Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Teşekkür ederim Karaca :) Şu eve alışta pişman olduğum tek şey aslında, desenler gidiyor :KK12:
Ben bunları kullanmıyorum belki 4 senede iki kez kullanmışımdır ama digerlerinden memnunum ya. Keşke bi sorsaydın maille falan Karacaya :) kırıldıgında bile değiştiriyorlardı çünkü :))

Ben bunları kullanmıyorum belki 4 senede iki kez kullanmışımdır ama digerlerinden memnunum ya. Keşke bi sorsaydın maille falan Karacaya :) kırıldıgında bile değiştiriyorlardı çünkü :))
Yok ablamın da Karaca götürdü kırıldığı zaman, kırığı değiştirdi desen silinmesine kullanıcı hatası dedi. Kullanımla Alakası yok, elimize tel alıp deseni tellemiyoruz makinaya atıyoruz alttarafı.

Yarismaya bi aksilik çıkmazsa katilicam fakat resim yükleme sorunu yaşıyorum pilav tarifinde en guzel cektigim resimleri yukleyemedim:KK43: uzuldum bana bi oneriniz varmi hanimlar ne yapayim? O kadsr ugrasicam resimleri yukleyemezsem oturup ağlarım valla:KK51:

TurkuazKrampon TurkuazKrampon yemekleri bu konuda mı paylaşıyoruz pek anlayamadım? bende katılmak isterim..
Burada değil cnm bi tik geriye çık yemekteyiz mutfagim ödüllü yarışma yazıyor nasıl paylasilcagi anlatıyor konu açıp öyle paylasacaksin. Sırasıyla tarifin anlatimi sunumunu falan yapacaksın. Ben daha önce ekledigim tarife seni etiketleyeyim bak

Yarismaya bi aksilik çıkmazsa katilicam fakat resim yükleme sorunu yaşıyorum pilav tarifinde en guzel cektigim resimleri yukleyemedim:KK43: uzuldum bana bi oneriniz varmi hanimlar ne yapayim? O kadsr ugrasicam resimleri yukleyemezsem oturup ağlarım valla:KK51:
Resim boyutu mu büyük geliyor

X