İbadet ve Namaz Günlüğü 🌸

memurhanim

Öykü'm ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
2.908
9.860
34
Selam kızlar ,

Bir türlü devamını getiremediğim, her seferinde başlayıp bıraktığım namazımı devam ettirebilmek adına bu konuyu açıyorum. Günlük namaz ,zikir ve hacet namazlarımı da bildireceğim.

Belki bir arkadaşım bu sayfadan etkilenip namaza başlar çok sevinirim.

Haydi Bismillah

canım ne güzel bir konu açmışsın ❤ ben de bir ara başlamıştım üniversitede, 1 ay filan kıldım ama sonra neden bilmem devam edemedim. şimdi ara ara mutlaka şükür namazı kılarım ama hâlâ 5 vakit namaza başlayamadım. pandemide bile evdeyken sahur sonrası sabah namazını kıldım ama gel gelelim 5 vakte döndüremedim.

Belki burası bizi teşvik eder canım.gunluk bir vakit bile kılsak bizi düzene sokar.

Tam seni etiketleyecekken yazdın canım arkadaşım. Düzene sokmak istiyorum bende
Tevafuk oldu canim elhamdülillah 6 sene oldu sanırım hiç bırakmadım pratik örtülü namaz elbiseleri var cantana at nereye gidersen kilabilirsin çok kolaylık oluyor ben kapalı değilim kapaliysan zaten hep hazirsin her namazının arkasından son veya ilk kalan namazını kaza edersen kolaylık olur hep abdestli olmaya özen gösteriyorum ben şimdilik bu kadar

Bende kapalı değilim sabah namazları beni zorluyor inşallah düzene sokacağım

Bende kapalı değilim sabah namazları beni zorluyor inşallah düzene sokacağım
Vakitli yatman gerek bir iki sabah uyanınca akşamda vakitli yatınca kalkabilirsin mutlaka uyumadan niyet ederim Allah'ım beni sabah namazına uyanmayı namazımı kılmayı nasip et derim Allah'ım namaz aşkı versin hepimize evinizin bereketi işlerinizin nasıl düzene girdiğini anlayacaksınız bir süre sonra ezan okununca hemen kilarsan kolay olur sormak istediğiniz bişey olursa seve seve yazarım eksik dualarimida her namaz arkasından okuya okuya ezberledim hala var tabi ezber yapamadığım Allahümme rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imanen ezber edeceğim duayı okumadan 3 veya 7 defa okurum bu duayı faydasını gördüm

Canım harikasın ara ara gel yaz buraya çok motive oldum

Bende istiyorum. Kılıp bınaktım hep.. enson hamileyten kılıyordum güzel çocuktan sonra tamemen kılamamaya başladm onunla ilgilanmekten..

Aammiiinnn inşaALLAHH.. BU arada Rabbim tüp bebek tedavinizi başarıyla sonuçlandırıp evladınızı kucağınıza almanızı nasip etsin..
Amin canım 1 ay sonra transferim var .Inşallah bebeğime kavuşabilirim. Biraz da manevi rahatlık için burayı açtım

Amin canım çok sağol. Inşallah güzel bir başlangıç olur hepimiz için

TOPİĞİn hayırlı olsunn n

memurhanim bak ezan okundu seni çağırır

istersen hemen kıl

ezan okunur okunmaz kılarsan inan alışkanlık haline geliyorrr

arkadaşın biri bahsetmiş sabah namzlarını akşam yatmadan dua ederseniz inan kalkabiliyorsunuz .

o secade huzura vardın mı inan bırakamıyorsun

bunu bende deneyeceğim biraz eksiklerim var

haftasonu evde oldum mu kesinlikleee vakit namazlarımdan sonra kuranı kerim okurum çok başarılı olmasamda okuyorum rabbim kabul eder inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…