İbadet ve Namaz Günlüğü 🌸

CANIM sen niyeti temiz tuttun mu zamanla olur inş.

şöyle deneyebilirsin

saatini kur ama uzak bir mesafeye koy onu susturmak için kalkınca o arada namazıda kılmış olursun
Bu akşam biraz daha erken yatacağım inşallah öğlen vaktine kadar kılınıyor ama vaktinde kılmak istiyorum

Bende kapalı değilim sabah namazları beni zorluyor inşallah düzene sokacağım
Sabah namazina kalkmanin formulu yatmadan once cokca su icmek. Uyanma garantili lavaboya gidince abdest almakta namaz kilmakta kolay geliyor onemli olan o yataktan cikmak Allah daim etsin insallah..

*Topiğe tipine yanlış olmuş

Kızlar dua edin bana lütfen kan pıhtısı şeklinde gelen kanamam var kese görünüyor ama kanamam devam ediyor..
Rabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermez imtihanımızı kolay eylesin cümlemizin
Ya berr çekiyorum ya musavvir çekiyorum sürekli

Canım çok geçmiş olsun hiç telaşlanma bende senin için dua edeceğim durumundan bilgilendir bizi

Canım çok geçmiş olsun hiç telaşlanma bende senin için dua edeceğim durumundan bilgilendir bizi

Allah razı olsun canım
Bugün serum takıldı ve iğne yapıldı lavaboya gittiğim kadarıyla pıhtılı gelmiyor şükür...
tek korkum pazartesi 5+2 görünüyordu bugün 5+0 olarak göründü 2 hafta sonra kalp atışı oluşabilir dedi.. dinlenip bol su içmeliymişim
dua edin

Canım inşallah sana sımsıkı tutunur bebeğin. Dualarım seninle Buraya sevindirici haberler yazmanı diliyorum

Hayırlı uğurlu olsun canım ıyiki böyle bir başlık açtın takipteyim ve çoğu kişinin ihtiyacı varmış bence tıpkı bnm gibi tüp bebek sonucum olumsuz cıktı bakalım ibadetlerimizde eksik vardı belki de Allah kulum bana daha çok dua etsin diye sonucum negatif cıktı bilemeyiz o yüzden dua ve namaz tek kurtaricimiz inşallah burayı takip edip daha dikkat ederim

Kızlar hiç uyumadım şimdi çok şükür namazımı kıldım ve dua ettim. Ne olur sizde dua eder mısınız. Boşanma kararım da oğlumun vebaline girmeden hayırlı olan olsun hakkimiz da diye. Şimdiden Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…