Icine kapali inzivaya cekilmis erkek modeli

Bu kurtarma isteğinizden daha bencil bir sey goremiyorum ben.
Adam acaba buraya hayatını yazıp yardım aramaya çalıştığınızı bilse ne der? Kişilerin tercihlerine saygı duyup, hayatlarına karismamalisiniz.
Kendi hayatınızı düzeltmeye bakın.

Birde anlamadığım şu,adam halinden memnun,belki kafa dinlemek istiyor,sessizlik istiyor,bir yardım çağrısı yapmıyor sizin bu çabanız neden?
Yani sigara içmek,göbek bağlamak mutsuzluk belirtisi değildir illaki. Bunları kıstas almayın derim. Belki böyle yaşamaktan memnun ki öyle görünüyor anlattığınız kadarıyla.

Çıktık açık alınla on yılda her savaştan
On yılda onbeş milyon genç
Yarattık her yaştan

Pardon bir an gaza geldim.

______

Yorumum şu ki, siz bu adamı hayata döndürmek, kurtarmak değil, kahraman olmak, bir erkeği "hayata döndürmenin" gururunu yaşamak istiyorsunuz. Yani adamı değil kendinizi düşündüğünüz kanaatindeyim.

Kafa ve sessizlik kismi +10 tespit, aynen onu soyledi.

Gittigin konserlerden kendine bir yoldas bul diyorum "Hayir hayir hayir " diyor "hayat stilimi degistiremem"

ama...

Memnun degil ve daha da icine kapandigini soyluyor, hic ama hic memnun degil.

Hayatınızda elde ettiginiz başarılarınız var mı? Neden bu adam üzerinden kendinize bir başarı cıkarmaya çalışıyorsunuz?

Aşık olmanız onu degistirmeniz hakkını vermiyor size. Zaten bu haline asık oldugunuz birini degistirmek cok buyuk bir hata ve bencillik degil midir? "Ben seni böyle sevdim ama hadi artık benimle yasamaya uygun hale getirelim seni, o yüzden de degistirecez seni sen yapan ne varsa. Hüzünlü yorgun vücudunu ruh halini degistirip yeni bir 'adam' yaratıcam kendime. "

Olabilir! bencilligime doymayayim.

Pilav bana hiç cevap vermiyorsun ama ya aliniyorum bak.

Valla seni gördüğümde soylucem diye söz verdim kendime. Burda Türklerin hayvanlara sahip cikmamasindan dertliydin ya. Sanki avrupa çok sahipmis gibi onları savundun.

Köpek yeme Festivali yapiyorlarmis hiç soylemiyosun aşk olsun. Bizim Türkler en azından festival duzenlemiyor.

Ha bu arada imza attım Festivali engellemek için.

Türkleri sevmiyosun ya hani

Yani neden aşkını ilan etmiyor bu vatandaşa?
Belki de adamı harekete geçirecek olan budur.
Sevabına adama pilav'ın hezeyanlarını yazdığı mesajları çevirip göndermek lazım aslında

Belki adam karşılık verecek ve pilav böyle platonik takılmak zorunda kalmayacak.

Ama yanaşmıyor da adamla açık açık konuşmaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…