İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
chloe ting denedin mi hic? Youtube before after videolarinda cok guzel sonuclar var.
Paketli gidalari birden ben de kesemiyorum. Bir yerde patlak veriyor illa ki ve daha çok kiymete biniyor yasakladigim zaman

Bi de ikinci cocuksa dogumdan sonra o kilonun k si bile kalmaz bence

Dikkat ediyorsan cok fazla kilo almadan tamamlarsin da zaten. Ben tartilmiyordum bile

Saglicakla alin kucaginiza insallah

chloe ting denedin mi hic? Youtube before after videolarinda cok guzel sonuclar var.
Paketli gidalari birden ben de kesemiyorum. Bir yerde patlak veriyor illa ki ve daha çok kiymete biniyor yasakladigim zaman
Denemedim canım ama çok duydum, evet güzel sonuç alan çok kişi var. Detaylı incelemedim ama bacak ve kum saati vücut planlarına bakmıştım burpee, push up, fazla sayıda plank gibi nefret ettiğim hareketler ağırlıktaydı. Bir de her gün aynı video olması sıkıcı benceBiraz alışınca denerim belki. Arkadaşımın önerisiyle Caroline Girvan'a baktım, bacak ağırlıklı gibi antrenmanlar bacak hareketlerini seviyorum bana daha uygun göründü ama başlayınca belli olur :) Haftasonu beş günlük başlangıç epic serisine başlamayı düşünüyorum. Evde spor konusunda istikrar sağlamak çok zor benim için, sevdiğim hareketler ağırlıklı olursa sürdürebilirim belki. Sen spor yapıyor musun? Takip ettiğin biri yoksa, videoları seversen beraber başlayalım istersen.

Paketli gıdalara benim de tepkim aynı oluyor hatta cheat yapmadığım haftalarda da birden iki üç gün çok kötü besleniyorum, yasaklayınca ve kısıtlayınca kendi kendimize inatlaşıyoruz galiba :) Diyet mantığından kurtulmaya çalışarak çözmeye çalışıyorum ben bu durumu, sağlıksız beslendiğim zamanlar olsa da genelde sağlıklı şeyleri keyif aldığım haliyle tüketirsem bedenim de ruhum da sağlıklı olur. Bu haliyle belki salatadan 1000 1200 kalori alıyorum ama sebze yemekten keyif almak iyi geliyor, zamanla özellikle paketli sosları ve ekstraları da azaltarak devam edebilirim.

Merhaba kızlar

05/01 menüm

18/6 pencerem

Sabah uyandım bol su bitki çayı

12 de kahvaltim tam buğday ekmek light labne
18 de akşam dünden bana uygun yemek 21gunşekersiz olunca altarnatif başka yoktu eve kıymalı makarna kapanış

Selam kizlar sabah 9bucukta hindiba kahve ictim
11.11.30 arasi kahvalti
2 yumurta 3 dilim.kasar peyniri 6 zeytin iki dilim tam bugday ekmegi salatalik kirmizi lahana
4 gibi 3 dilim portakal

Aksam 17.30
4 kaşık yogurt
Yeşil kurutulmuş fasulye
Yeşillik ve iki dilim ekmek2 kaşık makarna

1 tane pestil
Inşallah yeniden alışıp ekmeği birakicam

bu konuya gelene kadar aylardır kilom takıldı ama buraya geldim sanki hersey değişti ortam çok samimi içten
Çok teşekkür ederim hepimiz birimiz birimiz hepimiz için buradayız inşallah yaza kadar hedefteyiz motivasyon çok önemli tatlım

Süper menü bol eksiler olsun

Merhabalar,
22 saat açlık
10.00 filtre kahve
12.00 bitki çayı
14.00 Brüksel lahanası salatası, yoğurt, sos ve 2 haşlanmış yumurta
Labne, tahin, ceviz, tatlandırıcı karışımı ve 2 parça bitter çikolata
18.00 Bol yeşillikli ton balıklı salata, 50 gr tam buğday makarna, sos
2 litre su

cad_02 S Smr3535 @Afeera bugün baskül günü bilgi veriyorsunuz menü bildirim yok baskül günü de yok yapmayacaksınız lütfen listeye eklememi istemiyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…