Köfteler İçli Köfte (patatesli dış harç)-Duru Bulgur Sponsorluğunda

çok güzel olmuşlar ama çok nefiss inanırmısın bende yarışmaya içli köfteyle katılacaktım ama ben şu şekllini yapamıyorum limon gibi birde canım fellah köftesi istiyordu ki iyiki içliköfte yapmışsın çok müükemmel olmuş eline sağlık hatta başarılar

Senın yuzunden
Bende fellah merak ettıgım ıcın hem yapar hem fotolarım dıye dusunmustum planlar tutmadı
Cok guzel olmus senın tarıfın ordan yaparım artık
Cok tesekkur ederım

Senın yuzunden
Bende fellah merak ettıgım ıcın hem yapar hem fotolarım dıye dusunmustum planlar tutmadı
Cok guzel olmus senın tarıfın ordan yaparım artık
Cok tesekkur ederım
senin sunumların çok güzel hele kekini unutamıyorum hala buda süper olmuş bence iyi olmuş bu tarifi yaptığın umarım fellah köftesini denersin ama yinede

işte beklediğim tarif ellerine sağlık bayılırım içli köfteye eşim hatay doğumlu sürekli aş erdiği için öğrendim bende yapmasını senin tarifinide deneyeceğim.

ayyy sende mi katildin cinim , nasil sevindim bilemezsin (iki madalya almis hala yarisma pesinde pesssss )

bu nedir yaaa , sunum falan sahane otesi olmus hakketen ellerine saglik ,basarilar beni'cim

ayyy sende mi katildin cinim , nasil sevindim bilemezsin (iki madalya almis hala yarisma pesinde pesssss )

bu nedir yaaa , sunum falan sahane otesi olmus hakketen ellerine saglik ,basarilar beni'cim

harikasın bir mersin gelini olarak tebrik ediyorum seni eminim tadıad muhteşem olmuştur. Başarılar Arkadaşım

Son düzenleyen: Moderatör:
içli köfteyi çok severim, sunum harika, ellerinize sağlık, başarılar dilerim

çok güzel görünüyor ellerinize sağlık çok seviyorum içli köfte yemesini :) üniversite yıllarımda birkere denemiştim resmen bulgur yedikiçine patates koyulduğunu bilmiyordum kıvamı çok güzel olmuş umarım denerim bir gün tekrar

Tesekkur ederım cnm
Sadece bulgur, bulgur kıyma ve bulgur patatesle yapanlar var dıs harcını sanırım yoreye gore degısıyor ben patateslı denemek ıstedım guzelde oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…