İdrar

asyaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
42
0
ya ben cok fazla ıdrarımı yapıyorum nerdeyse on dakıkada bır bır bardak su ıcmek bıle benı 2 3 defa tuvalete tasıyo. gecelerıde cok kalkıyorum tuvaletedoktora gıttım
hıc bısey bulamadılar verdıklerıılacda bı ıse yaramadı.annemdede var bu ırsıdır belkı dıyorum ama gercekten gunluk hayatı cok zorluyo benım gıbı olanlar varmı acaba.onlar bır cozum buldumu yazarsanız sevınırım.hihoyyyt

ya aynısı bende de var.1 bardak içeyim su elli kere tuvalete gidiyorum.bende de ara ara idrar yolu enfeksiyonu çıkıyor.acaba ondan mı? aslında olmayayım diyede biraz fazla su içiyorum.bütün gün tuvaletten çıkamıyorum.
eşimde tam tersi.hiç tuvalete gitmez.günde 1-2 defa falan.hatta 2 bile çok desem yeridir.ne iştir bu anlamadım?

şekerine bir baktır,eğer oda normalse,idrar yolları ile ilgili bi problem o zaman

yok be tatlımıdrar yolu enfeksıyonundan deıl sekerden de deıl yok bende seker
ama bıtkınlık geldı artık gıt gel gıt gel tuvalete
cıldırıcam artık bu bende senelerce bole okadar doktora gıttım bı sonuc alamadım ıdara torbamda sarkmada yok.benım esımde aynen senınkı gıbı
uzun bı yolculuga cıksak ben kac defa tuvalete gırıyorum
bılmıyorum yanı napıcam

Doğum yapan kişilerde, rahim sarkmasına bağlı olarak idrar kesesine yapılan baskı sonucunda sık idrara çıkma görülüyor .Çok doğum yapmak gerekmiyor .Sanırım yapı ile ilgili bir durum .En sıkıcı olanı yıllar geçttikçe sorunun büyümesi ameliyat gerektirmesi.

Sanırım idrarınızı yaparken yanma,idrar kaçırma gibi sorunlarınız yok..Doktorda birşeyiniz olmadığını söylemiş..
Eğer bu tür şikayetiniz yok sadece sık idrara çıkıyorsanız; günde en az 6-8 bardak su içmeye çalışın ve kahve,kola gibi idrar kesesini olumsuz etkileyen kafeinli içeceklerden,demli çay,meyve suyu,özellikle de portakal suyu ve baharatlı yiyeceklerden uzak durmaya çalışın.
a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…