HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

BAKINIZ ÖNCEKİ SAYFAALR :KK70:

KUZUM günlük 65 okuycaz artık bilgin olsun
farkı okurmusun bir ara çok rica edicem

mükemmel bişey yaaaaa
sen bu daularla nirvanaya çıkarsın

offf ben başlayamadım
mükemmelsin

saol bebemmmmmm

kız sen enrdesin okuma yaptınmı bebiş
yok kız nerede. şeytan daha çok yanıma sokuluo.
geçen dedim ya daha çok dedikodu yapmak istiyorum. vs vs vs

ne güzel maşallah böyle hergun duzenli okumus olursun bizede yapsalar ne güzel olur :)
Aslında bana bunu çıkaran kişi 100 ihlas günde çok faydalı demişti. Ama tabi onu rutine bağlamamıştım. Rast gele çekmemek lazımmış esmaları.
Sebebi de bilgim kadarıyla açıklayayım inşallah eksik ya da yanlış ifade etmem. Hakkınızı helal edin artık. Şöyle: Allah'ın bize ruhundan üflemiş olması demek esmaların tecelli etmesi demek. Yani hepimizde esmalar ortaya çıkıyor ama her insanda farklı derecede.

Örneğin birinde bir esma fazla olurken birinde eksik olmasının verdiği özellikler. Bunlar karakterlerin parçalarını oluşturması gibi.

Sinirli biri “Halim” esmasını düzenli çekerse yatışır zamanla ya da sabırsız biri “Sabur” zikrini çekerse zamanla faydasını görür gibi.

O yüzden dileklerimize göre değil de kişisel zikirlere göre çekmek lazımmış.

Aslında bana bunu çıkaran kişi 100 ihlas günde çok faydalı demişti. Ama tabi onu rutine bağlamamıştım. Rast gele çekmemek lazımmış esmaları.
Sebebi de bilgim kadarıyla açıklayayım inşallah eksik ya da yanlış ifade etmem. Hakkınızı helal edin artık. Şöyle: Allah'ın bize ruhundan üflemiş olması demek esmaların tecelli etmesi demek. Yani hepimizde esmalar ortaya çıkıyor ama her insanda farklı derecede.

Örneğin birinde bir esma fazla olurken birinde eksik olmasının verdiği özellikler. Bunlar karakterlerin parçalarını oluşturması gibi.

Sinirli biri “Halim” esmasını düzenli çekerse yatışır zamanla ya da sabırsız biri “Sabur” zikrini çekerse zamanla faydasını görür gibi.

O yüzden dileklerimize göre değil de kişisel zikirlere göre çekmek lazımmış.
evet onu bende okumustum herkesın esması farklıdır aslında ama bunu farkedebılmek mesele ıste

FallenAngel FallenAngel dua sırası yarın bende duam:
Estagfirullah estagfirullah estagfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah.Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet, Nurten kulunun eşinin tayininin hayırlı bir yere çıkması eşimin tayininin çıktığı yerden tirnagumz kirilmadan burnumuz bile kanamadan hayırlısıyla gidip gelmemizi nasip etsin inşallah. Bu ay yaptıracağımiz aşılama tedavisinin tutmasını , sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı hayırlı eli ayağı düzgün aklı salim dini bütün allah korkusu olan hayırlı evlatlar nasip etmesini nasip eylesin inşallah .Allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet.

FallenAngel FallenAngel dua sırası yarın bende duam:
Estagfirullah estagfirullah estagfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah.Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet, Nurten kulunun eşinin tayininin hayırlı bir yere çıkması eşimin tayininin çıktığı yerden tirnagumz kirilmadan burnumuz bile kanamadan hayırlısıyla gidip gelmemizi nasip etsin inşallah. Bu ay yaptıracağımiz aşılama tedavisinin tutmasını , sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı hayırlı eli ayağı düzgün aklı salim dini bütün allah korkusu olan hayırlı evlatlar nasip etmesini nasip eylesin inşallah .Allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet.
KUZUM SEN MAZERETLİYDİN DEMİ

kızlar mazeretliler bana etiketle bildrsin karıştırdım iyice

NEFSM DUASI
Duâm; Rabbim Teog sınavına girecek olan kızımın Emeklerinin karşılığını boşa çıkarma.
En hayırlı sonucu nasip et.
Bütün yavrulara içinde de kızıma yardım et Rabbim. Amin.... Amin.... Amin....
gulbera gulbera MAZERET
@NEFSSEMS
yumiti yumiti mazeret
Sealand Sealand
vefa84 vefa84
@_asmunikal_ 130
dnzderya dnzderya 100
bulut776 bulut776 100
L LiLyaNa_ 130
@whitewolf 130
FallenAngel FallenAngel 130
@Dombik
Ausencia Ausencia 100
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
tulipa tulipa
C cansu_tr 130
evTik evTik 130
Senfonim Senfonim 100
@Sukasidesi
Ceylinimdeceylinim Ceylinimdeceylinim
@msgulerr
tubatesbih tubatesbih 100
@Fsanft
@Hazal
BenIpek BenIpek 130
@miskamber
TEKPRENSES TEKPRENSES
S synulox
CatlakB CatlakB
@AKovser
K Knptr
TOPLAM OKUNAN 1410

canımmm 50 okuyordukya o zaman bir kişi için 1000 olmuyor artık günlük 65 adet*2 = 130 okuycaz
yani sen bugun için 30 daha okuycan :) saan zahmet kuzum yaaa

Ya gerçekten ben bırsey anlamadım kusura bakma lütfen canım..
bak 100 er okudum dıyorum ..sen dıyorsun ki 65 okunacak... fazla okudum iste 4 kişiye ?
Bırısı bana anlatsın bir zahmet..ya benım kafam durdu anlamıyorum.....yada sen anlamıyorsun :KK70:

Ya gerçekten ben bırsey anlamadım kusura bakma lütfen canım..
bak 100 er okudum dıyorum ..sen dıyorsun ki 65 okunacak... fazla okudum iste 4 kişiye ?
Bırısı bana anlatsın bir zahmet..ya benım kafam durdu anlamıyorum.....yada sen anlamıyorsun :KK70:
canım sen şimdi bir kişi için 50 okudun değilmi
yani bufun 2 kişiye okudun 50*2 = 100 etti
biz 31 kişiyiz

31*50= 1550 eder böl ikiye / 2 = 775 eder bu ihlasın fazileti 1000 de.....
madem dedim okuyoz bin olsun duanız arzunuz kabul olsun
ben okuyamam dersen zorlayamam canım....
sen günlük 50*2 = 100 oku ben tamamlarım...

of Allah ım : )))) Ya canım okurum gerekırse 500 de okurum o sorun degıl....sorun nedenını anlamamıs olmam....bak dıyorsun ki bır kişi için 65 2 kişi için toplam 130 okuncak dıyorsun
ben ıkı kişi 200 okudum ..... yanı bir kişi için 65 den fazla .....
yarın kini de okuduum. yarın ki 2 kişiye de okudum....
4 kişi 400 yani kişi başı 100 ..Anlatabıldım mı acaba....

Bir kişi için 100 okudum ben...
ilk yazdıgımda ilk dört kişinin adlarını etıketledım ve yüzer den toplam 400 yazdım FallenAngel FallenAngel canım

of Allah ım : )))) Ya canım okurum gerekırse 500 de okurum o sorun degıl....sorun nedenını anlamamıs olmam....bak dıyorsun ki bır kişi için 65 2 kişi için toplam 130 okuncak dıyorsun
ben ıkı kişi 200 okudum ..... yanı bir kişi için 65 den fazla .....
yarın kini de okuduum. yarın ki 2 kişiye de okudum....
4 kişi 400 yani kişi başı 100 ..Anlatabıldım mı acaba....
seni allah kahretmesinnnnn ulan tamammmmm sen zaten kayışı koparmışın tamam oldu şimdi :KK70: ayyyy
benim beyin yanmış harbi hahahahahaha kusura baklma noluır
hahahahah

X