İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Beyninde bitirmelisin bir döner Sana galipmi geliyor yani ne yediysen onlarami karşı koyamiyorsunn onun tadını biliyorum yemesemde olur demeyi bilmeliyiz ben detoks paylaşıyorum bir dene tatlım istersen aksam 8 kaşık zeytinyağlı sebze yemeği olabilir illa hergun kabak şart degil bunu bir hafta uygula cnm hatta hep uygula zaten 8-10 kaşık kuralı koysan zaten Başarırsin 🙈

Eki Görüntüle 2864996
Yarın bu mantıkla beslenmeye başlayayım canım bikac gün etki eder insallah

Hoşbuldukkkk
Ben öğretmenim bir oğlum var
14 kilo aldım bu pandemi sürecinde
Ama bu züntülerim çokkk oldu ve ben ğzüntüden yiyen gurubundayım kendime emek vermeden odaklanmadan zayıflıyamıyorum
74 le başladım işte hedef 56 ama çok fit bir 56
O yüzden sğlamda spor yapacağım inşallah
Hoşgeldiniz 🤗
Canım sabah başlıyorum bi Güzel öğlene kadar 1 litre suyu içmiş oluyorum kahvaltımı yapıyorum akşam gelip yemeği yiyorum 7 8 gibi biseyler yeme isteği geliyor ve hergin mutlaka bi kaçamağın oluyor haliyle tarti da eksilmiyor ve tüm.motivasyonim gidiyor
Bide çok uzun zamandır kilo vermiyorum ilk defa bi ramazanda gram kilo veremedim hepsi böyle yaptı işte
Başlangıçta biraz zorlanıyorsun canım. İradeni kullanmalısın. Ertelemekten zaman geçip gidiyor. 1 hafta sabret. Nasılsa tadını biliyorum gibi şeyler söyle kendine. İnan kilo vermek daha büyük mutluluk veriyor. Sadece biraz sabır. Zaten o tarz şeyler yediğinde insan daha çabuk kendini aç hissediyor. Sağlıklı yemekler daha tok tutuyor. Birde tarçın kan şekerini dengelediği için çok tatlı isteği olmuyor. Tarçınlı kahve özellikle enerji veriyor hemde tok tutuyor ve tatlı isteğini alıyor.

Arkadaşlar ben bi türlü konsantre olamıyorum ne diyet ne spor içimden hiç gelmiyor nasil toparlanacagim nasil başlayacağım hiç bilmiyorum
Aynı sıkıntı bende de var maalesef. Tam başlıyorum eksiye de geçiyorum hayatıma bir olumsuzluk giriyor ve herşey alt üst oluyor. Sanki herşey benim kilo vermeme engelmis gibi hep aynı şey oluyor neden bilmiyorum tabi bende konsantrasyon falan kalmıyor ve hep aynı yerde sayıp duruyorum. Olmuyor bir türlü istediğim sonuca varamıyorum

Arkadaşlar buraya yazmak iyi geldi deşarj olmuş hissediyorum kendimi sağlıklı beslenmeye geçiyorum spor olarak ip ve yürüyüş hepinize teşekkür ederim
Kiloya çok takılıp motivasyon düşürmeyeceğim haftada 500 gr versem kardır

Günaydın
IMG20210607072259.jpg

Çoğunun ödem olduğunu bilsemde artidayim. Bu hafta benim için ölü yatırım oldu. 7 temmuz a az kaldı hadi bakalım
Geçen hafta 80.5
Bu hafta 81.1
Fark +600 gr

Birbirimizi motive ederek birlikte yavaşta olsa kiloları vereceğiz arkadaşlar.
A annym canım nasılsın. Anneciğin nasıl oldu.
çok teşekkür ederim canım sağol ben iyiyim şükürler olsun 🤲🤲annmede iyi bugün taburcu oldu aldim yanıma iyileşene kadar bakacağım annecigime

X