İçim sıkılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu bu kadar bilgi diyaloglara kadar nereden geliyor size? Bu nasıl bir çarpık bir arkadaşlık düzeni; yalan söyleyenler, iftira atanlar laf taşıyanlar ooo fena

Adam görüşmekten vazgeçmiş niyetlenmiş ama istemeyince diğer kadında intikam almak veya ara bozmak için böyle bir şey yapmış.Yani adam yine çüküne sahip çıkmış son anda

Öyle deme yav, adam 6 aydır aldatmıyormuş , sahip çıkmış sonuçta afkfkfk. Daha iyi saklanıyor da olabilir şimdi neyse oraları karıştırmayalım.
Bak onu göz ardı etmişim 6 ay önemli bir süre. Dönemsel oluyormuş ya bu durumlar, dönemi gelmediyse demek ki ahhsjdhv

Tatlım kesinlikle evlen bu adamla. Şu an sevgililik başka evlilik başka, evlilikte artık imza olduğu için aileler de tanışacağı için aldatmaz artık sana evinize çok bağlı olur. Ha olur da o saatten sonra da aldatırsa artık umursama tatlım çünkü sen asıl kadınsın ötekiler gelip geçici. Erkekler böyledir biraz akılları şeylerinde ama biz kadınlar öyle değiliz canım idare etmek zorundayız sevgimiz yuvamız için katlanmalıyız. Tatlım adam seni seviyor önemli olan bu. Çalışmana bile kıyamamış ya yoruluyosun diye düşün artık. Daha ne yapsın adamcağız. Asla o ucuz kızlar için ilişkinden vazgeçme. O kızlar var ya resmen aranıyor kandırmışlar seninkini. Yoksa yapmazdı. Kadın kısmısı affetmek durumunda canım.

Konuyu uzun yazınca , gerçek sanılır , dediniz sanırım. 7 aylık süreçte : Babanızı kaybettiniz. Hadi bunu yazdınız , olabilir dedim.

O gece ablam karnındaki yedi aylık bebeğini kaybetti. Bebek zaten sağlıklı değildi ablam bir şekilde atlattı ama hepimiz çok çok üzüldük.

Aradan on iki gün kadar geçti. Ablam kendine gelmiş hayırlısı buymuş demişti, ben ise sakindim.

Ablanız 7 aylık hamileyken bebeğini kaybetti ve bunlar mı yaşandı ?

Olamaz mı diyeceksiniz şimdi. Hayatta herşey olur da bu kadar gamsız olunur mu bilmiyorum.

Umarım, yazdığınız hikaye gerçek değildir.

Evden calısıyordum zaten bırıkmısım vardı.

Tabi tabi eminim öyledir. 25 yaşındasınız , muhtemelen pandemi kısıtlamaları nedeniyle işyeriniz evden çalışma sistemine geçmişti ve görüştüğünüz ( evden çalışırken ne kadar yüz yüze görüşüldüyse artık ) adamın lafiyla işi bıraktınız.

25 yaşına kadar ne kadar büyük bir birikim yaptınız ,merak ettim.

Bence de erkeklerin 2 tane beyni varmış gibi düşün..Kadınlar olarak affeden taraf genel de biz oluyoruz.Sultanın dediği gibi ucuz insanlar için aile tanışması da olucakmış vazgeçme hemen.İnşallah o da gerçekten pişman olmuş olur da bir daha böyle saçma sapan muhabbetlere girmez canım

Merkur Retrosu ironi yapmıştı. Hakikaten ironi değil de gerçek sanıp , kendisine katılarak ; konu sahibine bu mükemmel tavsiyeyi mi verdiniz ?

Bunca saçmalığın içinde işten de ayeılmışsın ya aferim sana, şunu bir köşeye yaz önce "APPLE VELİAHTI İÇİN BİLE EKONOMİK ÖZGÜRLÜĞÜNDEN VAZGEÇME"

Konunun geri kalanına da bakarsak siz dikiş tutmazsınız boşa kürek çekmeyin

Ya gerçekten mi ya? Telefonum yanımda değildi wp mesajlarını görmesem okuduğunu anlamasam şüphelenmeyeceğim. Benle konuştuktan sonra açılmış üyelik. Dört mesaj sadece benim konuma. Ya cidden bunu da yaptın mı ya? Çok ayıp cidden çok ayıp ya.

bdv de açık ara gördüüm ennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn değişik konu. ablacım iyi misin?????????????*
yahu evli cocuklu işsiz kadınlar aldatılmayı affediyo o bile zorumuza gidiyo sen ne anlatıyosn ne diyosun beynim yandı eridi sen kaç milyar
siz seks yapmıosunuz die adam takılıyo LİBİDOSUNA YENİK DÜŞÜYO vah vah ay ağlıcam yazamıyorm nolur kendinize gelin arkadaşınnız yok mu eş dost birilerine anlatın da szi kurtarsınlar. yazık........

konu fake galiba. arkadas da ,ilgi cekmeye calısıyo. gibi gibi.

Siz kimsiniz yahu?? Yepyeni üyesiniz, ilginç hareketleriniz var.

Ya konu sahibinin 2. Üyeliğisiniz ya da trollüyorsunuz. Bana çok ilginç geldiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…