Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Ayy olur mu öyle şey, anne yemeği kilo aldırmaz hem
Ben yaz geldi mi neredeyse hep salata yapıyorum, eşim de uyuyor bana çok şükür. Hele bu 40 derece sıcakta yemek yapası gelmiyor insanın
Elimden geldiği kadar ben yapıyorum yemekleri ama uğraştırıcı yemekleri birlikte 2 hafta yoksa yanmıştık.Kilo yapmayan anne yemeği yapmamışlar
Çok iyi canım en sağlıklısı
Sahiden hava çok sıcak

Gerçekten kilo yapmasa ben hep annemlere gider ,orada yerim.
Ben de mi şimdi salata yapsam ne yapsam ,kızımla tekiz bugün.Öğlene sebzeli bulgur pilavıyla yoğurt yedik ,akşama da salata kahvaltılık yiyelim,aklıma iyi getirdin tevafuk55 ,ben de ne yapsam diyordum.

Geçen sene bayağı misafir geliyordu annenlere ,bu sene rahatsın galiba.
Orada da hava sıcaktır hafif yemekler aranıyor .
Semizotu olsa ne iyi giderdi şimdi soğuk soğuk
Bu yıl kimse yok canım
Ben de aslında kalacaktım biraz daha ama kızların yaz okulu açılacak özel sınıf açılacakmış ,aradılar.Bu sebeple döneceğim
Eşim ailesi ile bahçelerine gitti oradan toplamışlar.Taze taze çok güzeldi.Doğrayıp dolaba koydum..

Bizim yöreseller hep bulgur işi onlarda şişlik yapıyor

Afiyet olsun ohh misss

Ellerine sağlık canım. Ben de umut fakirin ekmeğidir hesabı, bir umut kilo aldırmaz diyorum

Bende bu sefer kesin nevroş birinci olur demiştim masanı görünce. . Ama gerçekten çok iddialı masalar vardı.. kısmet emira nınmış..
Nasip canım
Ben bıkmadan usanmadan,her seferinde tekrar tekrar heyecanlanarak katılıyorum
İlklere girmek bile benim için çok özel
O kadar güzel sofradan bu kadar oy almak herşeye değiyor

Emira SY tebrik ederim canım. Sonuna kadar hakettin..

3 gündür banliydim kendimi tut tut bir hal oldum. Ama konusmucam buralar biraz durulmuş tekrar alevlendirmek istemiyorum.
Zamanı gelince konuşulacak elbet..
Başkalarının yaptığı gibi BDV de banlanacak falan olursan ,nasıl olsa ban yerim diye yazabilirsin bazıları gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…