Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Konuyu açtım ama sanırım şuan sadece ben görebiliyorum :)

Sofranın boş halini koyayım buraya, son hali sürpriz olsun :p
Eki Görüntüle 2004003

Valla elimden gelenin en iyisini yaptım :KK70: burada birinci olamam belki ama eşimin kalbini bir kere daha fethettim galiba :p

Menüm : Sebzeli mercimek çorbası, Beyti sarma, Acılı ezme, Dondurmalı irmik helvası :kk77:
:dondurma:
Canimsin :KK15:masan cok şık bebegim:KK39:

Konuyu açtım ama sanırım şuan sadece ben görebiliyorum :)

Sofranın boş halini koyayım buraya, son hali sürpriz olsun :p
Eki Görüntüle 2004003

Valla elimden gelenin en iyisini yaptım :KK70: burada birinci olamam belki ama eşimin kalbini bir kere daha fethettim galiba :p

Menüm : Sebzeli mercimek çorbası, Beyti sarma, Acılı ezme, Dondurmalı irmik helvası :kk77:
:dondurma:
Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diye boşa dememişler:KK53:

kızlar merhaba,
merak ettiğim bi kaç soru var cvbını alırsam ben de katılmak istiyorum.
1. masada illaki yarışmaya katılmak için belirlediğimiz menü mü olacak yoksa menü dışı şeylerde olabilir mi? (davet vermeyi planlıyorum davette yapacağım menünün çorba, ana yemek ve tatlısıyla katılmak istiyorum)
2. katılan arkadaşların masalarında sadece yarışma menüleri vardı kural öyle mi merak ettim?
3. malum davet menümle katılacağım için menümün tamamını masada çekmem zor misaifirlere yemeyin fotoğraf çekmem lazım diyemem. :halay:bu sebeple bütün masada sunum fotoğrafı çekemem. masa düzenini ayrı fotoğraflayıp sunumları masa dışında çeksem olur mu? :kk77:
bunların cvbını alırsam katılacağım.
Nevreste Nevreste
herkese kolay gelsin bu arada :KK31:

kızlar merhaba,
merak ettiğim bi kaç soru var cvbını alırsam ben de katılmak istiyorum.
1. masada illaki yarışmaya katılmak için belirlediğimiz menü mü olacak yoksa menü dışı şeylerde olabilir mi? (davet vermeyi planlıyorum davette yapacağım menünün çorba, ana yemek ve tatlısıyla katılmak istiyorum)
2. katılan arkadaşların masalarında sadece yarışma menüleri vardı kural öyle mi merak ettim?
3. malum davet menümle katılacağım için menümün tamamını masada çekmem zor misaifirlere yemeyin fotoğraf çekmem lazım diyemem. :halay:bu sebeple bütün masada sunum fotoğrafı çekemem. masa düzenini ayrı fotoğraflayıp sunumları masa dışında çeksem olur mu? :kk77:
bunların cvbını alırsam katılacağım.
Nevreste Nevreste
herkese kolay gelsin bu arada :KK31:
Merhaba
Sizden Çorba tarifi,Ana yemek tarifi,Tatlı tarifi istiyoruz.Bunun dışında sofranızda istediğinizi ekleyebilirsiniz...Ama yaptığınız 3 tarif mutlaka sofrada olmalı:KK66:

Nevroş bizim hazalimiz vardı ya, artık pek gelmiyor, nickimi unuttum ki etiket yapayım :KK53:

Selenofil Selenofil:KK45: Bizi artık sevmiyor olabilir:skandal::cry:

Kızlar bu aralar çok yoğun üzücü donemdeydim babam rahatsizlanmisti uzun bi süre hastaneyle ugrastik çok şükür ugraslarimiza şimdi iyi evet haklısınız biraz ihmal ettim burayo ve sanki ihmal de edildim. :KK12::dondurma:
Ama neyse hadi bakalim size tatli yaptım gene iyisiniz :lülülü:

Kızlar bu aralar çok yoğun üzücü donemdeydim babam rahatsizlanmisti uzun bi süre hastaneyle ugrastik çok şükür ugraslarimiza şimdi iyi evet haklısınız biraz ihmal ettim burayo ve sanki ihmal de edildim. :KK12::dondurma:
Ama neyse hadi bakalim size tatli yaptım gene iyisiniz :lülülü:
Kız özledik ya seni bir daha kendini özletme :KK68:

X