Yöresel Tarif İçli Köfte -Gaziantep Yöresinden-Duru Bulgur Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
yok ya komple ne bu gözümüz bayram ediyor ama mide kramp geçiriyor bize işkence ediyorsunuz Kemal Sunal gibi ekrana ekmek banacağız neredeyse
Ahahahah caterpie haklısın valla Bnde sırf bu yüzden bütün hepsine bi anda bakıp yorum atıyorum ara ara bakmıyorum ki canım çekmesin

Muhtesemmmmmm ellerine saglik

Ellerinizi sağlık enfes görünüyor
Kesilmiş halinin fotoğrafı var mı ben dış kaplaması kalın olursa diye cesaret edemiyorum

Ellerinizi sağlık enfes görünüyor
Kesilmiş halinin fotoğrafı var mı ben dış kaplaması kalın olursa diye cesaret edemiyorum
Cok teşekkür ederim

hayır yok çünkü kalın oldu yalan söyleyemem ilk yapısta çokta ince olmuyo çünkü ilk defa yaptığım için

Kutsal Zebram ellerine sağlık kuzum. 50 yıllık Antepliyim ben böyle fıstık gibi içli köfte görmedim niye görmedim bu ilk kez yapan bir hatununkine hiç benzemiyor. Muhteşem olmuş bak gerçekten söylüyorum. Yarışmada bol şans diliyorum canım. Sunum için Güneydoğu turuna çıkmak aklından geçti mi bak doğru söyle... sınır tanımayan bir ruhun olduğunu biliyorum senin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…