''iek Foto'' Yarma Anketi

Çiçek Foto Yarışması Anketi

• Özlem Çiçeğim [COLOR="Red"]5.olan Foto (nur1835) (Yaratıcı fikir,güzel çekim)[/COLOR]

OY: 13 5,4%
  • Yeli

OY: 1 0,4%
  • Gül Beyaz

OY: 4 1,7%
  • Bahçemin Süsü [COLOR="Red"]2.olan Foto (ladyd) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)[/CO

OY: 17 7,1%
  • Tutsak Güzellik [COLOR="Red"]1. olan Foto lereenim (güzel kompozisyon, renk uyumu, anlam ifadesi ve

OY: 27 11,2%
  • Pembe Sevda

• Nur'u Ayn

OY: 39 16,2%
  • Bahar Tadında

• Pembe Çiğse

OY: 11 4,6%
  • Mineler

• Hüzün Damlacıkları [COLOR="Red"]2.olan Foto (evla) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)

OY: 23 9,5%
  • Çilli (Diskalifiye edilmiştir, lütfen oy vermeyin)

OY: 7 2,9%
  • Kaktüs Çiçeğim

OY: 5 2,1%
  • Lolipop

OY: 0 0,0%
  • Beyazın Gizemi [COLOR="Red"]3. olan Foto (Şila) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

OY: 29 12,0%
  • Işıltım

OY: 8 3,3%
  • Gül Pembe

• Aşk Masalı [COLOR="Red"]3. olan Foto (penbeli) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

• Güz Gülleri

OY: 5 2,1%
  • Yağmurlu Gül Tomurcuğu

OY: 13 5,4%
  • İyilik Çiçeği [COLOR="Red"]4.olan Foto (nikitaxx) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit e

• Laleler

OY: 4 1,7%
  • Gece

• Palik

• Sevda [COLOR="Red"]4.olan Foto (nick belirtmemiş) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit et

OY: 3 1,2%
  • Lale Devri

OY: 2 0,8%
  • Baharda

OY: 9 3,7%
  • Yaralı Gül

OY: 3 1,2%
  • Gökkuşağı

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
Tebrik ederim Lerenim'mim a.s.:1hug:
Benim oy verdigim 2.olmus Hüzün Damlacıkları: Evlaa.s.:1hug:

haha bende buna oy wermiştimlaelaelaelaelae

lerenim çok çok çok tebrikler sana, oyumu tutsak güzellğe verdim çünkü hakettğni düşündüm, daha önceki yorumumda da açıklamıştım, diğer çiçekler de çok güzeldi ama tutsak güzellik tutsak olduğu için beni daha çoık xcezbetti, güzel şeyler tutsak kalmamalı değilmi, seni tekrar tekrar tebrik ediyorum canım, umarım bu en küçük başarın olur, bundan sonraki başarılarının dağlar kadar büyük olması dileklerimle

Öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkürler .Yarışmalar sayesinde sitemiz daha hareketlendi ,neşelendi ve renklendi .Katılan tüm arkadaşlar birinciliği hakettiler bence .Emek verdiler ve sizlere en güzelini sunmaya çalıştılar .Hepsini tek tek kutluyorum . Tebrikleriniz içinde çok teşekkür ediyorum .Sevgiler .

ayyyyyyyy ben diğer arkadaşları tebrik etmeyi unutmuşum, çok özür arkadaşlar, dereceye giren grimeyen bütün arkadaşlrmı tebrik e diyorum ve özür diliyorum

arkadaşlar ben yine gecikmeli olarak katılıyorum. gerçekten hepsi hepsi harikaaaaaa ellerinize sağlık derece alan arkadaşları tebrik ederim devamını dilerim hepiniz harikasınızzzzzzzzzzz

Benim fotom ikinci olmus, yuppi:)
Hakikaten guzel, eglenceli bir yarismaydi.

Buraya nasıl foto ekleyebilirim?
bende yarışmaya katılmak istiyorum :)

Buraya nasıl foto ekleyebilirim?
bende yarışmaya katılmak istiyorum :)

Buraya foto ekleyemiyorsun canım..Yarışma için bir kategori belirliyoruz..O konuyla ilgili fotoyu verdiğim adrese postalayıp yarışmacı oluyorsun..

Arkadaşlar yarışmamız sonuçlanıp,arkadaşlarımızı tebrik ettiğimize göre konumuzu kilitliyorum...
Katılımda bulunan ve onlara oy veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…