İdrar testime bakar mısınız? Ben emin olamadım

issimo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
25
2
Merhaba arkadaşlar, foruma uzun süredir üyeyim ama ilk defa bir başlık açıyorum. 6 aydır bebek istiyoruz en son regl tarihim 12 aralıktı reglimden sonra ovülasyon testiyle yumurtlama günümü tespit edip ona göre çalışma yaptık :) benim adetlerim genelde düzensiz 30 ile 34 gün arası biir sürede adet oluyorum bugün tam 34. günüm ama adet göremedim bunun üzerine ovülasyon testini aldığımd yanında hediye gelen gebelik testinı yaptım az önce. Testin fotoğrafını ekliyorum ilk önce çok silik bir 2. çizgi 5 dk kadar sonra daha da belirgin olsada yine silik bir 2. çizgi çıktı ama emin olamadım. Açıkçası test ne kadar güvenilirir bilmiyorum bu idrara daldırılan testlerden. Daha önce bunlardan kullanan var mı acaba? Birde fotoğrafa göre bir yorum yapar mısınız? Kafam çok karıştı umarım hamileyimdir ne kadar emin olamasamda heyecanlandım silik çizgiyi görünce. Şimdiden teşekkür ederim :KK16:
$IMG_1136.jpg
$IMG_1135.jpg

canım tebrik ederim bence hamişsin testlerin yanılma payı çok yoktur git kan testi yap bence hem fazla hayal kırıklığı yaşamazsın hemen öğrenirsen

bencede hamilesin,tebrikler:KK9::KK9:bişey merak ettim,yumurtlama gününü biliyormuşsun,kaç gün geçti yumurtlama gününün üzerinden?

Son düzenleyen: Moderatör:
canım tebrik ederim bence hamişsin testlerin yanılma payı çok yoktur git kan testi yap bence hem fazla hayal kırıklığı yaşamazsın hemen öğrenirsen

teşekkür ederim umarım doğrudur dayanamadım üzerine bir test daha yaptım bir tane daha vardı aynı testten onda da çok daha silik olsada 2. bir çizgi göründü. Yarın ilk işim kan testi yaptırmak olacak :)

bencede hamilesin,tebrikler:KK9::KK9:bişey merak ettim,yumurtlama gününü biliyormuşsun,kaç gün geçti yumurtlama gününün üzerinden?

adet tarihim 12 aralıktı, ocağın 4'ünde ovülasyon testinde pozitiifi gördüm zaten pozitif gördükten sonra 2 gün içinde yumurtlama oluyormuş. Yani yumurtlama günümün üzerinden 14 gün geçmiş.

Merhaba arkadaşlar, foruma uzun süredir üyeyim ama ilk defa bir başlık açıyorum. 6 aydır bebek istiyoruz en son regl tarihim 12 aralıktı reglimden sonra ovülasyon testiyle yumurtlama günümü tespit edip ona göre çalışma yaptık :) benim adetlerim genelde düzensiz 30 ile 34 gün arası biir sürede adet oluyorum bugün tam 34. günüm ama adet göremedim bunun üzerine ovülasyon testini aldığımd yanında hediye gelen gebelik testinı yaptım az önce. Testin fotoğrafını ekliyorum ilk önce çok silik bir 2. çizgi 5 dk kadar sonra daha da belirgin olsada yine silik bir 2. çizgi çıktı ama emin olamadım. Açıkçası test ne kadar güvenilirir bilmiyorum bu idrara daldırılan testlerden. Daha önce bunlardan kullanan var mı acaba? Birde fotoğrafa göre bir yorum yapar mısınız? Kafam çok karıştı umarım hamileyimdir ne kadar emin olamasamda heyecanlandım silik çizgiyi görünce. Şimdiden teşekkür ederim :KK16:
Eki Görüntüle 329111
Eki Görüntüle 329112

cnm gitti gidiyor testleri bu dimi labquik marka .bende yaptım guvenilir test hamilesin .ama kan testi yaptır hemen derim

cnm gitti gidiyor testleri bu dimi labquik marka .bende yaptım guvenilir test hamilesin .ama kan testi yaptır hemen derim

evet gitti gidiyordan almıştım. yarın sabah hemen kan testi yaptırmaya gidicem inşallah pozitif olur sonuç :KK1:

tebrikler canım allah en yakın zamanda bizede nasip etsin inşallah.

Tebrik ederim canım, sanırım hamilesin, darısı başımıza inşallah...

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar yarın sabah hastaneye gidip kesin sonucu alıcam inşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin :KK49:

benimde 6 . ayım denemede inş senin gibi 6 ayımda hamiş kalırım:) hayırlı olsun:)

Dün sabah doktora gittim kan testi yapıldı değerin 334 çıktı ama keseyi göremedik doktor daha çok erken 1 hafta sonra gel o zaman görürüz dedi. Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim :KK3:

benimde 6 . ayım denemede inş senin gibi 6 ayımda hamiş kalırım:) hayırlı olsun:)

Ovülasyon testlerini öneririm ben gittigidiyorda satılanlardan almıştım ve ilk denememde tuttu. Yumurtlama gününü tam olarak bilmek çok önemli umarım sende çok beklemeden hamile kalırsın :KK49:

X