Icine kapali inzivaya cekilmis erkek modeli

Yardım biraz da isteyene verilir. Adam depresyonda olduğunu düşünüyor mu? Belki de o halinden şu an için memnun. Memnun olmadığını kendi söylüyor mu yoksa sizin bir kaç standartınıza uymuyor diye siz mi öyle olduğunu düşünüyorsunuz? Misal sevdiği grubun konserleri artık ona tat vermiyordur ve belki sırf sizin hatrınıza gidiyordur ama siz bunu kendinizce çok yanlış yorumlayıp bir ilerleme olarak görüyor olabilirsiniz.

Illa adamın huzurunu kaciracak yemin etti
Aynen ya.
Dedim ya adama itiraf etse bunları,asıl o zaman depresyona girer bence adam.
Yazdıklarını üçer üçer okuyorum,edebiyatım iyidir diye düşünürken yanıldığımı farkediyorum.
Bazı cümlelerin ne amaçla kurulduğunu bile anlamıyorum...

Aynen ya.
Dedim ya adama itiraf etse bunları,asıl o zaman depresyona girer bence adam.
Yazdıklarını üçer üçer okuyorum,edebiyatım iyidir diye düşünürken yanıldığımı farkediyorum.
Bazı cümlelerin ne amaçla kurulduğunu bile anlamıyorum...

Hayır yani adam şehir gurultusunden yorgunlugundan kaçıp gitmiş kendine nezih dertsiz bi hayat kurmuş. Yok ama illa bi adamı dürtecek rahat etmez

N eilginc, benim bu adamla olan diyalogumu "basari" ya indekslemeye calismaniz.

Ben hic bir seyi basarmaya calismiyorum. Adami seviyorum o kadar. Siz sevmeyi farkli anliyorsunuz galiba, Kitabimda birisini sevmek demek, onun varligindan mutlu olmak ve onu mutlu etmeye calismaktir. Yukarida konulan teshise gore benim bu istegim bencil nedenlerden dolayiy oyleymis. Tamam oyleyese oyledir.

Icinizde kaciniz bir sey beklemeden, sirf onun varliligyle mutlu olarak, karsiliksiz sevebilirsiniz? Merak ediyorum.

Pilav ablacım, ben öyle seviyorum. :) tam da bu sebepten onun major özelliklerini degistirmeye uğraşmıyorum asla. :KK66:

Siz bu adam üzerinde bir başarı elde etmeye çalışıyorsunuz ve Üzgünüm bunu da aşk kisvesi altına saklıyorsunuz. Malesef aşk uğruna yapılan seyler değil bunlar.

Siz biraz kendi icinize odaklansanız aslnda göreceksiniz o içinizdeki "başarma" arzusunu. :)

Bu adama siz anca ilanı ask edersiniz ondan sonra o izin verirse değişiklikler yapabilirsiniz. Ama bu şekilde olmaz.

Zaten siz ilanı ask ettiginizde reddetse bile sizinle iletisimini kesmez ben eminim. Arkadas olarak görüsmeyr flörtlesmeye devam edersiniz.

Yardım biraz da isteyene verilir. Adam depresyonda olduğunu düşünüyor mu? Belki de o halinden şu an için memnun. Memnun olmadığını kendi söylüyor mu yoksa sizin bir kaç standartınıza uymuyor diye siz mi öyle olduğunu düşünüyorsunuz? Misal sevdiği grubun konserleri artık ona tat vermiyordur ve belki sırf sizin hatrınıza gidiyordur ama siz bunu kendinizce çok yanlış yorumlayıp bir ilerleme olarak görüyor olabilirsiniz.

Yanlis bence.. Erkekler yardim istemeyi sevmezler, guruludurular.
Hayir depresyonda oldugunun farkinda degil ama sinyalleroyle gosteriyor.
Ablalri onu ininden zorla cikariyorlar.
Resimlerinde cok munis ve dusunceli, bazilarinda gozlerinden firtinalar bosanacak gibi duruyor (du) yakin zamana kadar.
Benimle sik konusmaya baslayinca gozunun ici gulmeye basladi adamin.
Herkes "aferin artik ortami yikmaya geri donmussun bravo" demeye basladi.
Yok ya o kendisi girtmeye basladi ve tesaduf iki konseri de benim cok sevdigim sarkicinin.
Ayrica ben ona muzik konusunda cok sik danismaya basladim, beni cok yonlendiriyor.

Daha once bosanmis erkek parametrelerini belirlemek icin bir konu acmistim. Sagolsunlar, bazi arkadaslar cok ilginc gorusler ortaya attilar. Herkese cevap veremeden konu kilitlendi, herkese tesekkurlerimi iletmek istiyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/bosanmis-erkegin-ruh-halleri.948248/
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/uzaktan-sevmekle-hukumlu.925090/

Ancak sahisla en son yaptigim sohbetlerde konunun daha derin tarafi ortaya cikti.

Soz konusu erkek, kendini bir orman evine kapatmis vaziyette, sadece isi olursa evden cikiyor.

"Kendimi yasli hissediyorum, kemiklerime isledigini hissediyorum, eski "ben" den eser kalmadi" diyor. Sigara iciyor, birakmayi defalarca denemis, basaramamis.

Eskiden sporda cok aktif ve muthis bir atlet olan, apartman boyu dik duvarlari elleriyle tirmanan, simdi ise kilolu ve sigara icen bir adamdan bahsediyoruz.

Kanatlari kirik, ininden ckmaya korkan. Arada bir sevdigi konserlere gitmeye yeni yeni basladi, benim etkim oldugundan eminim.

Ben onu kilometreler oteden onuruna dokunmadan ve zorlamadan, nasil daha pozitif bir ruh haline sokabilirim?

Elbette kimseye "sigarayi birak, kosmaya bak " diyeyecek durumda degilim, ters teper.

Bu isi nasil cozerim? Zaten kendi islerim yolunda degil ama bir yandan da karsidakini kizdirmadan motive etmek istiyorum.

cefasını sen cekersin sefasını el sürer......etme :işsiz:

Sevabına adama pilav'ın hezeyanlarını yazdığı mesajları çevirip göndermek lazım aslında :KK43:

Belki adam karşılık verecek ve pilav böyle platonik takılmak zorunda kalmayacak.

Ama yanaşmıyor da adamla açık açık konuşmaya.
bazıları melankoliyi diplere inmeyi halil sezai gibi isyeaaaaan diyerek yaşamayı sever saygı duymak lazım shot:KK66:

Pilav ablacım, ben öyle seviyorum. :) tam da bu sebepten onun major özelliklerini degistirmeye uğraşmıyorum asla. :KK66:

Siz bu adam üzerinde bir başarı elde etmeye çalışıyorsunuz ve Üzgünüm bunu da aşk kisvesi altına saklıyorsunuz. Malesef aşk uğruna yapılan seyler değil bunlar.

Siz biraz kendi icinize odaklansanız aslnda göreceksiniz o içinizdeki "başarma" arzusunu. :)

Bu adama siz anca ilanı ask edersiniz ondan sonra o izin verirse değişiklikler yapabilirsiniz. Ama bu şekilde olmaz.

Zaten siz ilanı ask ettiginizde reddetse bile sizinle iletisimini kesmez ben eminim. Arkadas olarak görüsmeyr flörtlesmeye devam edersiniz.

Fikirleriniz benim icin cok kiymetli ama Bir sey dikkatimi cekti."Uzgunum" "Maalesef" ve bilimum negatif deyimleri cok kullanmaktasiniz. Hayati hep mi negatif algiliyorsunuz?

Ama geri soylediklerinize 100% katiliyorum, cok dogru tespitler, ama ben o degisiklikleri , ona tam beyan yapmadan gelistirme cabasindayim. Onu sevmem ona 100% teslim olmam anlamina gelmemeli.

Yanlis bence.. Erkekler yardim istemeyi sevmezler, guruludurular.
Hayir depresyonda oldugunun farkinda degil ama sinyalleroyle gosteriyor.
Ablalri onu ininden zorla cikariyorlar.
Resimlerinde cok munis ve dusunceli, bazilarinda gozlerinden firtinalar bosanacak gibi duruyor (du) yakin zamana kadar.
Benimle sik konusmaya baslayinca gozunun ici gulmeye basladi adamin.
Herkes "aferin artik ortami yikmaya geri donmussun bravo" demeye basladi.
Yok ya o kendisi girtmeye basladi ve tesaduf iki konseri de benim cok sevdigim sarkicinin.
Ayrica ben ona muzik konusunda cok sik danismaya basladim, beni cok yonlendiriyor.

Anlıyorum benimki sadece dışardan bir görüş, ama insanların hissettiğini duygu durumunu onlardan daha iyi bildiğimizi düşünmek çok yanlış geliyor bana. Bunu erkekler kadınlara yapar genellikle. Erkekler yardım istemez gibi genellemeleri de doğru bulmuyorum. Yani benim çekincem halinden belki de mutlu bir adamı kendi kalıplarımıza sokmaya çalışmak. Her yaşın kendince olgunluğu oluyor. O yaşta olmadığımdan yorum yapamıyorum ama belki de o ununu elemiş ve eleğini asmak istiyor. Ve bu dinginlik ona huzur veriyor.
Tası tarağı satıp, bir sahil kasabasına yerleşen insanlar var. Biz metropollerin çolgınlığını severken o insanlar hayır buraya geri dönmelisin diyebilir miyiz? O onun hayatı. Adam yenidne ortamlara akmak istemiyor olamaz mı?
Benimkisi sadece bir bakış açısı.

bazıları melankoliyi diplere inmeyi halil sezai gibi isyeaaaaan diyerek yaşamayı sever saygı duymak lazım shot:KK66:

Melankoliyi dipte yaşamak değil de ıssız adamı yola getirip aşk adamı yapma takıntısı diye düşünüyorum ben park.

Yoksa tabii duygusal hezeyanlarını istediği gibi yaşar, kimse laf edemez. Kendi hayatı neticede.

X