HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

canım günde 1000 ,ihlas cehennemden men olmaya ne dilersen kabul olmaya haktır.diyor.
bizde 31 kişiyiz 50 okuduk 1550 etti 2 ye böldümü 775 etti en azından dedim bir kişiye bin olsunki duası muradı kabul olsun anladınmı bebiş
iyi düşünmüşsün fallen.
Valla en azından kendimizi şartlandırıyoruz okumak için. Benim kendi dualarım var mesela. Onlar bitince yatışa geçiyordum çoğu zaman. Şimdi arkasında bu programı ekliyorum. iyi oldu.

iyi düşünmüşsün fallen.
Valla en azından kendimizi şartlandırıyoruz okumak için. Benim kendi dualarım var mesela. Onlar bitince yatışa geçiyordum çoğu zaman. Şimdi arkasında bu programı ekliyorum. iyi oldu.
ya dehşet alıştım duaya kendimi okumadan boşukta hissediyorummmm
çok alıştım rabbim devam ettirsin inşallah neler diyorsun dua banada söylermisin

ya dehşet alıştım duaya kendimi okumadan boşukta hissediyorummmm
çok alıştım rabbim devam ettirsin inşallah neler diyorsun dua banada söylermisin
Ya canım buradan yazmam doğru olmaz sanırım ama bilgisine güvendiğim biri benim doğum tarihime göre ebced hesabını baz alarak kişisel zikir çıkardı bana.
Ona başlamak için 40 gün günde 1000 ayetel kürsi okudum. Sonra başladım.Günde 15.000 bin toplam esma+300 tane Hz Yunus'un duası+100 nas+100 felak

Ya canım buradan yazmam doğru olmaz sanırım ama bilgisine güvendiğim biri benim doğum tarihime göre ebced hesabını baz alarak kişisel zikir çıkardı bana.
Ona başlamak için 40 gün günde 1000 ayetel kürsi okudum. Sonra başladım.Günde 15.000 bin toplam esma+300 tane Hz Yunus'un duası+100 nas+100 felak
ne güzel maşallah böyle hergun duzenli okumus olursun bizede yapsalar ne güzel olur :)

amam okundu yaz.
neden sayı arttı :KK51:
BAKINIZ ÖNCEKİ SAYFAALR :KK70:

KUZUM günlük 65 okuycaz artık bilgin olsun
farkı okurmusun bir ara çok rica edicem

mükemmel bişey yaaaaa
sen bu daularla nirvanaya çıkarsın

FallenAngel FallenAngel Benim de Veysel Karani zikrinde 7. günüm canım. Şimdilik iyi gidiyor.

offf ben başlayamadım
mükemmelsin
saol bebemmmmmm

ne güzel maşallah böyle hergun duzenli okumus olursun bizede yapsalar ne güzel olur :)

kız sen enrdesin okuma yaptınmı bebiş

FallenAngel FallenAngel Başladım da, ben her gün HD kalitesinde rüyalar görürdüm; 3 gündür tık yok. Bu sessizlik umarım hayra alamettir. Rüyalar alemini çok severim; inşallah salih rüyalar benimle olur. Sen de başla cano; 10 dakika sürüyor sadece. Bir de insan alışıyor hemen.

FallenAngel FallenAngel Başladım da, ben her gün HD kalitesinde rüyalar görürdüm; 3 gündür tık yok. Bu sessizlik umarım hayra alamettir. Rüyalar alemini çok severim; inşallah salih rüyalar benimle olur. Sen de başla cano; 10 dakika sürüyor sadece. Bir de insan alışıyor hemen.
başlayacam bugun valla başlamam lazımmm kuzum yaaaaaa

X