İbadet ve Namaz Günlüğü 🌸

Hayırlı uğurlu olsun canım 😊 ıyiki böyle bir başlık açtın takipteyim ve çoğu kişinin ihtiyacı varmış bence tıpkı bnm gibi 😊 tüp bebek sonucum olumsuz cıktı bakalım ibadetlerimizde eksik vardı belki de Allah kulum bana daha çok dua etsin diye sonucum negatif cıktı bilemeyiz o yüzden dua ve namaz tek kurtaricimiz inşallah burayı takip edip daha dikkat ederim😊
Canım herşeyin hayırlısı buraya istediğin zaman her konuda yazabilirsin.beni çok rahatlatıyor dua etmek zikir çekmek.

Kızlar dua edin bana lütfen kan pıhtısı şeklinde gelen kanamam var 😢 kese görünüyor ama kanamam devam ediyor..
Rabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermez imtihanımızı kolay eylesin cümlemizin 🙏
Ya berr çekiyorum ya musavvir çekiyorum sürekli
Canım nasilsin bildirim gelmedo epey yazdiklariniz yeni okudum benimde hastane işlerim vardı yazamadım hiç nasilsin şimdi

Canım nasilsin bildirim gelmedo epey yazdiklariniz yeni okudum benimde hastane işlerim vardı yazamadım hiç nasilsin şimdi

canım iyi diyeyim iyi olayım iğne vuruluyorum 2 hafta gibi bir mühlet var ama nasip bakalım ne olur Allah bilir..
Sen nasıl oldun?

canım iyi diyeyim iyi olayım iğne vuruluyorum 2 hafta gibi bir mühlet var ama nasip bakalım ne olur Allah bilir..
Sen nasıl oldun?
İyi bende canım en son hipofiz MR cektirdim sonucu bekliyoruz eşimin degerleri ikinci testte iyi çıktı çok şükür benim sağ tüp kapalı çıktı bakalım hipofiz için tedaviye baslicam tek tüp ile bir sure normal yolla denizcez kışa doğru tüp bebek dusunuyoruz

İyi bende canım en son hipofiz MR cektirdim sonucu bekliyoruz eşimin degerleri ikinci testte iyi çıktı çok şükür benim sağ tüp kapalı çıktı bakalım hipofiz için tedaviye baslicam tek tüp ile bir sure normal yolla denizcez kışa doğru tüp bebek dusunuyoruz

Hayırlısı olsun canım yaa İnŞAllah tüp bebeğe gerek kalmadan olur 😉

X