İçim yanıyor, kanıyor, kavruluyor

Biraz kendinize saygılı olun ya bu nedir? Okumuş öğretmen olmuşsun ne güzel. Okadar emek vermissin kalkıp sana değer vermeyen birine yalvarmak ne ya?? Bi kendinize gelin bu kadar küçülmeye gerek yok. Adamlarda kendini bişey sanıyor sonra. Bak bacım sevse istese kalbinde kıpırtı olsa sana başka davranırdı aksini yapmazdı aşk öyle bişey. Adam gelgitli boşver salla gitsin yahu!

Konuyu hortlatmis gibi olacağım ama son konunuzda yazdığın kişi sizi ne kadar seviyor farkında misiniz? Bu yazıyı okuyunca o kişinin size bir armağan olduğunu düşündüm zira. Sizi sevmeyen bir insanmış eski nisanliniz.

Ben de öyle düşünüyorum, bu yüzden 3. Kere acaba mı diye yoruyorum ya kendimi...Teşekkür ederim.
Bende aynını düşündüm
Hayırlısı olsun

Bence git sana defol deyince anlayacaksın şimdi gitmedim beni görmedi ondan gözden çıkardı giyorsun öyle sanıyorsun.git yanına bir duvara tosla silkelen sonrada kendine çeki düzen ver

Sana saygısı olmayan birine olan aşkin evlenince ya 3 ay sonra yada maksimum aşırı saf ger z.ksen 2 yılda biter sonra olan çocuğa olur küfürbaz berbat saygısız baba git psikologa gözünü seveyim

Konu eski ama yazacağım
Allah evladın da hayırlısını versin
Aileme terbiyesizlik yaptı demiş
Hala peşinde dolanıyor
Yazık o ana babaya
Başına ne gelse müstahak cidden

Eski bir konuymus konu sahibi şu an ne yapıyor acaba baştan beri toksik bir ilişki için bu denli kendini tüketmek.. bunu kendinize yapmayın hanımlar pls.

İnsanın şunu yapan babası olsa soğur.Sizi sevmeyen değer vermeyen üzerine sevginizle alay edip küçümseyen bir insanı hâlâ nasıl sevebiliyorsunuz?Ezik bir adamın bile oz güvenini parlatmissiniz.Paraniz da varmış gidip profosyonel bir destek alın bakış açınızı değiştirin

Kendine saygısı olmayan birine başkası hiç saygı duymaz. Çocuk bir gram sizi düşünmüyor kendinize gelin ve daha fazla fedakarlık yapmayı bırakın. Bu adamla barışsanız ne olacak ki ipleri komple eline vermişsiniz. Size mutsuzluktan başka birşey getirmeyecek..

Bacim senin kendinle zorun mu var bu kadar mi deger vermiyorsun kendine. Boyle bir tipten kurtuldum diye kina yakip gobek atman lazimdi nisanliyken boyle yapan evlenince seni ne hale getirirdi. Her yerden engelle her fotoyu mesaji sil beraber aldiginiz seyleri at cope hayatina bak bence.

Bu kadar yeteneğin var basarilisin ve hala bir adam icinmi olup bitiyor ve hayatını onun için ayaklar altına alıyorsun.
Bak arkadaşım bu arada iyiki benim kızımın öğretmeni değilsin senin gibi bir öğretmen çocuklara böylemi örnek olacak takintilisin sen sizinki aşk değil takıntı.
Burdakilaere kulak ver senin acil şekilde tedaviye ihtiyacin var bak bunu iniş hem tedavi olmaya git takıntı hastalığın var vazgecemememnin sağlıklı dusunememenin nedeni bu.sen şu an hayatınla oynuyorsun.bu kişi size eş olmaz zaten adam özelini anlatmış ve seni bir kalemde siliyor bu kişiyle güvenip nasıl yola çıkacaksın bir vleilik çocuk oyuncağı degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…