''iek Foto'' Yarma Anketi

Çiçek Foto Yarışması Anketi

• Özlem Çiçeğim [COLOR="Red"]5.olan Foto (nur1835) (Yaratıcı fikir,güzel çekim)[/COLOR]

OY: 13 5,4%
  • Yeli

OY: 1 0,4%
  • Gül Beyaz

OY: 4 1,7%
  • Bahçemin Süsü [COLOR="Red"]2.olan Foto (ladyd) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)[/CO

OY: 17 7,1%
  • Tutsak Güzellik [COLOR="Red"]1. olan Foto lereenim (güzel kompozisyon, renk uyumu, anlam ifadesi ve

OY: 27 11,2%
  • Pembe Sevda

• Nur'u Ayn

OY: 39 16,2%
  • Bahar Tadında

• Pembe Çiğse

OY: 11 4,6%
  • Mineler

• Hüzün Damlacıkları [COLOR="Red"]2.olan Foto (evla) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)

OY: 23 9,5%
  • Çilli (Diskalifiye edilmiştir, lütfen oy vermeyin)

OY: 7 2,9%
  • Kaktüs Çiçeğim

OY: 5 2,1%
  • Lolipop

OY: 0 0,0%
  • Beyazın Gizemi [COLOR="Red"]3. olan Foto (Şila) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

OY: 29 12,0%
  • Işıltım

OY: 8 3,3%
  • Gül Pembe

• Aşk Masalı [COLOR="Red"]3. olan Foto (penbeli) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

• Güz Gülleri

OY: 5 2,1%
  • Yağmurlu Gül Tomurcuğu

OY: 13 5,4%
  • İyilik Çiçeği [COLOR="Red"]4.olan Foto (nikitaxx) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit e

• Laleler

OY: 4 1,7%
  • Gece

• Palik

• Sevda [COLOR="Red"]4.olan Foto (nick belirtmemiş) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit et

OY: 3 1,2%
  • Lale Devri

OY: 2 0,8%
  • Baharda

OY: 9 3,7%
  • Yaralı Gül

OY: 3 1,2%
  • Gökkuşağı

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
öncelikle böyle bir etkinlik yapıp bizleri ortak bir noktada buluşturan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...lerene özeliikle birinciliğinden dolayı senide kutluyorum...ayrıca bende 3. olmuşum 7 oyla hiç umudum yoktu ama nasıl oldu bilemiyorum aslında fotoma güveniyordum ama oyum yoktu... yinede 3. oldum jüri üyelerine teşekkür eder farklı bir kompoziysonla tekrar fotograf yarışmasında buluşmayı ümit ediyorum...

öncelikle böyle bir etkinlik yapıp bizleri ortak bir noktada buluşturan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...lerene özeliikle birinciliğinden dolayı senide kutluyorum...ayrıca bende 3. olmuşum 7 oyla hiç umudum yoktu ama nasıl oldu bilemiyorum aslında fotoma güveniyordum ama oyum yoktu... yinede 3. oldum jüri üyelerine teşekkür eder farklı bir kompoziysonla tekrar fotograf yarışmasında buluşmayı ümit ediyorum...

Oylamada kaçıncı olduğun hiç farketmiyor aslında..Ben en başta dedim..Yarışmalarımızda adil olmak ön planda..Bunu unutmayalım lütfen..

Çiçeğine ismi beraber bulmuştuk değil mi?Bak sana uğur getirmiş Aşk Masalı ismi..Yeniden tebrik ediyorum..Şeniz

lerenim, canım hayatdaşım, biliyorsun aslında ışıltıya oy verdim ama tutsak güzellik beni çok daha fazla etkilemişti , bunu daha önce yazmıştım.. demiştimki'
'tutsak güzelliği gördüm ve ilk olarak aklıma şu geldi: çok narin bir canlının önüne çıkan büyük engele rağmen güzelliğinden hiç bir şey kaybetmeden inadına yaşama tutunması! ''

ne doğru bir tespitte bulunmuşum:) kutluyorum canım a.s.

berşulem senide kutluyorum verdiğin emekler ve özveri içina.s.

Oylamada kaçıncı olduğun hiç farketmiyor aslında..Ben en başta dedim..Yarışmalarımızda adil olmak ön planda..Bunu unutmayalım lütfen..

Çiçeğine ismi beraber bulmuştuk değil mi?Bak sana uğur getirmiş Aşk Masalı ismi..Yeniden tebrik ediyorum..Şeniz

evet birlikte bulmuştuk tekrar tşekkürler...şimdi biizm madalyonuuz olmayacakmı sdce birincinin mi madalyonu olacaksırnaşık şey

:nazar:Lereenim :hooray: tebrik ederim...:1hug:
Ve tüm katılanları bize sundukları güzel fotağraflar verdikleri emek için kutlarım.
Yapımda ve yayında emeği geçenlerinde ellerine sağlık, harikasınız.:nazar::nazar:

Tebrikler Lereenim!!!! Ellerine,gözlerine ve yüreğine sağlık!

Sevgilerimle...a.s.

Lereenim bu özel fotoğrafın senin gibi özel bir ismin elinden çıkması beni şaşırtmadı tebrikler,ayrıca diğer tüm arkadaşları da tebrik ediyorum ve yarışmayı düzenleyen ve gece gündüz demeden uğraşıp didinen Berşulemi ve emeği geçen tüm arkadaşları da kutluyorum ve teşekkür etmek istiyorum çünkü bu yarışmaların içinde bir parça olmak ve bu heyecanı yaşamak hepimizi çok mutlu ediyor ve eğlendiriyor kısaca ;biri bizi durdursun yahu:))))

Başta Lereenim Hanım olmak üzere dereceye giren tüm arkadaşları gönülden kutlarım......

Dereceye giren ve giremeyen arkadaşları tebrik etmek istiyorum ama merak ettiğim bir konu var. Bazı yarışmacılar diğerlerinden daha fazla oy almış ama dereceye girememiş. Neden?

Bende kutlarım hepinizi :1hug: Evet kuzuya katılıyorum sıralamada oy alıp dereceye giremeyenler var

yarışmaya katılan, derece alan ya da alamayan herkesi tebrik ediyorum. Çok güzel çalışmalardı. Lerenim çok güzel bir fotograftı tebrik ediyorum. Hak eden kazandı. Yarışmayı düzenleyen emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yarışmaların devamını bekliyorum yerimseniben

Evet evla ya katılıyorum. Gerçekten ben çok eğlendim bütün yarışma süresince. Çok keyifliydi. Şule ablam, Juri üyeleri ve Kazen abiye Sonsuz tesekkürlerrrrrrrrrrrrr.......a.s.a.s.a.s. ( Herkese bir demet çiçek benden. Juri üyeleri artık aralarında paylaşsınlar hehe)
:Roflol:sırnaşık şey

Biraz geç oldu ama tebrikler Lereenim.Ben de sana oy vermedim ama farklı bir fotoğraftı gerçekten.Ben yalnızca güzel gördüğüm bana güzel gelen çiçeğe oy verdim.Ama o çiçeğe yüklenen manaya dikkat etmemişim.Yani yalnızca yüzeysel güzelliği değerlendirmiştim.Kutlarım canım.Sen harikasın.

Lereenim canim dostum muhtsemsin tebrikler canim, harika bir fotografti kutlarim,sevgilerimle

Diger yarismaya katilan tum arkadaslarimi ayricakutlyorum, emeklerinizesaglik, sevgilerimle

lereenim tebrikler bende sana vermiştim oyumu.:hooray:

Dereceye giren ve giremeyen arkadaşları tebrik etmek istiyorum ama merak ettiğim bir konu var. Bazı yarışmacılar diğerlerinden daha fazla oy almış ama dereceye girememiş. Neden?

Kuzum en baştada dediğim gibi,isterse oylar tavan yapsın..Önemli olan,güzel olanı,hak edeni yakalayabilmek..Bunu üç yarışma sonucunda da yaşadık..

Bu yarışmalarda ki düstür; ''Sezar'ın hakkı,Sezar'a!'' oldu,olacak..Hepsi bu..
Jüri haksızlık yapmadan derecelendiriyor buna emin olun..yerimseniben

Hile var.....
beni neden diskalifiye ettiniz ! Bari mansiyon verin yahu çillime ismi bile yeter : )

Bu arada yeni yarışma geliyorrrrrr hazırlanın tema yı yakında açıklayacaklar...

Ben sadece 1.'yi değil yarışmaya katılan herkesi kutluyorum. Katılım yapan, oy veren, yorum yazan herkezi kutlarım.

Bir mansiyonum bile yok...

Not : lereenim lütfen bana özel mesajdan açık adresini yollayabilirmisin ?

1- Tutsak güzellik : Lereenim

2- Bahçemin süsü : Ladyd
Hüzün Damlacıkları: Evla

3- Beyazın gizemi : Şila
Aşk masalı : Panbeli

4- İyilik Çiçeği : Nikitaxx
Sevda : ?

5- Özlem Çiçeği : Nur1835

Hepinizi Tebrik ederim arkadaşlar, gerçekten çok güzel fotoğraflardı.
Ellerinize, emeğinize sağlık.a.s.:nazar:

Dereceye giremeyen fotoğraflarda çok güzeldi. Bizlere çok güzel bir görsellik yaşattınız. Herkese teşekkürler.a.s.

Öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkürler .Yarışmalar sayesinde sitemiz daha hareketlendi ,neşelendi ve renklendi .Katılan tüm arkadaşlar birinciliği hakettiler bence .Emek verdiler ve sizlere en güzelini sunmaya çalıştılar .Hepsini tek tek kutluyorum . Tebrikleriniz içinde çok teşekkür ediyorum .Sevgiler .

Ama Çilli hakikaten güzelmiş. Ceyar sanırsam sen bu işten birazcık anlıyon, he ne dersin.sengözlerimebaksanab

X