Pcos teşhisi ile hamile kalmaya çalışanlar AMH değeriniz kaç? Nelere dikkat ediyorsunuz ne yeyip içiyorsunuz?

Hanımlar bu ay da hüsrana uğradıktan sonra bir şey sormak için geldim 😂 benim amh 4,66
adet düzensizliği, sivilce, tüylenme yok. Kilom yok(49). Sadece saç dökülmem var. Pcos görünümü var dedi detaylı ultrasonda da. O yüzden sormak istiyorum sizlerin amh değeri kaç? Benimki gibi ya da daha yüksek değerlerle hamile kalabilen oldu mu?

Omepa q10 koenzim kullandım bu ay, bir de solgar vm2000. Daha önce de 1 kutu inofolic combi kullanmıştım. Her gün yarım avokado tüketmeye çalışıyorum, paketli gıdayı tamamen çıkaramadım hayatımdan ama uzak duruyorum eskiye nazaran. Çiğ badem kaju üzüm falan yiyorum. Yani dikkat etmeye çalışıyorum kendimce.

Gebelik elde edenler sizler ne yaptınız bu süreçte? Ve şuan hamile kalmak isteyen benimle benzer durumdaki hanımlar şuan neler yapıyorsunuz? Birbirimize destek olalım 🙏🏻
Benimde amh 4.48 1 buçuk yıldır hamile kalamadım daha inşallah bu ay olur kilolu değilim adetlerim düzenli tüylenme yok hormonlarım biraz yüksekti onuda ilaçla düşürdük bu ay herşey olumlu yani test yapmayı iple çekiyorum🤭

merhaba bende 13 yasımdan beri pkoluyum ilaçsız adet olamıyorum kilom yok tüylenme vardı lazerle hallolldu.suan 39 yasındayım ilk gebeliğim 9 yıl önce oldu soğan kürü yaptım ve ovulasyon testi kullandım.ovulasyonda illkkez pozitifi yakaladım 7. ayımda ve o gün ilişki oldu onunlada evladımı kucagıma aldım.simdi 2. evliliğim ve yine cocuk istiyorum bide miyomum cıktı önce yoktu.amh 5 civarı en son bir ay önce bakılmıstı
Merhaba sogan kurunu ne zaman kullandiniz ve ovulasyin testisyle beraber mi gittiniz sogan kurunj

Sevindim sizin adınıza 😇 1 yılı geçti benim henüz elde edemedik maalesef. Ben de iki kez ovulasyon denedim. Öncesinde bir kez femara+ovitrelle ile denedim
Merhaba bende 2 yıl oldu 2. Gebelik için uğraşıyorum. 1 kere klomen kullandım 2 kere ovülasyon hiç birinde sonuç alamadım . Pcosum sanırım pcosta femara daha iyiymiş. Doktoruma gidersem onu isteyeceğim. Şimdi adetim 3 gün gecikti belirtilerim vardı ama negatif çıktı. Adet gibi de belirtim yok. 85 kg 🥴

Hanımlar bu ay da hüsrana uğradıktan sonra bir şey sormak için geldim 😂 benim amh 4,66
adet düzensizliği, sivilce, tüylenme yok. Kilom yok(49). Sadece saç dökülmem var. Pcos görünümü var dedi detaylı ultrasonda da. O yüzden sormak istiyorum sizlerin amh değeri kaç? Benimki gibi ya da daha yüksek değerlerle hamile kalabilen oldu mu?

Omepa q10 koenzim kullandım bu ay, bir de solgar vm2000. Daha önce de 1 kutu inofolic combi kullanmıştım. Her gün yarım avokado tüketmeye çalışıyorum, paketli gıdayı tamamen çıkaramadım hayatımdan ama uzak duruyorum eskiye nazaran. Çiğ badem kaju üzüm falan yiyorum. Yani dikkat etmeye çalışıyorum kendimce.

Gebelik elde edenler sizler ne yaptınız bu süreçte? Ve şuan hamile kalmak isteyen benimle benzer durumdaki hanımlar şuan neler yapıyorsunuz? Birbirimize destek olalım 🙏🏻
Canim benim amh 4.67 pcos gorunumu var ve doktorum (tup bebek) pcos kabul ediyor. 46 kiloyum tuylenme sivilcelenme hicbir sey yok ama yumurtaliklarda gorunumu var. 1 sene olmadi sonra iki ay klomen uc ay femara ictim olmadi 1 asilama olmadi hep kimyasal oluyor bu surecte 3-4 kere kadar simdi tup bebek icin yumurta toplandi ama yumurtalar kalitesiz. Hizlica bir tup bebek doktoruyla gorusmende fayda var baslaman icin demiyorum en azindan gorus bu surecte her kadin dogumcu beni bekle bekle dedi ve bekledikce pisman oldum

X