Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İdeal beden hangisi?

Bu küçük müüüüü?????:1no2:senağlama Benimki bu kadar bile yok,bu küçükse benimkiler ne:sm_confused::umursamaz:

bu kadar mı diyorum canım seninkiler[/QUOTE]

büyük mü ki cnm bu :gitme: bnm tam bu kadar sanırım bu da 75 e tekamül ediyor :gitme:

hahahhaha kızlar şu resme bakında kıskançlıktan çatlayın azcık kaydirigubbakcemile3

bra-man.jpg

-tatlicadiarzu-

..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:

küçük ama ne kadar seksi duruyo keşke bende onun gibi olabilsem vücudum öyle olsa :umursamaz: büyük göğüslü ne kadar bayan var ama herkes o şekilde duramaz ben öyle olsam göğüsten falan vazgeçebilirim kaydirigubbakcemile3

ay öle durmada ne war tatlım yaa kaydirigubbakcemile3 o konuda kendime güwenirim Şeniz ama sende bunu dememiş ol we güven kendine :jeyyar:

ay öle durmada ne war tatlım yaa kaydirigubbakcemile3 o konuda kendime güwenirim Şeniz ama sende bunu dememiş ol we güven kendine :jeyyar:

ben öyle duramam istesemde durursamda benimki beni o suda boğar herhalde :roflol: kendime güveniyorum ama yinede sanki onun başka bi havası var o yüzden dedim yoksa ben fıstığım dermişim laelaelaelaelae :sm_cool:

ben öyle duramam istesemde durursamda benimki beni o suda boğar herhalde :roflol: kendime güveniyorum ama yinede sanki onun başka bi havası var o yüzden dedim yoksa ben fıstığım dermişim laelaelaelaelae :sm_cool:

kaydirigubbakcemile3 wala boğar mı üstüne mi atlar bilemiorum kaydirigubbakcemile3 tabii ki cnm hepimiz güzelizz zemuszemus ama sexilik ayrı :kedi: we her kadında olmalı dimi ama

kaydirigubbakcemile3 wala boğar mı üstüne mi atlar bilemiorum kaydirigubbakcemile3 tabii ki cnm hepimiz güzelizz zemuszemus ama sexilik ayrı :kedi: we her kadında olmalı dimi ama

emin ol beni o suda boğar kaydirigubbakcemile3 hepimiz güzeliz ben kendimede çok güvenirim gerçekten ama o alımlılık ayrı bi hava seksilik vardır bazılarında herkeste olmaz :kedi: her kadında olmalı tabi sonra gözleri dışarı bakabilir :1ninca:

ya çok bi gelişme yok..ama az bi gelişmede gelişmedir diil mi kaydirigubbakcemile3 nasıl anlatıymmm..75 desteklinin içinde yüzüodu kaydirigubbakcemile3 şimdi sütyenin üst kısmına değio..buna bişi dimi kaydirigubbakcemile3

ya çok bi gelişme yok..ama az bi gelişmede gelişmedir diil mi kaydirigubbakcemile3 nasıl anlatıymmm..75 desteklinin içinde yüzüodu kaydirigubbakcemile3 şimdi sütyenin üst kısmına değio..buna bişi dimi kaydirigubbakcemile3

tabiiki cnm üstünden taştığı günleride görürsün inşallah kaydirigubbakcemile3

delikafadulden ay inşallah yaaaa .. hepimizin büyüsün sonra zıplayalımm hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

büyük mü ki cnm bu :gitme: bnm tam bu kadar sanırım bu da 75 e tekamül ediyor :gitme:

hayırr üstteki yazıyı ben yazmadım alıntı o. ben diyorum ki seninkiler işte o kadar mı?

O kızınkiler çok küçük zaten bakın şimdi bi resmini daha koycam küççük[/QUOTE]

canım benimki ya bu kadardır ya biraz daha büyüktür bu kızınkiinden ama şükürler olsun yine de varlar hiç olmayanlarda var dimi vücudumda böyledir söylemesi ayıp:kedi: boyum daha kısadr sadece avantajım zayıf olmam işte kilolu olsaydım iyice görünmezlerdi :kedi:

benim vücudum tam öle söylemesi ayıp:kedi: ztn ölçülerim göğüs hariç alt taraflar 62-90 amaa iştee göğüsss nerdee 79-62-90 ahh bidee göğüs olsaa ama dışarıdan bakınca herkes bana ne güzel manken gibi vücudun var der destekler fln filan 70 beden göğüslerimi 80 yapıorum nerdeyse :KK70: :KK70: allahımm yaa kendi kendimle dalga geçiorum hey yarabbim sen aklımı korukaydirigubbakcemile3

benim vücudum tam öle söylemesi ayıp:kedi: ztn ölçülerim göğüs hariç alt taraflar 62-90 amaa iştee göğüsss nerdee 79-62-90 ahh bidee göğüs olsaa ama dışarıdan bakınca herkes bana ne güzel manken gibi vücudun var der destekler fln filan 70 beden göğüslerimi 80 yapıorum nerdeyse :KK70: :KK70: allahımm yaa kendi kendimle dalga geçiorum hey yarabbim sen aklımı korukaydirigubbakcemile3

Bana da öyle diyolar,ama bilmiyolar ki göğüslerim 75 desteklinin içinde bile yüzüyooookaydirigubbakcemile3

aynen ezzo yaaa ama benimki 80 desteklinin içinde yüzüyo allahtannn

X