i$Te HuzuRLariNizDa EgE ve SuDenAz

ay çok duygulandım yaasenağlama ağustos annelerinin ilk gözağrıları bunlar:dance:Allahım ne tatlı şeylerr:nazar:.kezbancığım tebrik ediyorum seni zor günler geçirdin ama işte mükafatı.yavrularınla mutlu huzurlu nice sağlıklı yıllar diliyorum sanaa.s.darısı bizlerin başına:asigim:
nerimancığım çok teşekküürler canımm:1hug:

ayyyy maşallahhhhhh yerim onları ben rabbim anne ve babalarıyla geçirecegi uzun ve güzel bi hayat nasip etsin onlara

Rabbim hayırlı ömürlü etsin.
SEHERB darısı ikiz annesi olarak seninde başına.
Tabiiki diğer annişler ve kendimide unutmayayım :KK66:

öncelıkle annemize geçmiş olsun allah analı babalı buyusun sanırım bunlar ikiz çok tatlılar maşallah

işttteeeee mutlu sonnn kezbancım çokk çektin ama buna değmiştir eminim umarım bundan sonra herşey gönlünce olur allah analı babalı büyütsün acılarını göstermesin inş. maaşallah illa billah

Allahim nazarlardan korusun inşallah onlari annelerini de görseydik ya onuda çok özledik canim kurtuldu çok şükür şimdi ona iki tane dünya tatlisi oyuncaği geldi allahim hepsine sağlik sihhat versin inş. Darisi tüm hamişlerin başina

allahım analı babalı büyütsün çok duygulandım gördüğümden beri ağlıyorum çok şekerlerr kezban nasıl nericim

ay ben onların beyliklerini, hanımlıklarını yerim... maşallah :nazar:
Allah sağlıklı hayırlı ömür nasip eder , vatana milelte faydalı bireyler olur, ana babalarını gururlandırırlar inşallah...

Maşallaaahhh Allah bagıslasın Analı babalı buyutsun ınsallah
darısı bızlereeeeee..................................
bebışler cok tatlııııııı

allah analı babalı büyütsün minikleri.gerçekten bunlar birbirine benziyo.allah hepimize nasip etsin o güzel duyguları istiyen herkesin kucakları dolsun

yegenlerim hosgeldiniz
kuzenleriniz de sırayla gelmeye başladılar
hepinize huzurlu sağlıklı yaşamlar diliyorum

X