idrar testimin sonucuna bakin (resimli) ne demek bu?

geldim kizlar geldim.kan testi yaptirmiycam dedim ya yaptirdim.sonuc 69.99 pozitifmis.hamileymisim,Allah butun isteyenlere nasip etsin insallah.zamaninizi ayirip yorum yazidiginiz icin sizlere ayrica tesekkurler.

geldim kizlar geldim.kan testi yaptirmiycam dedim ya yaptirdim.sonuc 69.99 pozitifmis.hamileymisim,Allah butun isteyenlere nasip etsin insallah.zamaninizi ayirip yorum yazidiginiz icin sizlere ayrica tesekkurler.

gözün aydın tatlım allah analı babalı büyütsünzemuszemus

leylacım biliyordum. çok tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah :nazar: darısı bizlerin başına :)

ayy kızlar bende dün yaptım test aynı böyle silik çıktı.adetimde 6 gün kadar geçti hatta.bendede hamiş belirtileri var ama dünden beri merak içindeyim.acaba pozitifmi negatifmi diye.şimdi leylanınkinide görünce büyük ihtimalle bende hamileyim diye düşündüm.umudum biraz daha arttı valla.hatta benim çizgi biraz daha belirgin.inşallah ne deyim

leylacım çok tebrik ederim canım
Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin

Benim adet tarihim 26-27si olmasi lazim.ama ben dun olesine bir test yaptim.o testte cok silik azz (dikkatlice bakarsan o zaman gorursun,o kadar az belirgindi) bi ikinci cizgi cikti.bugun sabah idrariyla yaptim ikinci testi ve sonuc soyle bisi.ikinci cizgi biraz belirginlesti...aklima acaba hamile miyim geliyor.kafam da karisti.dedigim gibi gunume 3-4 gun var.ama bazilarinda da adetten once idrar testinin pozitif ciktigini duymustum...yardim edin bakalim nedir bu?oncede tesekkurler

edfa453d6c6c.jpg

canım ikinci çizgi hemen mi belirdi sonradan mı?

X