Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Sitenin adaletine ve birbirinize güveniniz yoksa ? Neden yarışmaya katılıyorsunuz anlamadım..
Aynı üyeler size oy verse hiç tarihe bakmazsınız yada birden gelen oylara..
Bi kişi 1.olacaktı oda hak etti oldu.
Valla çok çirkin geçti bu kategori.
Bu saatten sonra zaten güven kalmadı sanırım

Evet adil olsaydı editör taraf tutmazdı. Ya da biz suçlu konumundayken kazen bey sizin susun derken çıkıp düzgün bir açıklamaya yapabilirdi. Yada bizim kendimizi savunmamıza izin verilirdi. Büyük ödül adı üstünde. Açıklandıktan sonra yapılmayan kalmadı. Tabiki yönetimin uygun görüldüğü birine ödül gidecekti.
Arkadasım sizin içinde süphe duyuldugunda kazen cıkıp konustugunda gayet memnundunuz.
Şimdimi kötü oldu editör yönetim vs.

Ben katıldığımda bana kimler oy vermiş ona bakarım.Tek tek başkasına kim oy verdi, bana ne?5 kişi ile yarışmanın kaderi mi değişecek ?Türk milleti olarak işini son dakikaya bırakan bir toplumuz:confused:

Canım uzatma istersen olabilir bu hayatta tesadüflerle insanlar ölüyor. Sen çok başarılıydın sarmaların hatrına uzatma gı :KK45:
Insan aptal yerine konmak istemiyor. Zaten 1.ci olamyacam. Ne umrumda..ben kazene itiraz etmesem simdi cocoda 1.ydi. neden ben yazmayana kadar gelip burda coconun 2.uyelik alip oy kullanip diskalifiye oldugunu yazmadi??? Ben özelden sormasam bu konuda aciklama bile yazmayabilirdi. Simdi sus falan demeyin bana. Rica ediyorum. Yöneticinin boyle önemli seyleri onceden soylemesi gerekmez mi

Evet adil olsaydı editör taraf tutmazdı. Ya da biz suçlu konumundayken kazen bey sizin susun derken çıkıp düzgün bir açıklamaya yapabilirdi. Yada bizim kendimizi savunmamıza izin verilirdi. Büyük ödül adı üstünde. Açıklandıktan sonra yapılmayan kalmadı. Tabiki yönetimin uygun görüldüğü birine ödül gidecekti.
Taraf tuttuğumu kim söyledi.
Bu tür durumlarda ben yorum yapmıyorum.Editörler olaylara müdahale edip tartışmaya katılamaz.
K Kazen ilgileniyor.
Defalarca sakin olunmasını söyledim kim önemsedi.
Benim konuşmam bu kadar önemliyse neden daha önce yarışma ve kurallar hakkında açıklama yaptığımda yaptığım yorumlar önemsenmeyip yönetimden açıklama beklendi.Bana bunun açıklamasını yapar mısınız?

güvensizlik bu saatte değil sizinle başladı ! Unutmayın herkes için adalet lazım. Sizde kardeşinizde daha önce birinci oldu o zaman da mı adalet yoktu ?
Bende ablamda en az 30 oy farkla 1.ci olduk..son 10 dakikada yarismanin sonucunu belirleyecek 5oy gelseydi ben kendi 1.ligimide sorgulardim..

güvensizlik bu saatte değil sizinle başladı ! Unutmayın herkes için adalet lazım. Sizde kardeşinizde daha önce birinci oldu o zaman da mı adalet yoktu ?
Yönetimde olan sizsiniz tabiki her zaman haklı konumdasınız. Üyeler beni haklı görecek değil ya. Ama neden itiraz ettiğimi ikimizde biliyoruz. Uzatmama gerek yok

X