İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
merhaba beni de aranıza alır mısınız? yeni üye kabul ediyor musunuz? Bu diyet çok mantıklı geldi bana. Bu sabah 67 kiloyum. Boyum 165. 18/6 yapmayı düşünüyorum. 12de kahvaltı 15de ara öğün 18de akşam yemeği olacak şekilde.
Menülerimi yazıp cuma günleri baskül paylaşırım. Hedefim: 7 kilo vermek.
Hoşgeldiniz 🥰
Ikra meyra Ikra meyra bende araniza katilabilirmiyim. Kilo bildirimini hangi günler yapiyorsunuz.
Hoşgeldiniz.Pazartesi günü görselli baskül psylaşımı oluyor. Ama menü paylaşabilirsiniz. Bol eksiler🥰
dün çok sıcaktı yedikleri mi mecburen yedim çok güldüm ya enerji içeceği hiç içmedim ama sabahları uyanır uyanmaz türk kahvesi yapıorum biraz büyük fincanda o enerji veriyor 😁😂🤣
çocukluğum vegençliğim sporla geçti yani karateyle uğraştım 😅😄 vücut alışkın spora 22 bin hariç o sporlari da yaptım çocuklarım olmadan önce 3 4 saat aralıksız spor yapardım şimdi bölerek yapıyorum ev çocuklar anca fırsat buluyorum 🙈 26 yaşında olmakta biraz enerji veriyor galiba 🙊🙊 beslenmeye dikkat ediyorum canım protein takviyesi almayı da düşünüyorum yiyecekler bnm yaptım spora yetmiyor gibime geliyor 😂 bugün yürüyüş e çıktım komşu taşındı geçen sene 1 kaç kez okumalarda görmüştü beni bugün denk geldik yolda çocuğu tanıdım seni tanıyamadım dedi neden dedim çok zayıflamışsın dedi okadar mutlu oldum ki nasıl zayıfladın ben 10 kilo aldım 4 ayda dedi yürüyüş yapıyorum spor da oda yürümek istiyormuş ama yürümek için arkadaş yok dedi bnde gel beraber yürürüz dedim kendime de yürüyüş arkadaşı bulmuş oldum bugün enerjim tavan yaptı bu hafta emin adımlarla ilerliyorum 😃😎😎🤗
Ne güzel bayağı spor yapıyorsun. Bende zaman olmadığı için ancak bu kadar yapabiliyorum. Eee tabi yaş ilerledikçe enerji de ancak yetiyor😄😅
Başarılar diliyorum canım. Tebrik ediyorum. Senin ki büyük başarı . Ne güzel böyle tepkiler almak. Çok iyi spor arkadaşıda bulmuşsun. Arkadaşın da şanslı senin gibi azimli spor arkadaşı var🤩🥰🤗

Hoşgeldiniz 🥰

Hoşgeldiniz.Pazartesi günü görselli baskül psylaşımı oluyor. Ama menü paylaşabilirsiniz. Bol eksiler🥰

Ne güzel bayağı spor yapıyorsun. Bende zaman olmadığı için ancak bu kadar yapabiliyorum. Eee tabi yaş ilerledikçe enerji de ancak yetiyor😄😅
Başarılar diliyorum canım. Tebrik ediyorum. Senin ki büyük başarı . Ne güzel böyle tepkiler almak. Çok iyi spor arkadaşıda bulmuşsun. Arkadaşın da şanslı senin gibi azimli spor arkadaşı var🤩🥰🤗
ya çok tatlısın asıl seninki büyük başarı 10 yaş var aramızda ama sen azimle hırsla vermeye devam ediyorsun böyle güzel tepkiler alınca insan daha da hırslanıyor sağlık olsunda gerisi oluyor bir şekilde 🤗🤗🤗😘😍🤩😘

ne kadar güzel takip yapıyorsunuz. gaza geldim. ismimi burada görmek teşvik edecek beni
Çok teşekkür ederim 🙈 buyurun arimiza 🤗 menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz 🤗 pazartesi günü baskül paylaşıp son hedefinizi ve başlangıç kilonuzu yazın 🤗

Merhaba arkadaşlar 🌼
Dünkü menüm 🤗

Eklentiler

• IMG_20210525_192825.jpg
    IMG_20210525_192825.jpg
    121,3 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20210525_162335.jpg
    IMG_20210525_162335.jpg
    183,4 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20210525_151201_663.jpg
    IMG_20210525_151201_663.jpg
    218 KB · Görüntüleme: 14
Bugünkü menüm 🤗

Eklentiler

• IMG_20210526_185350.jpg
    IMG_20210526_185350.jpg
    141,4 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20210525_125337.jpg
    IMG_20210525_125337.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 20
merhaba beni de aranıza alır mısınız? yeni üye kabul ediyor musunuz? Bu diyet çok mantıklı geldi bana. Bu sabah 67 kiloyum. Boyum 165. 18/6 yapmayı düşünüyorum. 12de kahvaltı 15de ara öğün 18de akşam yemeği olacak şekilde.
Menülerimi yazıp cuma günleri baskül paylaşırım. Hedefim: 7 kilo vermek.
Merhaba 🤗 hoş geldiniz aramıza pazartesi günü baskül paylaşıp ilk başlangıç kilo ve son hedefinizi yazın 🤗 menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz 🤗 listeye pazartesi günü ekleyeceğim bol eksiler olsun 💃

giriş sayfasında yazıyor cuma günleri yapıyorlarmış baskül paylaşımı canım ama ben konuşma geçmişine göz attım pazartesi paylaşmış herkes niyeyse
Yaa hatırlatma için çok teşekkür ederim orayı düzeltmeyi unuttum 🙈 pazartesi gününe aldık. bayramdan sonra 🙈

Merhaba 🤗 hoş geldiniz aramıza pazartesi günü baskül paylaşıp ilk başlangıç kilo ve son hedefinizi yazın 🤗 menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz 🤗 listeye pazartesi günü ekleyeceğim bol eksiler olsun 💃
Teşekkür ederim. Dün gece 3te bir kase soslu fıstık ve 1 gofret gömdüğüm için malesef bu gün cezalıydım.
26.05.2021 menüm
Sabah : Az sütlü şekersiz neskafe
ikindi: 1 kase mercimek çorbası 1 bardak ayran
saat 20.00: 3 tane küçük kurabiye 1 Türk kahvesi
Tüm gün 2 litre su içtim.
Spor yok

Kızlar selamlar bir ara yazmıştım ama maalesef olduğum yerde tam kapanma olunca kaldı.
Çocuklar okula gidemeyince yediğine ictigime dikkat edemedim.

Şimdilerde daha iyiyim.
Maşallah ne güzel vermişsiniz çok imrendim.

Ben de artık başlamaya niyet ediyorum.

Profillerin altına yazı yazıyorlar mesela siz güncel kilonuzu yazmışsınız o nasıl yazılıyor eski üyeyim ama aktif olmadığım için bilmiyorum yapamadım durum kısmına yazdım ama çıkmadı yine sanki
Profilden hesap detaylarından girin en alt kısmında oluyor.
Kızlar selamlar bir ara yazmıştım ama maalesef olduğum yerde tam kapanma olunca kaldı.
Çocuklar okula gidemeyince yediğine ictigime dikkat edemedim.

Şimdilerde daha iyiyim.
Maşallah ne güzel vermişsiniz çok imrendim.

Ben de artık başlamaya niyet ediyorum.
Hoşgeldin canım. Sende gel birlikte verelim yaz geldi gitsin kilolar😄🥰🤩🤗

Profilden hesap detaylarından girin en alt kısmında oluyor.

Hoşgeldin canım. Sende gel birlikte verelim yaz geldi gitsin kilolar😄🥰🤩🤗
Ya maşallah size uzaktan uzaktan takip ediyorum sizi ne güzel verdiniz.

Yalnız bizim buralara hala yaz gelmedi🥴 gelecek gibi de görünmüyor.

Ama tabi yine de zayiflayalim.

Ya maşallah size uzaktan uzaktan takip ediyorum sizi ne güzel verdiniz.

Yalnız bizim buralara hala yaz gelmedi🥴 gelecek gibi de görünmüyor.

Ama tabi yine de zayiflayalim.
Benim yavaş gidiyor aslında. Alıyorum veriyorum. Bir yerimde sayıyorum. Öyle öyle hedefe ulaşacağız bakalım. Öyle mi neredesiniz hala soğuk mu havalar.
Günaydın dün gece 12 gibi 1kwpce nohut yemiştim oruca niyetlenmistim bakalım.
Bende bugün niyetliyim 🥰
Teşekkür ederim
Rica ederim🤗

X