu beceriksizim ne :KK64:ugrastim bi kac defa olmadi.biraz daha ugrascam :KK33:

merhabaaa :KK52: buraya gelemedim ama yarışmayı takip ediyorum. oy verirken çok zorlanıcam galiba :skandal:herkesin eline sağlık valla menüler tarifler süper :KK45: hele bazıları beni benden alıyor :KK17:
Seni senden alan hangi tarifler kuzum :KK53:açık ol ama üzülürüm diye düşünme hic :confused:

Heh iste çocuk sarip boyle şap diye aciyo ya,acamiyorum iste deynebim bilmiyorum cok mu beceriksizim ne :KK64:ugrastim bi kac defa olmadi.biraz daha ugrascam :KK33:
Açmak için ununu az koyuyorsundur belki,o zaman kolay olmuyor.:hamarat:
Bir de her seferinde yandan oklova çapraz durumda sarıp yönünü döndürmen gerekiyor açarken ,bilmem anlatabildim mi?:confused:

Açmak için ununu az koyuyorsundur belki,o zaman kolay olmuyor.:hamarat:
Bir de her seferinde yandan oklova çapraz durumda sarıp yönünü döndürmen gerekiyor açarken ,bilmem anlatabildim mi?:confused:
Anladim bebegim,deniycem..bunu basardigim gün su böreği yapicam nevrosa söz verdim:KK70:

Nevreste Nevreste bi tarif kilitlenmşti şimdi de yok.. yeşil mercimekli çorba, arap tava galiba.. neden? Bişey mi oldu? Bilen var mı kızlar. .
Bi tarif gözüme çarpmıştı benim. Ana yemeğinin sunumunun o olduğuna inanmadığım. O muydu acaba ?

Nevreste Nevreste bi tarif kilitlenmşti şimdi de yok.. yeşil mercimekli çorba, arap tava galiba.. neden? Bişey mi oldu? Bilen var mı kızlar. .
Canım yaptığı yemekler sofrasında olmadığı için diskalifiye oldu sanırım.bende sonradan farkettim.yaptığı tarifler masa da yoktu.açıklamasını yapmış zaten arkadas konuda

Canım yaptığı yemekler sofrasında olmadığı için diskalifiye oldu sanırım.bende sonradan farkettim.yaptığı tarifler masa da yoktu.açıklamasını yapmış zaten arkadas konuda
Konu yok ki.. nasıl masada yoktu ya.. Allah Allah hiç dikkat etmedim. Ne açıklama yapmış??

X