idrar testimin sonucuna bakin (resimli) ne demek bu?

Nelya

NiLoVski
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
4.748
10
35
Benim adet tarihim 26-27si olmasi lazim.ama ben dun olesine bir test yaptim.o testte cok silik azz (dikkatlice bakarsan o zaman gorursun,o kadar az belirgindi) bi ikinci cizgi cikti.bugun sabah idrariyla yaptim ikinci testi ve sonuc soyle bisi.ikinci cizgi biraz belirginlesti...aklima acaba hamile miyim geliyor.kafam da karisti.dedigim gibi gunume 3-4 gun var.ama bazilarinda da adetten once idrar testinin pozitif ciktigini duymustum...yardim edin bakalim nedir bu?oncede tesekkurler

edfa453d6c6c.jpg

canım ben ce hamilesin.çünkü benim adetime 5 gün kala aynı bu şekildeydi.

negatifte olabilir pozitifte...silik bi çizgi var evet ama sonuç için erken ....ya kan testi yaptır yada 3-4 gün sonra idrar testini tekrarla..

pozitif önceki hamileliğim de benimde aynısıydı bende acaba deyip hastaneye gidip tekrar yaptırmıştım pozitif sonuç. inş bende yarın yapıcam inş bende aynı nıgörürüm

negatifte olabilir pozitifte...silik bi çizgi var evet ama sonuç için erken ....ya kan testi yaptır yada 3-4 gün sonra idrar testini tekrarla..

dun yaptigim test cok cok silik cizgiydi.dikkatle bakinca goruyordun.bugun yaptigimda dunkune gore belirgin olsa da yine silik ama gozle gorunur bisekilde.yine test alicam yarin deniycem ne de olsa bildigim kadariyla her gun bchg degerleri yukseliyor.yarin da ikinci cizgiyi gorursem umutlanirim.

canım bende adetime 6gün ve 5gün kala yapmıştım aynı seninki gibi çıkmıştı ilk yaptığım çok silik belli belirsizdi ertesi gün yaptığım biraz daha belliydi ve kan testide pozitif çıkmıştı
Tebrik ederim hamilesin:CüvCüv:

kuzumm sen neden bu kadar çabuk çocuk istiyorsunn daha yeni evlisin yaşın çok genç merak ettim doğrusu :) allah gönlüne göre versin

gebesin bacim bence bende buaksam yada yarin yapicam test :kedi: bakalim nolucak:))

canım ya çok sevindim bence pozitif
ben test yaptım ama negatif
belirtiler devam
bnde yarın kan testi yaptırıcam
inşallah hamileyizdir

canım pozitif tebrik ederim:lepi:alkisalkisalkis
benim de aynı şekilde çıkmıştı ve 3 gün kala yapmıştım testi sonra zamanla netleşti
bugün saglık ocagına gittim idrar testi yaptırmak için
adetim 1 gün geçti diyince sonuç çıkmaz dediler.
çantamdaki testi gösterdim aaa pozitif bu dediler.
nitekim tekrar yaptım ve pozitif çıktı çizgi zamanla netleşiyor.

yani hayatım sana diyecegim sen bal gibi hamilesinhihoyyyt
zamanla netleşicek içini rahat tut

ben de adetime 4 gün varken test yapmıştım aynı böyle çıkmıştı... hayırlı olsun hamilesin :CüvCüv: sen yine de kan testi yaptır canım

hamilesin canım hiç olmasaydı çıkmazdı o çizgi tebrik ederimmmmmmmmmopuyorumnanaktan

ben de adetime 4 gün varken test yapmıştım aynı böyle çıkmıştı... hayırlı olsun hamilesin :CüvCüv: sen yine de kan testi yaptır canım

canım ya özel bi markamıydı
bende bugün yaptım 3 4 günüm var negatif
böyle herkeste çıkıyormuki

benimde adetime 2 gün kala yaptığım test aynen bu şekildeydi ve hemen kan tahlili yaptırdım ve pozitifti

cnm umudunu kırmka istemem ama çok silik negatif bence biraz bell,i olurdu çünkü arkimin çift çıktı çizgi negatifmiş yanılma oluyo bu testlerde kan testi yaptır süper sonucu anında al umarım hamişsindir

X