İdeal gebelik kilosu

Amin inşallah tüm anne olmak isteyenler sağlıkla kucaklarına evlatlarını alsın büyütsün mutlulukla inşallah :) ben online alıyorum gebelik diyetisyeni Sinem Akar diye bi hanımefendi . İnsta da gebelik diyetisyeni ve ismi ile arattığınız da kendisine ulaşabilirsiniz. Hamilelik sürecim riskli durumlarla başladığından diyetisyene git gel ile uğraşmak istemedim, evde tartılarak süreci devam ettiriyorum. Kesinlikle kendisini tavsiye ederim seansları WhatsApp üzerinden her hafta görüntülü 30-40 dakika yapıyor. Tek tek o hafta yediklerini yazdırıp sonra onları adım adım değerlendiriyor.

Ben dua ediyorum gebelik olsun annelik duygusunu yaşiyim diye
kilo alırım almam ve ya veririm sorun değil diyorum sizin dert ettiğiniz şeye bak
Seni çok iyi anliyorum hani soyle dusunuyor insan. Bizim her seye ragmen istedigmz seyi baskalari Naz ediyor ve ya onlarin oluyor gibi gibi. Bende yillarca çok istedim hani yillar dediysemde 3 sene doldu benim için uzun gibi geliyor tabi . Ama bu süreçte 3 tane kaybim oldu 2 dusuk. bi tanesi oyle dusuk bile degil kos koca bebegimi topraga verdim. Kimyaslleri saymiyorum bile. Hamile kalabiliyorum hatdda doguradabiliyorum ama bir turlu o sonuca eremiyorum. Suan hamileyim insallah bu korktugum gibi olmaz.
Bunlari anlatmamin nedeni seni anlayabildigimi soylemek. Ama konu sahibi kotu bisey dememiš. Bebegin ve kendi sagligim icin ideal kilo nedir demis.
Allah her isteyene nasip etsin. Her kes bir seyle imtihan oluyor. Sabir

Ben 68 ile hamile kaldim 92 yi gordum dogum gunu dogumdan 6 ay sonra 68 kiloyum suan. Bence 60 a kadar dus cunku dikkat etsen de aliyorsun illa kilo hic almayan 15 aliyor oyle diyeyim

Merhaba 70 gebelik için sağlıksız bir kilo sayılmaz korkmayın istiyorsanız yapın zaten doğum sonrası da zayıflamak gerekecek. Eğer iradesizseniz 10 kilo verip hamile kalır kalmaz alacaksanız kan değerlerni daha çok etkiliyor. Önemli olan hamilelikte de kontrollü kilo almak. Ben ilk hamileliğe 90la başladım 95le doğuma gittim 20 gün sonra ikinci doğumum olcak 95le başlamıştım 100üm şuan. Sağlıklı beslenerek gidince kan değerleri de sıkıntı yaratmıyor doğumdan sonra da 10 12 kilo kadar gidiyor. Sadece son haftalarda hareket etmesi zor oluyor tabi ama sizin çok daha rahat geçer

Ben 68 ile hamile kaldim 92 yi gordum dogum gunu dogumdan 6 ay sonra 68 kiloyum suan. Bence 60 a kadar dus cunku dikkat etsen de aliyorsun illa kilo hic almayan 15 aliyor oyle diyeyim
evet 60-64 arası olmalıyım bence de . psikolojik sınırım 78 benim ondan fazla görmedim kilo. umarım gebelikte 78 i geçmem

allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin umarım her şey kalbinizden geçtiği gibi olur.

online daha mantıklı geliyor bence de . diyetisyen ismini not ettim muhakkak bakacağım teşekkür ederim

umarım sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız yavrunuzu.. kilo alımınız çok güzel olmuş yalnız tebrik ederim .. dediğiniz doğru çok kilo alıp vermekte epey zararlı . buna dikkat edeceğim

Bence çok kilolu degilsiniz rahat olun. Kim bilir belki hamilelikte ilk üc ay kg bile verirsiniz. Hormonların etkisiyle diyetisyenle de iş birliği yapsaniz son aylarda cok kg da alabilirsiniz hic belli olmaz. Siz kg işine çok takılmayın bence.. ama sigara işini ben halledemedim umarim siz başarirsiniz.Bugün doktorum sigara içemedigimden cok stres oluyorum dedigimde , bırakmış olsan da etkileri devam edecek zaten gebelik süresince vücutta olacak dedi. Tabii ki yinede aza indir içmeyebiliyorsan icme dedi.

çok güzel kilo vermişsiniz tebrik ederim :) darısı başıma .. bende aralıklı oruç yapıyorum şuan bir hafta kadar oldu başlayalı. yürüyüş yapmam gerekiyor ama vakit ayıramıyorum malesef
Ben hiç spor yürüyüş vs yapamadım, yapsam daha çok verirdim. Önemli olan motivasyon ve İrade.

Sigara için aslında şimdiden bırakıp vücudu birazda olsa rahatlatmam lazım . Ama o konuda iradem çok zayıf . Eşime de diyorum ancak hamile kalırsam bırakırım elle tutulur bir sebep arıyorum kendime . Sizde en aza indirmeye bakın. Sonuçta ne olacağını nasıl zarar vereceğini bilemiyoruz

bende hic kilo yok 45 kiloyla hamile kadim 55 le.dogum yaptim dustum 45 e 3 kere dogurdum bir kilo bile kalmadi her kesde farkli oluyo belkide hoc kilon deyismez benim kiz kardesim 75 kilo ikinci cocugunu dogurdu ayni kiloda.

bende hic kilo yok 45 kiloyla hamile kadim 55 le.dogum yaptim dustum 45 e 3 kere dogurdum bir kilo bile kalmadi her kesde farkli oluyo belkide hoc kilon deyismez benim kiz kardesim 75 kilo ikinci cocugunu dogurdu ayni kiloda.
Herkesin bünyesi farklı oluyor evet umarım bende sabit kilolarda kalabilirim

Istediginiz her tatlidan biraz yerseniz sorun olmaz.Hepten hayatdan çıkarmak çok zor çünki.Birde yemek yedikten sonra yürüyüş yaparsanız etkili olur.

Bebek le doğuma 13 18 arası kilo almış olarak gideceğin için 13 kilo gibi versen tam olur bence. Diyet de etkili ama yürümek en iyisi aktüel market uygulamasini indirin telefona hangisi ucuz sa onu almaya çalışırken zayıflanır. indirimde diye bi yoğurt için diğer markete gidilir mi demeyip hepsini dolaşın hem cebiniz de rahatlar. Annem böyle yaparak 5 kilo vermişti hem ağırlık kaldırıyorum hem yürüyorum hemde indirim hesaplarken beynim çalışıyor iyi yakıyorum bence diyordu

herkesin farklıdır bence tabiki şeker ve tansiyon için saglıklı bir kiloda kalmak önemli
ama bende 158 boyundayım 78 kiloydum 87 kiloyla doğuma gittim yani sadece 9 kilo aldım bebişim de 4 kilo doğdu 3 ay sonunda yıllarca uğraşıp da veremediğim 65 kadar düştüm :) :)
gelinimiz sadece 52 kiloydu ve tam 25 kilo aldı bebiş 2 kilo parmak çocuk kadardı biz dedik heralde o 6 kilo cocuk doğurcak
allaha şükür ikimzde sağlıklı hamilelik ve doğum geçirdik

Bu aşırııııı mantıklı geldi bana her yönden kârlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…