I phone mi yoksa Samsung s4 mü ? çok kararsız kaldımmm :((

Herkese selam kızlar bu dert değil tabiki ama yine de size danışmak istiyorumm. Elimde bir miktar para var. telefon almak istiyorum. Ama hangisini alacağım konusunda kararsızım. :26:
Iphone 5 5s veya samsung s4 alıcam gibi ama hangisini alıcam karar veremedim.
Kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum sizce ıphonemi s4 mü ?
Hangisi kullanışlı ? hangisinin kamerası iyi çekiyor ? kasma olayı felan var mı ?
ve son olarak ıphone de resim müzik gibi dosyaları sadece ıphoneden ıphoneye mi gönderebiliyoruz ?
Yardımm kızlarr:26:

s4 mini kullanıyorum iki aydır çok memnunum.
kamerası çok güzel.kullanışı tasarımı çok hoş.
eşim doğum günümde almıştı.iyiki de almış :KK16:

Kardeşimden çektim fikir edinmek isteyenlere.. birde eklemek isterim Samsungun şahane bir uygulaması var kendine özel. "Egzersiz Arkadaşım" adı ve 2 haftada 3 kilo verdim böyle dediklerine harfiyen uyun size günde kaç kalori alıp kaç harcamanız gerektiğini söylüyor.her öğün yediklerinizi yazıyorsunuz işte 3 kaşık pilav atıyorum 2 kase ezogelin salata malata:)

aktivite olarak günde 20 dk yürü 5 dk hopla zıpla dans et 10-20 mekik çek tamam bitti istersen mekik çekme ip atla 100 kere bayıldım yaa Hazirana kadar 60 olurum heralde inşallah ve o koca Amoled Hd ekranda oyun oynamak başlıca keyif..Canım sıkıldıkçada Trendyola KK ye bakıyorum :KK1:

http://i.hizliresim.com/xJn0yq.jpg

http://i.hizliresim.com/xE5Xk8.jpg

http://i.hizliresim.com/ea2VW5.jpg

http://i.hizliresim.com/xJn0oY.jpg

http://i.hizliresim.com/KlvMJJ.jpg

Eklentiler

• $IMG_20140127_164551.jpg
    $IMG_20140127_164551.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
bencede samsung derim .. arkadaslarımın cogunda ıphone var birtanesının kapanma dugmesi bozuldu 1 sene bııle olmamıstı.. samsung daha saglam bi telefon

Ben de Iphone 5 ile samsung S4 arasında çok gidip geldim ve samsung galaxy S4 te karar kılıp aldım. Benim Iphone tercih etmememdeki en büyük neden batarya sorunuydu. Çevremdeki insanlar sürekli şarja takmak zorunda kalıyorlardı. O yüzden s4'ü tercih ettim ve pişman da değilim :)

Telefondan beklentiniz nedir?
Fotoğraf çekimi önemli diyorsanız S4,bataryası uzun gitsin diyorsanızda S4(iphone şarjı 1 gün,S4 ünki 2 gün dayanıyor).
Ama ben görünümününde şık olmasını istediğim için iphone 5 tercih ettim:KK53:

Ben de geçen hafta s4 aldım. gold pink çıkmış. Rengini çok beğenip aldım. Başka bir şey bilmiyom. :KK53:

Yeni samsung galaxy S3 mini aldık bu nasıl kızlar teknoloji ile çok aram yok nasılsa bana yeterde artar bile resim çekimi de iyiydi eşimde çok beğendi..

Valla ıphone un ayrı bi havası var. Ben 4 ünü kullanıorum memnunum 2 senedir. Fakat kamerası iyi değil onu belirtmeliyim. Fotoğraf konusunda samsung daha iyi. Ama tip olarak ıphone güzel.

Samsung Note kullaniyorum...
O telefonu kac kere yuzustu yere dusurdum anlatamam, aslan parcasi gibi duruyor...
Fakat suyu yemesiyle ana tuslar yalan oldu, bu aralar sekiyor biraz...:KK9:
Samsung cok kullanisli oncelikle, fakat iphone 5s de denenmesi gereken bir telefon...
Ekran boyutu ne kadar istiyorsunuz?
Benim samsung note cok buyuk ekrana sahip, iphone lar bana ufak geliyor...
Ayrica iphone 5s in kamerasi bir cok karsilastirmada daha yuksek puan elde ediyor...
Eger teknik ozellikse akliniza takilan bircok teknoloji forumunda ikisini kiyaslayabilirsiniz, ram, islemci vs. acisindan...
Goruntu dersen bence iphone 5s...
Buyuk ekran isterim ve uygulamalara cok para verememem ya da vermek istemem derseniz samsung s4...
Biraz karisik ama umarim isine yarar...:KK34:

Herkese selam kızlar bu dert değil tabiki ama yine de size danışmak istiyorumm. Elimde bir miktar para var. telefon almak istiyorum. Ama hangisini alacağım konusunda kararsızım. :26:
Iphone 5 5s veya samsung s4 alıcam gibi ama hangisini alıcam karar veremedim.
Kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum sizce ıphonemi s4 mü ?
Hangisi kullanışlı ? hangisinin kamerası iyi çekiyor ? kasma olayı felan var mı ?
ve son olarak ıphone de resim müzik gibi dosyaları sadece ıphoneden ıphoneye mi gönderebiliyoruz ?
Yardımm kızlarr:26:

Her sayfayı okumadım tavsiye eden varmi bilemiyorum ama ,ben htc one x kullanıyorum Bunuda bi arastir, karsilastir istersen..

samsung sürekli model yeniliyor, o yuzden bana itici geliyor artk. elinizdeki telefon hemen deger kaybediyor. i phone iise bu konuda daha oturaklı. illa bunlardan biri olması şart deil ise, htc one da incelemenizi öneririm :KK34: siparişini verdim, bikaç gün içinde elime geçecek, çok şık bir telefon, büyüklük olarak s4 ile hemen hemen aynı, özellikleri ise bi tık daha iyi, ve çabuk eskiyecek bi telefon deil, isterseniz bir inceleyin :KK34:

Her sayfayı okumadım tavsiye eden varmi bilemiyorum ama ,ben htc one x kullanıyorum Bunuda bi arastir, karsilastir istersen..

ayy bende sipariş verdim bikaç güne htc one gelecek bana da memnun musunuz telefondan :44: ben çok begendim özelliklerini görünüşünü falan ama kullanan birine denk gelmemiştim şimdiye kadar :KK17:

ayy bende sipariş verdim bikaç güne htc one gelecek bana da memnun musunuz telefondan :44: ben çok begendim özelliklerini görünüşünü falan ama kullanan birine denk gelmemiştim şimdiye kadar :KK17:

Ben beyazini kullanıyorum,kamerası hertürlüözelliğinden çok memnunum.birde karbon kaplama alırsam daha iyi olacak korkuyorum cizilir diye oglumdan dolayı..
Gerçi videolarini izle adam çekiçle vuruyor zerre birşey olmuyor, çiziyor bıçakla sonra bezle siliyor gene birşey olmuyor ama ben yine de korkuyorum evlilik yıldönümü hediyem kirkyilda bir malum:-)

Ben beyazini kullanıyorum,kamerası hertürlüözelliğinden çok memnunum.birde karbon kaplama alırsam daha iyi olacak korkuyorum cizilir diye oglumdan dolayı..
Gerçi videolarini izle adam çekiçle vuruyor zerre birşey olmuyor, çiziyor bıçakla sonra bezle siliyor gene birşey olmuyor ama ben yine de korkuyorum evlilik yıldönümü hediyem kirkyilda bir malum:-)

Birde sinir olduğum şey kılıflar çok pahalı orjinalleri,esimde tlf okadar para veriyorsan kilifinida göz yumucaksin diyor aslında kilifsiz çok çok çok daha güzel ama dediğim gibi oglumdan dolayı takiyorum yinede

bende kendime alıyorum zaten hediye beklersek ohoooo :KK1::KK1:

saglam olması benm içinde çok önemli, ben malımı sakınmam çünkü çoluk çocuk oynar alamam ellerinden onlara kıyıp da, bide kendim de sakarım 40 kere düşer yani :44: benim için önemli olan kullanırken takılmaması, galaxy ace var şuan bende, kırıp atacam o kadar zor tutuyorum kendimi :KK47: bi msj kutuma ulaşmak için elimde telefon bekliyorum keyfi gelsin die :KK47: bunun gibi sıkıntıları yoksa eğer, saglam da diyorsun tam benlik bir telefonmuş valla :KK34:

Ay aynı konuyu açıcaktım:KK9::KK9:
Kızlar bana da yardım edin:KK53:
Bütçem 500 700:44:Hangi akıllı tellleri önerirsiniz:44:

bende kendime alıyorum zaten hediye beklersek ohoooo :KK1::KK1:

saglam olması benm içinde çok önemli, ben malımı sakınmam çünkü çoluk çocuk oynar alamam ellerinden onlara kıyıp da, bide kendim de sakarım 40 kere düşer yani :44: benim için önemli olan kullanırken takılmaması, galaxy ace var şuan bende, kırıp atacam o kadar zor tutuyorum kendimi :KK47: bi msj kutuma ulaşmak için elimde telefon bekliyorum keyfi gelsin die :KK47: bunun gibi sıkıntıları yoksa eğer, saglam da diyorsun tam benlik bir telefonmuş valla :KK34:

Valla canım turkiye ye yeni gelmisti tektük zor bulunuyordu biz alırken hala kullanıyorum bi sıkıntı görmedim birde şu var htc one öyle mi bilmiyorum ama htc one x bendeki kasasi tüm yani batarya cikmiyor zaten kutudan çıkan şarj ni kullanıyorum,on yılda garantili imiş,birkerede eşim sinirlenip duvara atti ama yine birşey olmadı maaşallah..

Ay aynı konuyu açıcaktım:KK9::KK9:
Kızlar bana da yardım edin:KK53:
Bütçem 500 700:44:Hangi akıllı tellleri önerirsiniz:44:

valla galaxy ace alma da ne alırsan al :KK47: 1 senede telefondan soğuttu beni nalet telefon :KK47::KK47:

Valla canım turkiye ye yeni gelmisti tektük zor bulunuyordu biz alırken hala kullanıyorum bi sıkıntı görmedim birde şu var htc one öyle mi bilmiyorum ama htc one x bendeki kasasi tüm yani batarya cikmiyor zaten kutudan çıkan şarj ni kullanıyorum,on yılda garantili imiş,birkerede eşim sinirlenip duvara atti ama yine birşey olmadı maaşallah..

htc one biraz daha büyüğüymüş sanırım one x in :KK34: duvara atılınca bile bişey olmadıysa tamamdır o telefon benim olacak :KK47::KK47:

valla galaxy ace alma da ne alırsan al :KK47: 1 senede telefondan soğuttu beni nalet telefon :KK47::KK47:

htc one biraz daha büyüğüymüş sanırım one x in :KK34: duvara atılınca bile bişey olmadıysa tamamdır o telefon benim olacak :KK47::KK47:
bende galaxy ace düşünüyodum:26::26:s2 mini s3 mini falan nasıl:26:

bende galaxy ace düşünüyodum:26::26:s2 mini s3 mini falan nasıl:26:

sakın düşünme hafızanı aldır mumkunse onu düşündüğün için :KK53::KK53::KK53:

s3 mini kardeşim de var çok memnun, hatta ben htc düşünüyorum die beni vazgeçirmeye çalıştı gel sana benimkinden alalım die :KK34: oyun falan da oynuyor, hiç takılma falan olmuyor bildigim kadarıyla :KK34:

X