Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Bebişim bugün 2 haşlanmış yumurta, 1 dlm beyaz peynir, 1 dlm kaşar peyniri , 5 tane zeytin ve salatalık yiyeceğim (domatesim kalmadı :KK43:) :KK68:

İftarada ızgara, salata yiyeceğim büyük ihtimal domates çorbası olur yanına :KK37:
ay canim benim ne tesadüf benimde domatesim kalmadi en son dun sahurda sonuncusunu yemistim almayi unuttum :)))) sadece salatalik var.bende zeytin peynir kaşar falan yiyim bari.bide karpuz.karpuz kilo yapar mi yavrusum ya tatli ya sonucta :KK17:

ay canim benim ne tesadüf benimde domatesim kalmadi en son dun sahurda sonuncusunu yemistim almayi unuttum :)))) sadece salatalik var.bende zeytin peynir kaşar falan yiyim bari.bide karpuz.karpuz kilo yapar mi yavrusum ya tatli ya sonucta :KK17:
Karpuz u sahurda 40 dk önce ye mideyi temizler , geçen haberde görmüştüm :super:

Eklentiler

• IMG_20170604_011312_360x640.jpg
    IMG_20170604_011312_360x640.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar bu aralar çok yoğun üzücü donemdeydim babam rahatsizlanmisti uzun bi süre hastaneyle ugrastik çok şükür ugraslarimiza şimdi iyi evet haklısınız biraz ihmal ettim burayo ve sanki ihmal de edildim. :KK12::dondurma:
Ama neyse hadi bakalim size tatli yaptım gene iyisiniz :lülülü:
Hazal'ım hoşgeldin çok geçmiş olsun.Acil şifalar diliyorum:KK60:Hani nerede tatlı:KK45:

X