i$Te HuzuRLariNizDa EgE ve SuDenAz

Ayyy Kezbanım cok yoruldu ama mukafatı dunyanın en guzel hediyesi hem de 2 kere oldu Allah sansını bahtını acık etsin saglıkla kısmetleriyle gelsin bebişler hayırlı ugurlu olsun tekrardan

kezbancım, şansla sağlıkla mutlulukla hep beraber geçsin ömrünüz...tebrikler..darısı hepimizin başına

kezbancım allah bağışlasın bebişlerini nazarlardan korusunnn.maşallahhhhhhhhhh ikisinede.tebrik ediyorum seni canıma.s..bebişlerinle mutluluklar sana canım:1hug:

hayyy maşallahh çok tatlılar , Allah bağışlasın, yahuu ege daha büyük gibi, bu arada hem benziyor hemde benzemiyor gibiler 2 saattir inceliyorum, ege bıyık altından gülücük atmış, ayy yerim onu,
Sedenaz da pek bir masum, hani o içerde ortalığı ayağa kaldıran o değilmiş gibi, Yarabim bizim bebişlerimizide böyle güzel sağlıklı eyle , Maşallahhhh

canım arkadaşlarıııım çoook teşekkür ederim hepinize. bir kuru teşekkür karşılamaz hayır dualarınızın yerini ama benimde dualarım sizlerle sağlıkla gelsin bebişleriniz inşallah. allahım teyzelerimizi de en kısa zamanda anne yapacak eminim kalbim sizlerle.

çok duygulandım yazılarınızı görünce allah hepimizi böyle mutluluklardan ağlatsın inşallah.yaramazlardan fırsat buldukça yazıcaam size.büyük desteğiniz için allah hepinizden razı olsun. sizi çoook seviyorum

aman yarabbimmm ne kadar tatlılar
allah nazarlardan saklasın
analı babalı büyüsünler

Kezban hoşgeldin canım, a.s.
umarım iyisindir, herşeyin yolunda gitmesi cok güzeldi,senden sürekli haber almak hatta haber beklemek cok güzeldi, allah sana yardım etti şimdi daha zorlu bir yolculuğa başladın, ege ve sudenaz ile sağlıklı mutlu bir hayat gecirmeniz dileği ile canım, fırsat buldukca güzel haberlerini bekliyoruz,Seni tekrar aramızda görmek cok güzel,a.s.

çok çok çok tatlılar

allah analı babalı etsin, tüm hayalleri gerçek olsun

Kezboşum hoşgeldin canım benim....Çok dua ettik snein için nerimandan haberleri aldık sağolsun habersiz bırakmadı bizi..
Şimdi sırada bebeişlerini büyütmek var inşalalh hayırlı güzel evlat olurlar canım kardeşim..

Kezbancımm hoşgeldinn canımmm..sabrettin çok yoruldun ama bebeklerin sağlıkla geldilerr kucağına....Allah bağışlasın ikisinideedarısı bizlereee

kezbancım allah bagıslasın ıkızlerını cok tatlılar masallah umarım sende ıyısındır sıkıntılar cektın ama sonunda bebıslerıne kavusdun allah bundan sonrada yardımcın olsun canım allah saglıkla analı babalı buyutsun canım

ayyy canım çooooook şekerler allah analılı babalı büyütsün bende kasım annesi olacağım inşaallah allah bizede zasip etsin güzel yavrularımızı kucağımıza almayı (amiiin)

ayyyy pek tatlılar maşallah mınnacıklar..allah analı babalı büyütsünnnnn.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…