Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Emira arkadaşım sakın yanlış anlama canım kesinlikle taraf tutmuyorum. Zaten mükemmel bir sofran var ve birincisin
Emira SY ben kazanmiyorum bu belli zaten. Ama haksizlik varsa ortada bu hepimizi ilgilendirir. Bu kadar önemsedigim bi yarismada boyle bi son olunca şok oldum sadece yoksa asla sana bi art niyetim yok

Şunu atlıyorsunuz bir çok üye mesaj yazmadan takip ediyor ne zaman ki ihtiyaç duyuyor o zaman oy veriyor veya bil kazana katılıyor veya mesaj yazıyor.
diğer yarışmaların son anını takip etmemiştim
son dakika yarışmanın kaderi değişmiş miydi?
yada son 5 dk da 4-5 oy alan var mıydı merak ettim

K Kazen bey lütfen artık buna nasil inanayim.. gunlerdir saat basi oylar ilerlerken nasil oluyorda oylamanin bitmesine 10 dakika kala 5 üye birden gelip oy kullanip yarismanin seklini degistiriyor...

Ve hepsi son an oylamaya katılıyorlar öyle mi

öyle olmuş ... tek tek kontrol ettim diyorum hiç bir Ip çakışması vs yok. O kadar kısa sürede modem kapatıp açıp sonra giriş yapmak mümkün değil.

ek olarak size haksızlık yapıldığında sizi savundum bence birinciliğe de siz gölge düşürmeyin. Belki birileri olanları izledi bir ders vermek istedi .... Şimdide aaaa amma şaşırdılar diye gülüyorlardır.

Birinciliğe oynayan ben değilim ki bana ders verilsin

Ayrıca size bol gülmeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…