Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Senin masan neden az oy aldı söyleyeyim mi?Az sonra ,meraklan

Senin de birinciligin bogazina dizilmisti dimi beni en iyi sen anlarsin hippom :)
Ben artik bu yarismada tartisma okumak istemiyorum lutfen...

ben 2 kucuk cocukla yemek yapmayı biraktim sen gene iyi sariyorsun. hazir yiyemiyorum kayinvalidemin buzlugunda 6464. poset sarma var hepsi pirincli neyse usenmezsem yaparim.

Ya ana yemeği basit seçtim ama gerçekten çok lezzetli ve insanlara fikir olsun istedim. . Bide masam çok büyüktü.. o kadar şey yaptım dolmadı :))
Ana yemeğin tam görüntüsü net değildi,tavuk olup olmadığı anlaşılmıyordu.
Aksine masan çok kalabalıktı ,doldurmuştun ama çekimin uzaktan olmuştu ,yemeklerin net gözükmüyordu.Lezzetli olduklarından eminim.

Olabilir. . İftara 2 dk kala çekebildim.. çok zor yetiştirdim :)) kısmet inan birinci olmak için katılmadım.. hatta kayılmıcaktım. Ama dedim bahane olsun ev halkıyla güzel bir iftar yapalım

Eveettt empati yaptım cunkuuuu hiç kimsenin küççuk parmağı seninki gibi değil o yüzden senin üzerine geldiler

Not: Senin masan üzerine tartışmalar yaşanırken sessiz kalmanizi çok takdir etmiştim ,burada kimseyi tanımam bu arada, ama dun akşamdan beri fikirlerim tamamen değişti. Olayı yönetimden başlayıp tüm sarma saranları karalayarak noktaladın

Senin de birinciligin bogazina dizilmisti dimi beni en iyi sen anlarsin hippom :)
Ben artik bu yarismada tartisma okumak istemiyorum lutfen...
Sakın boğazına dizilmesin canım benim. Hak ettin ve birinci oldun. Ben senin son dört-beş saat kala birinci olamayacağını sandığında telefonda bana söylediklerini biliyorum. Ne kadar kibarca önemli olanın muhabbet ve yarışmanın eğlencesi olduğunu, yetmiş kişinin hazırlamış olduğun sofrayı beğenmesinin de harika olduğunu söylüyordun. Ayrıca hep hırstan yoksundun. Oylamayı tam takip bile edemedin. Şehir dışındaydın, internet paketin yoktu vs... Kişi kişi kim kime ne zaman oy verdi, ne zaman üye olmuş, ne zaman giriş yapmış hesabına düşmedin.

Seni çok seviyorum canım. Hep mutlu ol ve yalnızca madalyanın tadını çıkart.

5 fotograf ekledim sadece 1 tanesinde sarma net görunuyor. Konumdan bakabilirsin.Hepsinde sarma arkada kalmisti. Fotografi buraya ekleyen ben degilim. Bunu hepimiz biliyoruz. Ayrica emirasalihi dunden beri kac kere tebrik ettim. Kendisiyle hicbir sorunum yok. Oylama hic bir zaman son 10 dakika icinde sekillemmemisti. Gecen yarışmada arada 1 oy vardi. Sonra iki tarif esitlendi kazenin oyuyla. Ama son dakikada o kadar oy gelmesi sasirtti beni. Yoksa ben kazanmamisim. Kimin kazandigida cok beni ilgilendirmez. hippotalamus uda gecen yarismada savundum. Herkes sok olduk falan dedi onun oylarina. Mesajimi yazdim aklimda olani burda söyledim o zamanda..
Yani kimseyle sorunum yok. Ama bisey bana tuhaf gelirse(bu kisi kim olursa olsun) icimdekileri yazarim.

Olabilir. . İftara 2 dk kala çekebildim.. çok zor yetiştirdim :)) kısmet inan birinci olmak için katılmadım.. hatta kayılmıcaktım. Ama dedim bahane olsun ev halkıyla güzel bir iftar yapalım
Ben de son anda çektim ana yemeği, güneş gittiği için bulanık çıkmış fotoğrafta. Soframı da daha güzel açılardan çekmiştim ama tek net çıkan bu olmuş
Bahaneyle süslemiş olduk iftarımızı.

Ayy benim karnım acıktı yine, akşama ne yapsak?

Aynen iftar saati hava karardığı için resimler net çıkmadı
Bizde anakızlı köfte ve yoğurtlu semizotu vardı.

Annemin yanındayım hiç salata yememize izin verir mi
En güzelini yapıyorsunuz
Sonra yuvarlana yuvarlana eve gidiyoruz
Ayy olur mu öyle şey, anne yemeği kilo aldırmaz hem
Ben yaz geldi mi neredeyse hep salata yapıyorum, eşim de uyuyor bana çok şükür. Hele bu 40 derece sıcakta yemek yapası gelmiyor insanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…