Icine kapali inzivaya cekilmis erkek modeli

Bence boşverin onu olmaz o iş bir kere yaşlıydı üstelik 7 - 8 çocuklu geçen konudan biliyorum
psikolojik deney yapıyorsan söyle

Aw benim hayatim deney zaten!!! EVet 7-8 cocuklu ama artik yanina gelip gormeleriyle yetiniyor. Aile babalik vazifesinden alinmis. Ne aci!

Gidin,arayın,bulun.
Neyin protestosu bu şimdi?

Problemi ikiye mi ayirmak lazim?

Sigara icen depresyonlu adam

Kilolu adam

Inzivaya cekilmesinin sebebi, sadece bosanmasi degil, bu ikisi olabilir mi? Tesekkurler.
Bence yaşıyla alakalı.
Kapanan konunuzu okumuştum ama yorum yazamamıştım. Burada belirteyim istedim,çok hızlı koşmuş çok yorulmuş bir adam var karşınızda,yaşıda büyük hatta dede. Sizi anlıyorum ama o adamın yaşanmışlıkları ile vede yaşının gereği olarak sakin bir yaşam sürmek istemesi makul geliyor bana.

soru sordun insanlarda fikrini belirtti. doğru veya yanlış.
sende de türk ruhu kalmamış. baksana herkese bencil damgasını yakıştırdın. yakışıyor mu sana

Biz benciliz napalım OK.

Uzaktan uzaga bunu başarmak zor
Bi hayli zor hemde.
Belirli bir yaştan sonra sanırım hayatın getirdigini bıkkınlıktan olsa gerek insanın artık bu türlü şeyler için enerjisi kalmıyor
Evet uzaktan oyle soyle dersiniz zaten resminizde de sigara icen bir kadin resmi mevcut, size sormasam daha iyi !

Mağara Adamı gibi bişey bu ya. Vaktin varsa uğraş. Çünkü aykırı davranışları çok seviyorsun sen. KK ninda akıl danışmanı olarak atadin ya kendini. Her şeyi ben bilirim çok arastiririm falan falan. Ama bana göre absürd bir yaşam tarzına sahipsin. Olmayacak şeyi oldurmaya çalışan insanlar bana hep ters gelmiştir belkide ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…