Icine kapali inzivaya cekilmis erkek modeli

şimdi kendimi ıssız amcamın yerine koyuyorumda adam bilse teee okyanus ötelerinde ona kafa takan biri var korkudan daha ıssız bir okyanus adasına geçip Robinsonu oynayabilir..hayrına çevirileri yapıp yollasana sen .. ya bir aşkın temellerini atarsın zira ben tek taraflı aşka aşk demem..ya da okyanus ötelerinde hiç tanımadığımız bir amcayı inanılmaz takıntılı bir ruhtan kurtarırsın.

Konu sahibi çok kontrolcü ve baskın bir insan. Forumdaki hemen her mesajından bu zaten anlaşılıyor.

Adamın kendisine göre olmaması gereken davranışlarını kontrol edemiyor ya onun çabası içinde şimdi.

Adam gerçekten senelerdir görmediği bir kadının binlerce kilometre öteden hakkında bu kadar konu açıp planlar yapmaya, kendisini değiştirmeye çalıştığını bilse Brezilya'nın balta girmemiş ormanlarında yerlilerle yaşar herhalde.

N eilginc, benim bu adamla olan diyalogumu "basari" ya indekslemeye calismaniz.

Ben hic bir seyi basarmaya calismiyorum. Adami seviyorum o kadar. Siz sevmeyi farkli anliyorsunuz galiba, Kitabimda birisini sevmek demek, onun varligindan mutlu olmak ve onu mutlu etmeye calismaktir. Yukarida konulan teshise gore benim bu istegim bencil nedenlerden dolayiy oyleymis. Tamam oyleyese oyledir.

Icinizde kaciniz bir sey beklemeden, sirf onun varliligyle mutlu olarak, karsiliksiz sevebilirsiniz? Merak ediyorum.
Üslubumun kusuruna bakmayın ama malum zaman değerli. O yüzden masalı kısa kesip sonuca odaklansak.

"Kendimi nesli tükenmek üzere olan bi bengal kaplanını ya da ne bileyim bi ornitorenki kurtaran doğal yaşamı koruma ve yasatma derneği gönüllüsü gibi hissetmek istiyorum. Ne kadar verici, ne kadar sevgi ve şevkat dolu oldugumu hem kendime hem size hem de dünyaya göstermek zorundayım. Hafif bi üst insan egom var, siz sıradan ve yozlaşmış insanları tepeden süzeceğim bi yer arıyorum kendime. Eger benim kontrolümde degilse uçan sineğin kanadına tahammülüm yok. Bu challenge lar icin yasıyorum ben.

Ha kurtardığım kaplanı ne yapacağıma gelirsek, tabi ki benim olacak. Petrol sahibi para basan Dubai şeyhleri gibi evimde besleyecegim, kurtarıp doğaya salacak halim yok herhalde."

Sizin klavyeden çıkanlar benim ekranımda böyle karşılık buluyo. Kınama ve yargılama taraftarı değilim ama zerre samimiyet ya da duyarlılık göremiyorum. Çok şikayetçi olduğunuz bencilliğin kokusu burnumu sızlatıyo yazdıklarınızı okuyunca. Ama sizin tercihiniz sizin arzunuz saygı duyarım.

O kaplan ininden nasıl çıkarılır kısmına gelirsek önce o ine girmeniz gerek derim. Neden dikildiğini bilmediğiniz duvarları yıkamazsınız. Kapalı kalmanın nasıl bi his oldugunu anlamadan çıkışı gösteremezsiniz. Kişi o duvarların icinde kendini rahat hissetmese simdiye coktan kacardı zaten. Bi yandan yardım cağrısında bulunması diger yandan rahatsız edilmemekten, kafa dinlemekten, izole olmaktan mutlu olmadıgı anlamına gelmez. Eskiyi özlemesi yeni durumdan nefret ettigini de göstermez.

Konuya donelim, ben birazdan cikayim aman biribirinize saygili davranin lutfennnn

(1) Uzaktan sigara nasil birkatirilir

(2) Uzakta egzersize nasil tesvik edilir

Hadi bakalim pamuk eller zihinlere

Üslubumun kusuruna bakmayın ama malum zaman değerli. O yüzden masalı kısa kesip sonuca odaklansak.

"Kendimi nesli tükenmek üzere olan bi bengal kaplanını ya da ne bileyim bi ornitorenki kurtaran doğal yaşamı koruma ve yasatma derneği gönüllüsü gibi hissetmek istiyorum. Ne kadar verici, ne kadar sevgi ve şevkat dolu oldugumu hem kendime hem size hem de dünyaya göstermek zorundayım. Hafif bi üst insan egom var, siz sıradan ve yozlaşmış insanları tepeden süzeceğim bi yer arıyorum kendime.

Ha kurtardığım kaplanı ne yapacağıma gelirsek, tabi ki benim olacak. Petrol sahibi para basan Dubai şeyhleri gibi evimde besleyecegim, kurtarıp doğaya salacak halim yok herhalde."

Sizin klavyeden çıkanlar benim ekranımda böyle karşılık buluyo. Kınama ve yargılama taraftarı değilim ama zerre samimiyet ya da duyarlılık göremiyorum. Çok şikayetçi olduğunuz bencilliğin kokusu burnumu sızlatıyo yazdıklarınızı okuyunca. Ama sizin tercihiniz sizin arzunuz saygı duyarım.

O kaplan ininden nasıl çıkarılır kısmına gelirsek önce o ine girmeniz gerek derim. Neden dikildiğini bilmediğiniz duvarları yıkamazsınız. Kapalı kalmanın nasıl bi his oldugunu anlamadan çıkışı gösteremezsiniz. Kişi o duvarların icinde kendini rahat hissetmese simdiye coktan kacardı zaten. Bi yandan yardım cağrısında bulunması diger yandan rahatsız edilmemekten, kafa dinlemekten, izole olmaktan mutlu olmadıgı anlamına gelmez. Eskiyi özlemesi yeni durumdan nefret ettigini de göstermez.

Aklımdan geçenleri aklımdaki halinden daha güzel ifade etmissiniz. :KK70:

gözümdeki pilav imajı yerle bir oldu..
gurur gibi insani bir duyguyu cinsiyete dökmekte neyin nesi :işsiz:
Aw erkeklik gururu diye bir sey var elbette!

Bir erkegin toplumdaki yeriyle, onun roluyle, fonksiyonu ile alakali. Babalik, eslik, sevgililik, kocalik...
Olmasin mi!

Kadinlik gururu yok mu!

beni meninist mi yaptiniz

Neden dalga geciyorsunuz konu sahibiyle ben anlamadim.
Aşk illa yaninda olunca olmuyor. Siz oyle yasamissiniz size oylesi normal geliyor belki ama farkli hayatlar da var.
Ayrica adamin depresyonda oldugu aşikar. Sizin sevdiginiz biri bu adam gibi yasasa gercekten elinizden geleni yapmak istemez misiniz? O oyle yasamak istiyor diyip birakir gider misiniz yani?

Adam insanlari tanıdıkça yanlizlasmis,huzura ermiş doğruyu bulmuş kafasina göre mutlu mutlu takiliyor.çok asiksan sen ona uy ıssız adada tek basiniza yaşayın.
Belki sonra ben de gelebilirim zira etrafimdaki bazı insanlar beni tiskindiriyor
:işsiz:

bence adam sizden bıkmış. sizde ısrarla onun etrafında dolanıyorsunuz.
iş yerinde bir arkadaşım var. bıdı bıdı. sürekli konuşuyor, sürekli arıyor, iş yerinde yetmezmiş gibi akşam evime gelmeye çalışıyor..
adamı rahatsız ettiğinizi, huzurunu bozduğunuzu düşünüyorum. bir rahat bırakın adamı.. çok istiyorsa arar sizi o sonra.. muhabbetiniz falan da insanı sarabilecek türden değil..
bilerek ve isteyerek inzivaya çekilmiş, orman evine gitmiş.. 50 yaşına gelen sigara içmek istiyorsa içer. neden kendiniz de bu kadar müdahale hakkı buluyorsunuz.. hangi sıfatla?

Konuya donelim, ben birazdan cikayim aman biribirinize saygili davranin lutfennnn

(1) Uzaktan sigara nasil birkatirilir

(2) Uzakta egzersize nasil tesvik edilir

Hadi bakalim pamuk eller zihinlere

adam sigarayı bırakmak istiyor mu ?
bence istemiyor..

ha ille de bıraktırıcam diyorsanız allen carr kitaplarını videolarını öneririm..

"Kendimi nesli tükenmek üzere olan bi bengal kaplanını ya da ne bileyim bi ornitorenki kurtaran doğal yaşamı koruma ve yasatma derneği gönüllüsü gibi hissetmek istiyorum. Ne kadar verici, ne kadar sevgi ve şevkat dolu oldugumu hem kendime hem size hem de dünyaya göstermek zorundayım. Hafif bi üst insan egom var, siz sıradan ve yozlaşmış insanları tepeden süzeceğim bi yer arıyorum kendime. Eger benim kontrolümde degilse uçan sineğin kanadına tahammülüm yok. Bu challenge lar icin yasıyorum ben.

Aw ne guzel bir kurgu, bunu tasarlamak icin ic dunyaniza mi basvurdunuz, ne kadar sarkazm ve nefret dolu bir dunyaymis. Kendi icinizi dokmussunuz ama don paragrafa 100% katiliyorum cok tesekkur ederim.

Cok gercekci bir noktaya deginmissiniz! Bu konuyu dusunecegim.

kız pilav senin konuların hasılat rekorları kırıyor wallaha.Sen ne maceraperst bir kadınsın.Ben o amcanın yerinde olsam 3 okyanus aşar koşarak gelirdim sana.

Aw erkeklik gururu diye bir sey var elbette!

Bir erkegin toplumdaki yeriyle, onun roluyle, fonksiyonu ile alakali. Babalik, eslik, sevgililik, kocalik...
Olmasin mi!

Kadinlik gururu yok mu!

beni meninist mi yaptiniz

gururun cinsiyeti olduğunu savunmakta enteresan ..
düz mantık bakıyorum ben sizi birşey yaptığım yok estf..

bugüne kadar hiç kadınlık gururumun kırıldığını düşünmedim ama gururumun kırıldığı olmuştur elbet..

Oyle güZel ifade etmişsiniz ki hayrAn kaldım.

X