i$Te HuzuRLariNizDa EgE ve SuDenAz

neriman83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
576
1

EGE BEY

SUDENAZ HANIM

ALLAHIM SIZI NAZARLARDAN KORUSUN, SIZI SEVDIKLERINIZE BAGISLASIN.
ALLAHIM SIZI ANALI BABALI BÜYÜTSÜÜÜÜÜÜNNNN...
GÜLE OYNAYA BÜYÜYÜN TEYZECIGIM EMII...AMCANIZLA BEN SIZI COOOOOK SEVIYORUUUZZZ...

ay masallah yavrulara bak sen rabbim sen ne yucesin buyuksun
allah anali babali buyutsun insallah cok sekerler nazar degmesin insallaha.s.

Rabbim Sana ve tüm sevenlerine bagışlasın..
Saglık,sıhhat,afiyet uzun ömür versin.
Melekler korusun.
ALLAH nazarlardan saklasın..

:asigim:canlarım ya nekadar tatlılar annelerine nekadar cok zahmetler verdiler ama işte mükafatı bu şirin şeyler allah nazarlardan korusun
a.s.inşallah evlerinde annesi ve babasıyla saglıklı mutlu günler gecirmenizi dilerim :dance:
arzu ecenas

kırkbin kere maşallah... allah analı babalı büyütsün yeğenlerimi. çok tatlılar maşallah...
ayy bizim bebeişlerde böyle olucak şimdi öyle mi... Allahım yaa bu tatlı şeyleri görünce acayip heycanlandım ve duygulandım...çok teşekkürler nericim bizlerle paylaştığın için a.s.

Rabbim Sana ve tüm sevenlerine bagışlasın..
Saglık,sıhhat,afiyet uzun ömür versin.
Melekler korusun.
ALLAH nazarlardan saklasın..

sagol canim, bu seker seyler kezban in bebeklerii...kendisi hala hastanede oldugu icin, esi bu görevi bana verdi, bende zevkle yerine getirdim...dualariniz icin sagolun kizlar..allahim sizlerede göstersin bu günleri insallah...

ayy cok tatlılar allah analı babalı buyutsun nazardan korusun masallah cok guzeller annelerıne benzıyorlar sankı

maşallah nzar değmesin
ikisi sanki birbirine benziyolar. bana mı öyle geldi acaba. Allah sağlıklı bi şekilde büyümeyi nasip etsin.

ayyy yeni girdim forumaaa , şimdi görd,üm, RABBİMMM şükürler olsun sana çokgüzellerr MAşallaaahh, tütütütütüü, Allah analı babalı büyütsünn, çok çektiler hep beraber, ama mutlu son işte buu, :sm_cool::teytey::teytey:Allahımmm ağlamamak elde değilll , ne mutlu:smiley-cool::içelim:

canımmm yaa buradan takşp ediyodum sonunda gelmişler ne güselllallahım kurtarmıss ömürlü olsunlar rabbim günüm geldiğinde banada versinnnn

ayyy allahımm pek şekerler maşallah allahım nazarlardan saklasınn bebişlerimizi allah analı babalı büyütsünn.

Cok tatlilar masallah allah anali babali buyutsun,saglikli sihhatli buyumelerini nasip etsin,canim yaa ne kadar da masum ve tatlilar...Tebrik ederim tek kelimeyle superler.. allah nazarlardan korusun hepinizi...

nericigim bunlar çok şeker allahım nazarlardan korusun:) yaa görünce tüylerim diken diken olduu çok dygulandım hem ilk bebek lerimiz hemde ikiz bebişlerimiz allahım darısını bizlere nasip etsn in.ş.. çok duygulandım .. allahıma bin şükür keezboşumuz da kurtuldu inş. bizlerde kurtulurus:)...

nericiğim walla ne diyim canımmm saol cnmm benim yaa... gördüğümden beri hüngür hüngür ağlıyorum burdaaa senağlama senağlama senağlama allah analı babalı büyütsün bir ömür sağlık versin bebişlerimize coksekeriremsu oyy yerim onları ben çokk masumlar ve çookk tatlılar.. kezbancığım allahım sana güç kuvvet versin cnmm hayırlı olsun tekrardan bitanemmm a.s.

aman aman ne tatlılar bunlar yerim ben onları.maşşallah allahım analı babalı buyutsun

evet arkadaşlar işte kezbanın mutlu sonu,tebrik ederim onu bu mutlu sona ulaştılar,allah bizede nasıp eder inş bu güzel günleri.bebekler çok tatlılar,ben çok duygulandım bunları görünce.gözlerim doldu.alah sağlıklı büyümeyi nasip etsin minnoşlara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…