''iek Foto'' Yarma Anketi

Çiçek Foto Yarışması Anketi

• Özlem Çiçeğim [COLOR="Red"]5.olan Foto (nur1835) (Yaratıcı fikir,güzel çekim)[/COLOR]

OY: 13 5,4%
  • Yeli

OY: 1 0,4%
  • Gül Beyaz

OY: 4 1,7%
  • Bahçemin Süsü [COLOR="Red"]2.olan Foto (ladyd) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)[/CO

OY: 17 7,1%
  • Tutsak Güzellik [COLOR="Red"]1. olan Foto lereenim (güzel kompozisyon, renk uyumu, anlam ifadesi ve

OY: 27 11,2%
  • Pembe Sevda

• Nur'u Ayn

OY: 39 16,2%
  • Bahar Tadında

• Pembe Çiğse

OY: 11 4,6%
  • Mineler

• Hüzün Damlacıkları [COLOR="Red"]2.olan Foto (evla) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)

OY: 23 9,5%
  • Çilli (Diskalifiye edilmiştir, lütfen oy vermeyin)

OY: 7 2,9%
  • Kaktüs Çiçeğim

OY: 5 2,1%
  • Lolipop

OY: 0 0,0%
  • Beyazın Gizemi [COLOR="Red"]3. olan Foto (Şila) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

OY: 29 12,0%
  • Işıltım

OY: 8 3,3%
  • Gül Pembe

• Aşk Masalı [COLOR="Red"]3. olan Foto (penbeli) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

• Güz Gülleri

OY: 5 2,1%
  • Yağmurlu Gül Tomurcuğu

OY: 13 5,4%
  • İyilik Çiçeği [COLOR="Red"]4.olan Foto (nikitaxx) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit e

• Laleler

OY: 4 1,7%
  • Gece

• Palik

• Sevda [COLOR="Red"]4.olan Foto (nick belirtmemiş) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit et

OY: 3 1,2%
  • Lale Devri

OY: 2 0,8%
  • Baharda

OY: 9 3,7%
  • Yaralı Gül

OY: 3 1,2%
  • Gökkuşağı

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
anaa ben erdim mi ne..valla fotografi gordugumde acaba kim cekmistir diye dusundum...ilk aklima gelen isim lereenim olmustu..bu anlamda kendime mansiyon veriyorum..lereenim tebrik ederim...ladyd ve evla benim favorim sizlerdiniz her ikinizide tebrik ediyorum..valla asil juriyi tebrik etmek lazim tam cuk oturmus sonuclar..beyazin gizemi ve ozlem cicegide dereceye girmeyi hak ediyordu ve ilk beste olmalarina cok sevindim..katilan kazanan,kazanamayan tum arkadaslarimi cani gonulden kutlarim..

Günlerden beri meraktan ölmüsdüm.Yarismaya katilan bütün arkadaslari tebrik ederim..Emeklerine saglik..
Ve 1. olan benimde oyumun sahibi Tutsak güzellik...Tebrik ederim leerenim..
Emegine saglik..a.s.a.s.

lereenim canım arkadaşım en içten dileklerimle kutluyorum resmin gerçekten çok güzeldi ben yarışmaya katılan bütün fotoğrafları çok beğenmiştim hepsini tebrik ediyorum sevgilerimle

Sulecim canim arkadasim seni tebrik etmeyi unutmusum arkadasim..
Emeklerine saglik canim ve tabiki jurilerinde!!a.s.

tebrikler çok cici hepinizin eline sağlık berşuleye teşekküreler emeklerinden dolayı :)

bütün arkadaşlarımı gönülde kutluyorum... hepinize tek tek teşekkür ederim,bu güzel fotğrafları bizlerle paylaştığınız için...elinize emeğinize sağlıkkkk a.s.a.s.a.s.

Ayyy benim için de bir keyifti..İnanın yarışmaktan çok yarışmaya vesile olmak daha mutluluk verici...

Tüm arkadaşlarımı kutluyorum..Bu yapım kk stüdyolarında hazırlanmıştır..

Made In KK

emeği geçen herkesi tebrik ediyorum..lereenim seni de ayrıcaa.s.

benim oyum "baharda"ya gitti, pamuk seni de kutluyoruma.s.

not:kendi fotosuna oy vermeyen ve bize de verdirmeyen kardeşim ryhn ı da :mymeka:dürüstlüğünden ötürü ayrıca tebrik ediyorum:1hug:

Ayyy benim için de bir keyifti..İnanın yarışmaktan çok yarışmaya vesile olmak daha mutluluk verici...

Tüm arkadaşlarımı kutluyorum..Bu yapım kk stüdyolarında hazırlanmıştır..

Made In KK

ellerine sağlık berşuleciğim yine güzel bir yarışmanın altından alnının teriyle ve başarıyla çıktın eeee hadi yenisi ne zaman başlayacak sabırsızlanıyorum

ellerine sağlık berşuleciğim yine güzel bir yarışmanın altından alnının teriyle ve başarıyla çıktın eeee hadi yenisi ne zaman başlayacak sabırsızlanıyorum

Ne demek eksik olma 05 müzeyyen..Yeni yarışma mı??Hemen,şimdi başlıyor....

Çok güzel bir yarışma oldu herkesi tebrik ediyorum güzel resimlerini bizlerle paylaştılar.:1hug:
Lereenim tebrikler Şeniz

Hani Şulecim şu şey yarışması vardı ya hani şu baş harflerinden şey oluşturulacaktı da...çekiniyorum bak çok sordum diye.şeyyyy şiirler noldu:))

secılen secılmeyen herkesın ellerıne saglık bırbırınden guzel cıceklerdı dereceye gıren herkesı tebrık edıyorum emegınıze saglık.leerenım ıkı secenek arasında kalmıştım ışıltı ve tutsak guzellık ılk secenegıme oy verdım o da senmışsın tebrık edıyorum muhteşem ayrıca goruntuye yakışır bır ad sevgıyle kal

Hani Şulecim şu şey yarışması vardı ya hani şu baş harflerinden şey oluşturulacaktı da...çekiniyorum bak çok sordum diye.şeyyyy şiirler noldu:))

Hemen kolları sıvadım arkadaşım..Elimden geldiği kadar hızlı olup,akrostiş şiirleri oylamaya açacağız..Az biraz bekle..Şeniz

Başta BerŞuLe olmak üzere, yayında ve yapımda emeği geçen herkesi, bütün yarışmacı arkadaşları tebrik ediyorum.

Tutsak güzelliği bizlerle paylaşan canım ablam o ne güzel bir kompozisyon du öyle, şuan bilgisayarımın ekranını süslüyor ,Ellerine sağlık tebrik ederim .

Kızlar harikaydı herşey için sağolun.

Hemen kolları sıvadım arkadaşım..Elimden geldiği kadar hızlı olup,akrostiş şiirleri oylamaya açacağız..Az biraz bekle..Şeniz

Canım ya çok yoruluyorsun farkındayım.Emeklerin dua olarak sana geri dönecektir emin ola.s.Şeniz

bersule kiz Sisli belediyesi gibi ne yazsak el atiyorsun valla..tesekkur ederim hemen uygulamaya koydugunuz icin..emegine saglik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…