i$Te HuzuRLariNizDa EgE ve SuDenAz

ayyyyyyyy ben direk diğer linkten girdiğimden bu linkleri görmüyorum..inanamıyorum allah nazarlardan korusun minicikleriiiiiiii!!kezbancım ne kadar tatlılar..allah analı babalı büyütsün..güzel ömürler versin sizlerle birlikte inşallah...kırkbir kere maşallah tü tü tüüüüüüüüüüüüü!!!canım arkadaşım zorlandın ama bak iki tane melek geldi sana..çok şükür yarabbim..

oy oy yerim ben onları ya.allahım nazarlardan saklasın.Maşallah.Ay canlarım nasıl güzeller.Kezbancım Allah analı babalı büyütsün.Sağlıklı huzurlu günler geçirin bebişlerinle ve eşinle.

allah analı babalı sağlıklı huzurlu büyüsünler kuzuların kezban maaşallah çok ama çok tatlılar.

ay çok tatlısınız sizzzzz ,nihan teyzeniz yer sizi yahuuu :)) ay ısırırım ben bunlarıııı,maşallah kuzularıma benim yaaa Allah bahtlarını güzel yapsın,korusun onları

allah bağışlasın çok tatlılar maşallah... gerçekten o kadar zorluktan sonra meleklerine sağsalim kavustun... darısı bizim başımıza....

KEZBOŞCUM geçde ola bebişlerin resimlerini görebildim...maaşallah ikiside birbirinden şekermi şeker...
çok çektin ama sonunda kavuştun yavrucaaklarına çok şükür.. inşallah iyisindir sende artık....ALlah nazarlardan korusun, mutlulugunuzu bir ömür daim etsin bebişlerinizle....

X