Icine kapali inzivaya cekilmis erkek modeli

Kafa ve sessizlik kismi +10 tespit, aynen onu soyledi.

Gittigin konserlerden kendine bir yoldas bul diyorum "Hayir hayir hayir " diyor "hayat stilimi degistiremem"

ama...

Memnun degil ve daha da icine kapandigini soyluyor, hic ama hic memnun degil.
Ama belkide böylesi daha iyi onun için. Bakın daha otuzların başndayım,öyle kalabalık bir hayatımda yok,ama ben bile istiyorum öyle bir yaşam kaldı ki adam neler sığdırmış kimbilir o 50 yıla. En basitinden o kalabalık ailesi,eski eşlerini baz alırsanız ne kadar uzaklaşmak istediğini anlarsınız. Birde ilişkileri iyi değildi anladığım kadarıyla,kendince en az hasar alacağı yolu seçmiş bence. Saygı duymak ve açıkça yardım istemediği sürece ısrarcı olmamak lazım,fazla ısrarla iletişiminiz kopabilir

Bence cogunuz cok bencil bir toplumda bencillikle, faydacilikla sartlanmissiniz.

Bir insanin gelismesinde karsiliksiz vermek cok onemlidir.

Ozellikle ilgi ve sevgi. N ekadar cok verirseniz ruhunuz o kadar zenginlesir.

Bencilsiniz, muthis bencil.

Ben o sevecen, sevgi dolu Turk ruhunu ariyorum, insan sevgisi dunyada bir numara olan. OK?
Pilav hanım bende türk ruhu arıyorum ama etiketlerinizden biri wtf? O ruh boyle boyle kayboluyor işte.

Sevabına adama pilav'ın hezeyanlarını yazdığı mesajları çevirip göndermek lazım aslında :KK43:

Belki adam karşılık verecek ve pilav böyle platonik takılmak zorunda kalmayacak.

Ama yanaşmıyor da adamla açık açık konuşmaya.
Yok herhalde reddedileceğini bildiği için açılmıyor.
Garip ve yorucu bir durum.
Ben olsam böyle netten bik bik sıkılırdım.

Adamı oradan çekip çıkarmak niye ki yahu .

Bence orada mutlu o .

Ayrıca sürekli sükunetine salça olunmasından da rahatsız belki de .

Yok , inat ettim diyorsan ; git o ormana bir kulübede sen kondur karşısına . Hem domates falan yetişirse topraklarında , salçaya lazım olur .

Hayatınızda elde ettiginiz başarılarınız var mı? Neden bu adam üzerinden kendinize bir başarı cıkarmaya çalışıyorsunuz?

Aşık olmanız onu degistirmeniz hakkını vermiyor size. Zaten bu haline asık oldugunuz birini degistirmek cok buyuk bir hata ve bencillik degil midir? "Ben seni böyle sevdim ama hadi artık benimle yasamaya uygun hale getirelim seni, o yüzden de degistirecez seni sen yapan ne varsa. Hüzünlü yorgun vücudunu ruh halini degistirip yeni bir 'adam' yaratıcam kendime. "
N eilginc, benim bu adamla olan diyalogumu "basari" ya indekslemeye calismaniz.

Ben hic bir seyi basarmaya calismiyorum. Adami seviyorum o kadar. Siz sevmeyi farkli anliyorsunuz galiba, Kitabimda birisini sevmek demek, onun varligindan mutlu olmak ve onu mutlu etmeye calismaktir. Yukarida konulan teshise gore benim bu istegim bencil nedenlerden dolayiy oyleymis. Tamam oyleyese oyledir.

Icinizde kaciniz bir sey beklemeden, sirf onun varliligyle mutlu olarak, karsiliksiz sevebilirsiniz? Merak ediyorum.

pilav senin amacın ne yani ben onu çözemiyorum? ilerde bu adamla birlikle olmak falan mı? seviyor musun, aşık mısın?
değilse kilometre ötedeki bir adam için neden bunları yapıyorsun? eşin değil dostun değil.. Dost olmaya neden çalışıyorsun anlamış değilim..
Neden olmayayim?
Ben de sizi anlayamiyorum!

N eilginc, benim bu adamla olan diyalogumu "basari" ya indekslemeye calismaniz.

Ben hic bir seyi basarmaya calismiyorum. Adami seviyorum o kadar. Siz sevmeyi farkli anliyorsunuz galiba, Kitabimda birisini sevmek demek, onun varligindan mutlu olmak ve onu mutlu etmeye calismaktir. Yukarida konulan teshise gore benim bu istegim bencil nedenlerden dolayiy oyleymis. Tamam oyleyese oyledir.

Icinizde kaciniz bir sey beklemeden, sirf onun varliligyle mutlu olarak, karsiliksiz sevebilirsiniz? Merak ediyorum.

Adam orman da yaşıyor ayol.

Şehirdeki yaşlı amcalara kıran mı girdi.

Adam orda mutlu pilav.

Seni gördüğünde bence adam aynen şunu söylüyor

Yinemipilav :KK14:

"Hey dostum kaldır o lanet k*ıçını o yerden " de.
Şaka bir yana sanada yazık degil mi ?
Zaten seninde sorunlarin varmış. Insan kendi istemiyorsa sen ne yapabilirsin ki. Piskolog gitsin dicektim ama kendisi istemesi lazim. Ben olsam kendimi harap etmem boyle insanlar hayat nesesini yok eder.

Iyi fikir de ona pskiyatra gorun diyeceke kadar yakin degilim, cok alinir!

X