Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Bazen banlanınca size kızarım :KK48: ama burda büyük haksızlık yapıldıgını düşünüyorum.
Bidahaki yarışmalarda umarım tekrarı yaşanmaz.
Birbirine ve site adaletine güvenmeyen yarışmaya katılmasın.
Aklimda bi soru varsa bunu yönetime yazarım. En dogal hakkim . Yonetim aciklamayi yazar ve konu kapanir. Uzatmanin lüzumu yok.

Aklimda bi soru varsa bunu yönetime yazarım. En dogal hakkim . Yonetim aciklamayi yazar ve konu kapanir. Uzatmanin lüzumu yok.
Otani geyikten gelen sohbetlerden seni severim ve bi problemim yok sadece burda kazene,editörle yani genel yönetime ayıp ettıgınızı dusunuyorum.
Sen suclandıgında senı savunanda aynı yönetimdi o zaman adalet yerındeydı de bugun nıye boyle oldu diyorum,
Yarısmacı degılım yarısanların hiç biriyle samimiyetim yok yönetimlede alakam yok bi üye olarak gözlemledim ve fikrimi belirttim.

Bdv gibi oldu burası :KK70::KK70:
Aynen ya ilk defa böyle gördüm ve çok üzücü. . .
Hipo nun dediği gibi umarım kurunun yanında yaşta yanmaz yarismalar askiya alinmaz
Oysaki umutlarimi bi daha ki aya devretnistim :KK70: :KK70:

@EmiraSalih cim canım bu arada tebrik ederim Sofrani görür görmez vurulmustim :)

Otani geyikten gelen sohbetlerden seni severim ve bi problemim yok sadece burda kazene,editörle yani genel yönetime ayıp ettıgınızı dusunuyorum.
Sen suclandıgında senı savunanda aynı yönetimdi o zaman adalet yerındeydı de bugun nıye boyle oldu diyorum,
Yarısmacı degılım yarısanların hiç biriyle samimiyetim yok yönetimlede alakam yok bi üye olarak gözlemledim ve fikrimi belirttim.
Sasirdigim bi durum olunca durup sorgulamam cok dogal. Kafamda soru isareti kalsin istemiyorum. Sorguladim. Cevap geldi.. Daha fazla konusmaya gerek yok. Böyle bi sitede yönetimin adil olacagina inandigim icin sordum.. yoksa adaletsizlik var der,gecerdim..

Böyle düşünmeleri yönetimle bu şekilde konuşmaları olmadı..herseyi en iyi şekilde bizlere sunuyorlar..zamanı daha eğlenceli hale getiriyorlR..emek verip zamanlarını bize harcayip buraya geliyorlar bu şekilde konuşarak çok ayıp edildi..

Ben normalde sessiz bir üyeyim ve beni çok kızdıran üyelere karşı K Kazen bey tekrardan susun diyince fazla çok fazla tepki verdim. Nevreste hanımın bir iki mesajı beğendiğini görünce de taraf tuttuğunu düşündüm. Eğlenmenin dışında bir amacım yoktu. Ki üyeler fazla fazla haksız üstüme geldiler. Beni her konuda haksız suçlu duruma soktular. Sadece üzüldüğüm tek şey var oda o kadar yumuşak ve olgun davranan @Lisabella hanım ve K Kazen beye ayıp ettim. İkisinden özür dilerim. Bir daha asla katılmayacağım. Ayrıca @deynepnaz hanım sizde ortalığı çok karıştırdınız umarım bu yarışmadan sonra durulursunuz. Yarışmada emeği geçen herkes hakkını helal etsin.

yanlış anlamayın ama merak ettim. . Şimdiye kadar oylama hep kapalıydı şimdi neden açık oylama oldu?? Ben oy verirken de oy verilenler gözükmüyordu.. sadece merak ettim. .

Oy verırken gorunmuyor ki oy verdıkten sonra kımın oy verdıgı kac oy verıldıgı gorunuyor hıpo :)
Buralar fazlasiyla karismis.
Oy verdikten sonra kim kime oy vermis görünüyor twininde dedigi gibi.
Yarismada birinci olan
arkadaşları tebrik ederim.
Umarim ara vermede uzun sürmez K Kazen bey.
Yeni isinmaya başlamıştık :KK43:

X