Icine kapali inzivaya cekilmis erkek modeli

Ama belkide böylesi daha iyi onun için. Bakın daha otuzların başndayım,öyle kalabalık bir hayatımda yok,ama ben bile istiyorum öyle bir yaşam kaldı ki adam neler sığdırmış kimbilir o 50 yıla. En basitinden o kalabalık ailesi,eski eşlerini baz alırsanız ne kadar uzaklaşmak istediğini anlarsınız. Birde ilişkileri iyi değildi anladığım kadarıyla,kendince en az hasar alacağı yolu seçmiş bence. Saygı duymak ve açıkça yardım istemediği sürece ısrarcı olmamak lazım,fazla ısrarla iletişiminiz kopabilir

Pilav hanım bende türk ruhu arıyorum ama etiketlerinizden biri wtf? O ruh boyle boyle kayboluyor işte.

Yok herhalde reddedileceğini bildiği için açılmıyor.
Garip ve yorucu bir durum.
Ben olsam böyle netten bik bik sıkılırdım.

Adamı oradan çekip çıkarmak niye ki yahu .

Bence orada mutlu o .

Ayrıca sürekli sükunetine salça olunmasından da rahatsız belki de .

Yok , inat ettim diyorsan ; git o ormana bir kulübede sen kondur karşısına . Hem domates falan yetişirse topraklarında , salçaya lazım olur .

N eilginc, benim bu adamla olan diyalogumu "basari" ya indekslemeye calismaniz.

Ben hic bir seyi basarmaya calismiyorum. Adami seviyorum o kadar. Siz sevmeyi farkli anliyorsunuz galiba, Kitabimda birisini sevmek demek, onun varligindan mutlu olmak ve onu mutlu etmeye calismaktir. Yukarida konulan teshise gore benim bu istegim bencil nedenlerden dolayiy oyleymis. Tamam oyleyese oyledir.

Icinizde kaciniz bir sey beklemeden, sirf onun varliligyle mutlu olarak, karsiliksiz sevebilirsiniz? Merak ediyorum.

Neden olmayayim?
Ben de sizi anlayamiyorum!

Adam orman da yaşıyor ayol.

Şehirdeki yaşlı amcalara kıran mı girdi.

Adam orda mutlu pilav.

Seni gördüğünde bence adam aynen şunu söylüyor

Yinemipilav

Iyi fikir de ona pskiyatra gorun diyeceke kadar yakin degilim, cok alinir!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…