Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Kayınvalidem çok seviyor tahinli pideyi.Hatta öyle ki burda yapılanları beğenmediğinden Konya dan istettik.Ben bu tarifi deneyeyim umarım beğenir..:KK36::KK36::KK36:

Ne kadar şanslı kayınvalideniz varmış.
Bildigim kadarıyla iç Anadolu bölgesinde bu şekilde yapılıyor.
Evdekiler çok begendi. Deneyin eminim kayınvalidenizde begenir.

Ne kadar şanslı kayınvalideniz varmış.
Bildigim kadarıyla iç Anadolu bölgesinde bu şekilde yapılıyor.
Evdekiler çok begendi. Deneyin eminim kayınvalidenizde begenir.

İkimizde şanslıyız çok şükür ..:nazar::nazar::nazar:
Kesin deneyeceğim.
Ellerinize sağlık bu arada.Çok güzel görünüyor...:KK36::KK36::KK36:

Kızlar ben de katıldım Nevreste Nevreste ablanin onay vermesi gerekiyor sanırım :) çok heyecanlıyım insallah beğenirsiniz . Bütün gün mutfaktan çıkmadım nerdeyse :KK70: ama zahmetine değdi gercekten. Hayal ettigimden bile güzel bir sofra oldu :KK200:
Canim konu actin mi? Konu actiktan sonra duzeltme yapiliyor.bu arada sofrani cok merak ettim:)

Kızlar ben de katıldım Nevreste Nevreste ablanin onay vermesi gerekiyor sanırım :) çok heyecanlıyım insallah beğenirsiniz . Bütün gün mutfaktan çıkmadım nerdeyse :KK70: ama zahmetine değdi gercekten. Hayal ettigimden bile güzel bir sofra oldu :KK200:
Ayy cok merak ettim zorlu rakip olacan hee :KK53:ellerine saglik bende merakla bekliyorum canim.neler hazirladin??:KK37:

Canim konu actin mi? Konu actiktan sonra duzeltme yapiliyor.bu arada sofrani cok merak ettim:)

Konuyu açtım ama sanırım şuan sadece ben görebiliyorum :)

Sofranın boş halini koyayım buraya, son hali sürpriz olsun :p
IMG_20170603_063550.jpg

Ayy cok merak ettim zorlu rakip olacan hee :KK53:ellerine saglik bende merakla bekliyorum canim.neler hazirladin??:KK37:

Valla elimden gelenin en iyisini yaptım :KK70: burada birinci olamam belki ama eşimin kalbini bir kere daha fethettim galiba :p

Menüm : Sebzeli mercimek çorbası, Beyti sarma, Acılı ezme, Dondurmalı irmik helvası :kk77:
:dondurma:

Konuyu açtım ama sanırım şuan sadece ben görebiliyorum :)

Sofranın boş halini koyayım buraya, son hali sürpriz olsun :p
Eki Görüntüle 2004003

Valla elimden gelenin en iyisini yaptım :KK70: burada birinci olamam belki ama eşimin kalbini bir kere daha fethettim galiba :p

Menüm : Sebzeli mercimek çorbası, Beyti sarma, Acılı ezme, Dondurmalı irmik helvası :kk77:
:dondurma:
Masan bosken bile super görünüyo canim:) menun cok guzelmis.hadi bakalim bekliyoruz

X