İçim sıkılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama 6 ay aldatmadı ne yahu? Kaç ayda bir aldatma hakkı var. Bi de bu kadar cuma şu oldu pazar bu oldu diye neden uzattınız beynim yandı =) Ve her yazışmasını nasıl bu kadar ayrıntılı biliyorsunuz? Arkadaşlarıyla yazışmalarını mı okuyorsunuz ne yapıyorsunuz? Özetle, 6 ay iyi kötü gitmiş ama adam sonunda maskesini düşürmüş. El oğlunun lafıyla işten ayrılan birine ne anlatıyoruz gerçi....

"Yedi ay kadar önce çok etkilenerek, tanıdıkça daha çok severek başladığım bir ilişki. Ne yazık ki bu yedi ay içinde elimde olmayan sebeplerden dolayı oldukça huysuz, sabırsız davrandığım zamanlar oldu. Babayı kaybetmek, en yakın arkadaşımın ayırmak için söylediği yalanlar, çalışmamı istemediği için işten ayrılmam.. altı ay sadece ılgısını bana verdı. bana karşı ne kadar sabırlı davransa da en sonunda dayanamadı ve son haftalarda o da bana karşı bıkkınlık/ yorgunlukla biraz agresifleşmeye/ tahammülsüzleşmeye başladı. Benim de onun da sinirleri gergindi. Aramızda aldatma/ ihanet geçmedi. Son kavgamızda ara vermek istedi ama ben kaybetme korkusuyla konuşmaya devam etmek istedim. O sakinleşmek istedi. Ben ise hırçındım hem çok seviyordum hem de iyi değildim. Akşamüstü bana mutlu olamayacağımızdan korktuğunu söyledi. "
Buraya kadar tamam adam sevgisini göstermiş sonuna kadar yaşamış ve yaşatmış sebep ne olursa olsun 7 ay uzun bir süre.

"O gece ablam karnındaki yedi aylık bebeğini kaybetti. Bebek zaten sağlıklı değildi ablam bir şekilde atlattı ama hepimiz çok çok üzüldük. Ve o geceki konuşmada benden soğuduğunu, misafirleri olduğunu ve kavgalardan bıktığı için düşünmek istediğini söyleyerek bitti. Çok üzgündüm zaten, ona neden bana şu an ben böyle bir durumda iken bunları bana söylediğini sordum. Cevap olarak sormasaydın sende ne hissettiğimi dedi. Gerçekten kızgındı sanırım. Yedi ayın birikmiş yılgınlığı vardı üzerinde. Daha sonra da ailem istemiyor kavga ediyoruz sürekli diyerek bitirdi. Ben de saygı duymaktan başka bişey yapamadım. Zaten son iki mesajıma da cevap vermedi. Ve o gece bitti."
Burda adam tahammülünü bitirip o 7 ay ne olduysa sonlandırmak için KAÇMIŞ ve DÜŞÜNCESİZİK yapıp yanında olup beklememiş.

Diğer konulara gelince de ;
Adam ayrıldıktan sonra vur patlasın çal oynasın kim kimle nerede ne yapıyor demeksizin takılmış zincirlerini kırmış.
Seni seviyor olabilir öyle de hissettiriyor olabilir bunu bizler bilemeyiz özelinizi siz yaşarsınız siz anlarsınız.
Ama yaptığı bu yanlıştan dolayı gerçekten pişman mı ? gerçekten bir daha yapmıcağına inanıyor musun ?
Aileler işin içine girecek diyorsun tanışmalar vs. Seni sevmiyor diyemem sevdiğine sen inanıyorsan gösterebiliyorsa ne ala ama yaptığı bu yanlışı bu libido dediği muhabbeti düzeltip düzeltmiceğini sen biliceksin.Çünkü erkekler kaçamak sever yakalanmasa belki yapıcaktı belki yapmıcaktı onu bilemeyiz ama iş ciddiye binicek diyorsun aile tanışması olucak ve sen bu adamın yüzüne baktığında ne hissediyorsun gözlerinde ne görüyorsun sana sarıldığında nasıl bir duygu geçiriyor sana bu önemli o yüzden iyi düşün taşın herkes fikrini beyan ediyor herkesin düşüncesi farklıdır ama en önemli olan senindir.Onun sana ne hissettirdiği ne yaşattığı ve en önemlisi ne yaşatıcağı.

Sen ya trolsün ya da 15 yasında bir ergensin. Akşam akşam insanların sinirini hoplatmaya çalışıyorsun ki umarım öyledir.

Bu bakış açısı beni sarstı şu an. Hıc bu acıdan dusunmemıstım

bacim deli misin yaaaaaaaaaaa

napiyorsun kendine???

cevrende hic dostun arkadasin yok mu seni uyaracak kendine gel diyecek?

ailen biliyor mu bu olanlari???

bir de isi birakmissin.

acilden psikolojik yardim almalisin,

adama da tekmeyi bas

Merhabalar bu şahsı kimse ile tanıştırmayın ve kendisi ile olan iletişiminizi lütfen kesin. Herşey mükemmel gitse ve evlenseniz dahi evliliğiniz bir noktasında beni tatmin edemiyorsun, libidoma yeni düşüyorum diyerek başka bir kadına gitmeyeceğinin garantisi yok.
Kafama takılan tek şey siz bunları cümle cümle, olay olay nasıl duyup biliyorsunuz? Adam hep başkası ile birlikte olup hem de size ertesi gün yaptıklarını mı anlatıyor?

bacim deli misin yaaaaaaaaaaa

napiyorsun kendine???

cevrende hic dostun arkadasin yok mu seni uyaracak kendine gel diyecek?

ailen biliyor mu bu olanlari???

bir de isi birakmissin.

acilden psikolojik yardim almalisin,

adama da tekmeyi bas
Ailem de onun aılesı de duruma erkeklerin böyle dönemleri olur diyerek hosgoru gostermemi söyledi.

muhtemelen iliskiye girmediginiz icin bir sure sonra sikilmis ve baska limanlara yelken acmis

Kadın bana konusmalarını attı görusmekten vazgecıldıgı ıcın ses kayıtlarını aslında. Benım de samımı olmadıgım ama bir ortamdan sohbetimn olmadığı bırı kadın. Benı uzmek ıcın ya da onunla gorusebılmek ıcın bılemıyorum

Farklı yorum yapan sadece siz oldunuz

muhtemelen iliskiye girmediginiz icin bir sure sonra sikilmis ve baska limanlara yelken acmis
Bız yedı aydır gırmıyorduk kı zaten. O oyle bırı degıl dıyorum sureklı. Yedı ay hıc ulaşamadıgım an olmadı hep beraberdık. Gece/ gunduz. Cok sevgı dolu, sabırlıydı bana karsı. Benım mı hatam oldu acaba? Kendımden mı soguttum ondan mı oldu bunlar? Kıskamclık yaptım cok mu aradım o yedı ay boyunca? O yuzden mı sıkılıp benı umursamadı barısınca bunlar benım sucum mu? Hepsi benım sucum mu?

hayir adamin mayasi bozuk

Farklı yorum yapan sadece siz oldunuz
Ben sadece sizin içinizden geçenlere bakmanızı söyledim. Klasik türk erkeklerinin muhabbetleri çünkü kolayca kestirip atabilir ilişkilerini çoğu insan uzun bir süreç yaşamışsınız iyi veya kötü ama sizde bu durumu biraz daha yapıcı o kişiyi düzeltebiliceğinize inandığınız için öyle bir yorum yaptım.Sizin yüzünüzden değil ama dediğim gibi zincirlerinden ayrılarak kırınca kendini salıp dağıtmış.Önemli olan toparlıyabilicek mi ?

Adam için sürekli bir bahane üretip benim bir yerde suçum var mı diyorsunuz? Neden onu aklama çabası içindesiniz? Gerek yok böyle şeylere...
Aradığında; süreci değerlendirdim, tekrar birlikte olabilir miyiz diye geçen sürede bende seni gözlemledim. Böyle böyle davranışların oldu. Çüküne sahip çıkamayan hayatta hiç bir şeyine sahip çıkamaz kusura bakma, ben ailemi senle tanıştıracak karakterde görmüyorum seni diyeceksin.
Zaten adam; olursa olur, olmazsa karpuz keseriz modunda hayatına devam ediyor. Bir kaybın olmaz

Erkekler kedi köpek değil ki kızgınlık dönemleri olsun. Tüy de döküyor de şurada bayılayım.

Sana en çok koyan bu oldu demek, anladım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…