Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Ha ayrica eger 1.ligimde(84oy farkla kazandigim dunya mutfaginda) bi adaletsizlik varsa hediyemi kolisiyle beraber geri yollayayim..zira adaletsiz bir hediye istemiyorum

Ben özelden sormasam bu konuda aciklama bile yazmayabilirdi. Simdi sus falan demeyin bana. Rica ediyorum. Yöneticinin boyle önemli seyleri onceden soylemesi gerekmez mi

Ablanızla olan konuşmamızda ki her şeyi de ben buraya yazmadım gerekenleri yazdım. Ayrıca Coco gidipte arkadaşına değil gerçekten beğendiği bir tarife oy verdi. Amacı hile değildi bugünde onunla görüştüm. Ayrıca bu oy verme işlemi ben yurt dışında iken olmuş Türkiye'ye döndüğümde de gerekeni yaptım. Yani sizin sorunuzla alakalı değil benim Türkiye'ye dönmemden dolayı cevap yazıldı.

Yönetimde olan sizsiniz tabiki her zaman haklı konumdasınız. Üyeler beni haklı görecek değil ya. Ama neden itiraz ettiğimi ikimizde biliyoruz. Uzatmama gerek yok
Çok mu agresifsiniz acaba? Sakin olun ya hele ki siz birinci olmuşsunuz daha önce. Güvenmediğiniz inanmadığınız bir site ve bir yarışmadasınız çok ilginç.

asıl her yarışmada ortalığı karıştıran sensin
bu konu seni hiç ilgilendirmez
her mesaja kırıcı cevap yazmak zorunda değilsin
kendini mecbur hissetme
Şimdi öyle mi oldu?:olamaz:
Yarışmanın başından beri sana oy verince iyiydim.
Ben ortalığı karıştırdığımı düşünmüyorum şu an.
Tam tersi senin de zor durumda olduğunu düşündüm.
Peki öyle olsun...

Ama neden itiraz ettiğimi ikimizde biliyoruz.

ben bir şey bilmiyorum siz biliyorsanız buyrun söyleyin benim diğer tester hesabım ile prensese oy vermem mi ? Sanırım siz gene birincilik bekliyorsunuz bu kadar fark olunca saldıracak yer arıyorsunuz. 1. olan üyeye yaptığınız saygısızlık zamanında size yapılandan bir farkı yok.

Ablanızla olan konuşmamızda ki her şeyi de ben buraya yazmadım gerekenleri yazdım. Ayrıca Coco gidipte arkadaşına değil gerçekten beğendiği bir tarife oy verdi. Amacı hile değildi bugünde onunla görüştüm. Ayrıca bu oy verme işlemi ben yurt dışında iken olmuş Türkiye'ye döndüğümde de gerekeni yaptım. Yani sizin sorunuzla alakalı değil benim Türkiye'ye dönmemden dolayı cevap yazıldı.
Kazen bey 2 3 saat önce bu oylar gelmis olsa ne benim nede kimsenin dikkatini cekmezdi. Bu sabahtan beri uyler 24 saatir nerdeyse toplam 5,6 oy almisken 10 dakika kiii son 10 dakikada 5 oyun gelmesi cidden tuhaf gelmiyor mu size? Ben yarismaciyim bu kadar sasirmisim yonetim olarak demek siz bu tarz 1.likleri cok gormussunuz ki size tuhaf gelmiyor

ben bir şey bilmiyorum siz biliyorsanız buyrun söyleyin benim diğer tester hesabım ile prensese oy vermem mi ? Sanırım siz gene birincilik bekliyorsunuz bu kadar fark olunca saldıracak yer arıyorsunuz. 1. olan üyeye yaptığınız saygısızlık zamanında size yapılandan bir farkı yok.
Valla ben sonuncu olmayı zaten bekliyordum ki kaşığı bile sola koymuşum. Amacım birincilikte değil hediyede bunu biliyorsunuz. İsterseniz madalyanızıda hediyenizide geri iade edebilirim.Ben birinci olan üyeye saygısızlık yapsam tebrik etmem. Konuyu başka yere çekmeye gerek yok

Kazen bey 2 3 saat önce bu oylar gelmis olsa ne benim nede kimsenin dikkatini cekmezdi. Bu sabahtan beri uyler 24 saatir nerdeyse toplam 5,6 oy almisken 10 dakika kiii son 10 dakikada 5 oyun gelmesi cidden tuhaf gelmiyor mu size? Ben yarismaciyim bu kadar sasirmisim yonetim olarak demek siz bu tarz 1.likleri cok gormussunuz ki size tuhaf gelmiyor

sizin konunuzda açıklama yaptığımda anlamamışlardı sizi de beni de şimdi açıklama yaptım sizde anlamıyorsunuz. Size diyorum ki o kadar kısa sürede üyelik alınıp oy verilemez. Üyeliklerin hiç birinin Ip adresi çakışmıyor ? Ne yapayım hile mi yaptınız diyeyim ? Elimde bir şey yok ne dememi bekliyorsunuz ? Sizinde anneniz mi yaptı yemekleri bunu mu ima ediyorsunuz ?

sizin konunuzda açıklama yaptığımda anlamamışlardı sizi de beni de şimdi açıklama yaptım sizde anlamıyorsunuz. Size diyorum ki o kadar kısa sürede üyelik alınıp oy verilemez. Üyeliklerin hiç birinin Ip adresi çakışmıyor ? Ne yapayım hile mi yaptınız diyeyim ? Elimde bir şey yok ne dememi bekliyorsunuz ? Sizinde anneniz mi yaptı yemekleri bunu mu ima ediyorsunuz ?
Belki siz yöneticiliğinizi kullanıp o hesaplar üstünden oy vermişsinizdir olamaz mı :KK45:
Gece gece yahu..

Dilerim yarışmaların durdurulması uzun sürmez, biz seviyoruz ve istiyoruz

Bişey sorabilirmiyim ? Oy verme sırası karışık mı yoksa en son oy veren en sondamı oluyor ? Eger karışıksa hiç bir mesajı olmayan üye dedikleri kişilerin son 5 kişi oldugunu nerden belli ?

Her zaman yönetimin adil olduguna inandim.. soyledigim gibi 3 4 saat icinde oylar esitlense gıkım cikmazdi.. bu kadar sasirmam cok normal.. Buraya eglenmek icin giriyorum.. 6 aydir yarislardayim ilk kez böyle bi oylama sonucu görunce cidden sasirdim. Simdiye kadar kac kisi 1.oldu hepsini tebrik ettim ve onlar adina mutlu oldum. @EmiraSalih ide tekrardan tebrik ediyorum. Ben kimsenin emegini kücümsemem. Kimseninde hakkina girip zan altinda birakmam.
Hersey icin tesekkur ederim. Belkide kendimi iyi ifade edemedim ama bunları da yazmasam icimde kalirdi.

X