Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Birden bire anketin görünür olmasi,oy kullanmayanlarinda anket sonuclarini görmeleride mi bu dersin bi parcasi

emirasalih tebrikler arkadaşım
yarışmanın adil olduğuna şuandan itibaren inanmıyorum
yeni yarışmalarda arkadaşlara başarılar dilerim
fakat ben artık yarışmalara katılmamaya karar verdim
zira son 1 saatte bile oylar artsa olabilir derdim
fakat bu durumda diyemiyorum
kıs kıs gülenler de daha fazla gülerler umarım

İki üç kişi itiraz etti diye yarışmalara ara vermekte, arada bir eğlence olsun diye katılanlara haksızlık

Aynen öyle.
Aynı şey söylense , buyrun Kazene sorun derler. Kazen aynı açıklamayı yapar.
Kazen açıklama yaptı deniliir kimseye cevapta verilmezdi. O zaman sorun kalmazdı işte ..

Hayir yani K Kazen bey gelip 15 ssaat sonra anket bitecek diyor aradan 14.5 saat geciyor arada 3 oy var sonra 15 dkka daha geciyor oylar ayni ama ne hikmettir ki son 15 dakikada 5 uye birden gelip oy kullanip gidiyor... insan bi durup düşünüyor yani bu kadar mi tesaduf ...

Aynen öyle.
Aynı şey söylense , buyrun Kazene sorun derler. Kazen aynı açıklamayı yapar.
Kazen açıklama yaptı deniliir kimseye cevapta verilmezdi. O zaman sorun kalmazdı işte ..
Burda kazene de büyük ayıp edildi bence sanki taraf tutmuş hatta o oy verdirmiş gibi konuşmalar..

Evet adil olsaydı editör taraf tutmazdı. Ya da biz suçlu konumundayken kazen bey sizin susun derken çıkıp düzgün bir açıklamaya yapabilirdi. Yada bizim kendimizi savunmamıza izin verilirdi. Büyük ödül adı üstünde. Açıklandıktan sonra yapılmayan kalmadı. Tabiki yönetimin uygun görüldüğü birine ödül gidecekti.

Canım uzatma istersen olabilir bu hayatta tesadüflerle insanlar ölüyor. Sen çok başarılıydın sarmaların hatrına uzatma gı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…