idrar testimin sonucuna bakin (resimli) ne demek bu?

benimde idrarda pozitif çıktı kanda negatif.bencede kan testi yaptır

Benim adet tarihim 26-27si olmasi lazim.ama ben dun olesine bir test yaptim.o testte cok silik azz (dikkatlice bakarsan o zaman gorursun,o kadar az belirgindi) bi ikinci cizgi cikti.bugun sabah idrariyla yaptim ikinci testi ve sonuc soyle bisi.ikinci cizgi biraz belirginlesti...aklima acaba hamile miyim geliyor.kafam da karisti.dedigim gibi gunume 3-4 gun var.ama bazilarinda da adetten once idrar testinin pozitif ciktigini duymustum...yardim edin bakalim nedir bu?oncede tesekkurler

edfa453d6c6c.jpg

cnm benim tebrik ederim bence kesin hamilesin.benim hamileliklerimdede hep böle silik çıkıyo.bence bir an önce kan testi yaptırıp bi doktora gözük.inşallah normal bi gebeliktir ve allah tamamına erdirir

kuzumm sen neden bu kadar çabuk çocuk istiyorsunn daha yeni evlisin yaşın çok genç merak ettim doğrusu :) allah gönlüne göre versin
hmmm,...ortada ciddi bir sebep yokken niye erteleyim ki?eger cocuga her anlamda baka bilececek gucteysem bence ertelemek gereksiz.bir kac kisi bana bu soruyu sormustu,cok cevap verdigimden ne soyliyecegimi bilmiyorum acikcasi.ben illa ki olsun,illa ki istiyorum demiyorum,Onu Allah bilir.Verirse ne mutlu bana.hayirlisiysa olsun.hem genc anne olmak cok guzel bisey hayatim:)

cnm umudunu kırmka istemem ama çok silik negatif bence biraz bell,i olurdu çünkü arkimin çift çıktı çizgi negatifmiş yanılma oluyo bu testlerde kan testi yaptır süper sonucu anında al umarım hamişsindir

ben de umutlu degilim ve kendimi kaptirmadim.olursa olur,olmazsa olmaz.Allah kerim. kan testi yaptirmak istemiyorum,cunku zamanim var zaten belirgin 2 cizgi ne zaman cikarsa o zaman doktora gidecem.sabirsiz degilim.hem kim bilir belki adet olurum.:)
leylacım varmı bi gelişme
bugun ikinci bir test daha yaptim o da aynen bu test gibiydi.yarin sabah yine yapicam.

hmmm,...ortada ciddi bir sebep yokken niye erteleyim ki?eger cocuga her anlamda baka bilececek gucteysem bence ertelemek gereksiz.bir kac kisi bana bu soruyu sormustu,cok cevap verdigimden ne soyliyecegimi bilmiyorum acikcasi.ben illa ki olsun,illa ki istiyorum demiyorum,Onu Allah bilir.Verirse ne mutlu bana.hayirlisiysa olsun.hem genc anne olmak cok guzel bisey hayatim:)

tabi erken anne olmak en iyiside daha okuyorsun sanırım demekki çalışma hayatına pek atılmayı düşünmüyorsun birde derler ya yeni evlisin gez toz tadını çıkar bi sene felan sonra çocuk denir hep ondan benim bu düşüncem...

cnm bu testlere pek güven olmuyor gecen ay bnde yaptım belirgin iki cizgi cıktı hemde iki keresindede kan yaptırdım 0 cıktı bnce kan testi yaptır en güvenilir o dilerim hamilesindr

bence hamılesın
benım kuzumda boyle bellı etmıstıkendını
sımdı 29 haftalık:nazar:

leylacım tebrikler canım...hamilesin valla açık ve net gözüküyo cnm.inan hepsi böyle gözüküyo ikinci cizgi hafif.

leyloş bugün de test yapacaktın canım yaptıysan sonucu bildirmeyi unutma :))))))))

bence o daha bile koyu çıkacak :))))))))))

yessss canım pozitif....
tebrik ederim...
inşallah senin gibi güzel bi kızın olur...

4-5 günkala yaptığıniçin testi o yüzden silik çıkmıştır.Büyük ihtimal hamilesin

benımde testım senınkı gıbı sılık cıktı gıttım kan tahlılı yaptırmaya ve negatıf cıktı bence hemen gıt kan tahlılı yapkı benım ve bızım gıbılerın durumuna dusme cunku cok sevınmıstım kursagımda kaldı

kesın hamılesın canım .benımde gunumden 5 gun once yle silik cıktı sonra kan testı pozıtıf
tebrık ederım hayırlı olsun

Birden fazla yaptığın testlerde silikde olsa pozitif çıkıyorsa hamile olma olasılığın çok yüksek:CüvCüv:
Test yanlış sonuç verse her yaptığında pozitifi görmezsin canım yaşadığım için tecrübe ettik azıcıkgamyoncuiremsu

Bence kesin hamilesin.Benimde 3-4 gün kala böyle çıkmıştı.Tebriklerr...:emir_bebek:

anacım kıss sırra karıştı

nerelerdesuuunnn huhu
merakta bıraktın biziCADIARZU

X